Treść opublikowana przez mariusz36
-
Q5 FY 2.0 TFSI 252HP
Po zdjęciach wygląda na drobne uszkodzenie .Ten zderzak jest składany , wymienić tylko lewą stronę . Tu jeszcze dojdzie pas przedni i może chłodnice , chyba że dostał lekko w rant belki i skrzywiło końcówkę podłużnicy . Często przy tak lekkich uszkodzeniach lubi być potem jakieś „ jajko niespodzianka " które na zdjęciach nie widać . Wizualnie wygląda spoko , więc pewnie tanio nie będzie .
-
Q5 FY 2.0 TFSI 252HP
Być może , ale nawet A4B9 widziałem bez kamery na Kanadzie .
-
Q5 FY 2.0 TFSI 252HP
-
Wymiana pasów bezpieczeństwa, kompatybilność innych numerów i roczników
Wiesz że możesz wymienić samą taśmę ? Firmy które się tym zajmują wymienią Ci zazwyczaj na miejscu , albo jeden dzień roboczy .
-
Q5 FY 2.0 TFSI 252HP
Oklejony , zresztą listwy drzwiowe też ma oklejone . To nie s-line
-
Wypadek
Ja wiem , ale Ty pewnie nie masz o tym pojęcia , ale napisze Ci niedawny przykład - - niby drobne uszkodzenie - wycena rzeczoznawcy 1700 zł. kwota proponowana bezsporna i przelana od razu na konto - telefon do centrali ubezpieczalni - zmiana 3000 tyś zł. też od razu przelane na konto . - wycena przez ASO 13 000 tyś zł. Kwota wypłacona bezsporna 10 000 tyś zł. ( dopłata 7000 tyś ) Ile można stracić akceptując pierwszą wycenę ? a zwracanie uwagi i obrażanie kogoś kto tego nie napisał to czym jest Ja z grzeczności nie użyje epitetu .
-
Wypadek
ile szkód likwidowałeś w życiu? Ja żadnej, a wiem że piszesz jakieś banialuki Faktycznie nie wiele wiesz - a zasadzie nic nie wiesz , skoro uważasz że to co napisał kolega wyżej to banialuki Właśnie dokładnie tak trzeba robić jak wyżej napisał @carlos6
-
B8 TrOOOOp
Otwórz klapkę wlewu paliwa , odkręć korek i na nim masz nr. np. 8k0.....
-
Audi AS5 F5 sportback 2.0TQ 311 KM Daytona maxton design by Egon47
Chcesz wymienić same tarcze prędkościomierza ? Pytam , bo jest firma która robi profesjonalnie takie tarcze i pewnie zrobiła by takie jak potrzebujesz .
-
Zewnętrzna klamka nie odbija
W takim razie z ciągnij boczek i zobacz od środka , tam miedzy tym mechanizmem a zamkiem jest taka krótka linka , zobacz czy przypadkiem się nie zacina . Ten mechanizm jest przykręcony jedną śrubką , jest pod klamką ( taką podkładką gumową ) na zewnątrz . Od środka odepniesz linkę i lekko pociągniesz . Linkę odczepisz gdzie Ci będzie wygodniej , od zamka lub tego mechanizmu , potem trochę manewrowania miedzy szybą i masz na wierzchu .Ja osobiście odpinam linkę od zamka i wyciągam ten mechanizm z linką . Na to chyba się mówi - mechanizm klamki .
-
Zewnętrzna klamka nie odbija
Myślę że jak z ciągniesz samą klamkę ( odkręcając tą śrubę którą tam widzisz z boku - tylko nie całkiem ) to można np. tak jak pisałem psiknąć WD , lub czymś podobnym - smarem . Tam gdzie jest strzałka czerwona , jest sprężyna może tylko dostał się tam brud i nasmarowanie pomoże .
-
Zewnętrzna klamka nie odbija
Jak najbardziej możesz spróbować nasmarować . Ten mechanizm jest na sprężynie , jeśli nie pękła to można np . WD potraktować , lub jakimś smarem . Tak wygląda ten mechanizm .
-
Pęknięty klosz reflektora przedniego s-line bixenon
Zerknij do nich , zajmują się klejami . Możesz też napisać do kolegi @KoJ@K on robi takie tematy , może tak drogo nie być . Nowoczesne Techniki Łączenia Materiałów - Sklep Ataszek.pl ATASZEK.PL Sklep internetowy Ataszek.pl - profesjonalne produkty do napraw dla firm i majsterkowiczów. Zobacz wszystkie kleje, spawarki i zgrzewarki oraz Zadzwoń w celu doboru 618-306-277
-
Kodowanie, woj. Śląskie
To jak Ci kolega @H4mm3Rpisze że ogarnie , to tego się trzymaj .
-
Q5 FY 2.0 TFSI 252HP
Dokładnie , jaki ten świat mały . Przygotowałem się , posprawdzałem bo miała małe uszkodzenie i nawet części miałem w Niemczech w kolor . Trochę niżej postawiłem , ale ktoś miał ( teraz wiem że Ty ) ustawioną wyższą to się nie szarpałem . Fajnie że to Tobie się udało . Zobaczyłem zdjęcie i myślę - ale numer .
-
Q5 FY 2.0 TFSI 252HP
Nie ma tragedii , ale jak się okazuje walczyliśmy chyba z sobą Dobrze że nie ma VC , bo u mnie to zaważyło i wcześniej wygrałem inne , ale cenę OK
-
A4 B9 35 TFSI S-tronic Turbo Blue S-line 2020 Smerf by V-tech
Masz z tyłu kierunki dynamiczne ? Jeśli masz tak jak D4NTE to można . Z tego co widzę to D4ANTE ma full led . Jeśli też masz takie to podjedź do ASO niech Ci zakodują . Ogólnie to jest drobna zmiana , a fajny efekt .
-
Q5 FY 2.0 TFSI 252HP
Do Q5 80A lipa , a jeśli już coś kupimy to zostawiamy dla siebie . Też Q5 lubimy . Za kilka dni będą , ale Q5 8R .
- Q5 FY 2.0 TFSI 252HP
-
Q5 FY 2.0 TFSI 252HP
Część Wiem i wielu tak robi . Ja dla sprawdzenia żeby mieć widzę jak to robią jeden komplet wysłałem do przerobienia , ale jak zobaczyłem ten kabe jeden przepuszczony w tylnej obudowie to mi ręce opadły . Jest jeden pin wolny , nie można przez niego przepuścić . Pisze - przewód dolutować . A jak potem lampę sciągnąć ? przeciąć przewód z powrotem? I tak trzeba wtyczkę zrobić żeby to jakoś wyglądało . Nie - dla mnie to rzeźba . Zresztą jak wiesz , idę biorę z półki nowy komplet i jest jak fabryka .
-
Q5 FY 2.0 TFSI 252HP
Spokojnie , temat został przeniesiony do działu „ Na każdy temat "
-
Q5 FY 2.0 TFSI 252HP
Wiesz w ogóle o czym piszesz ? Wdziałeś chodź raz licytacje z Niemiec i z UE , no chyba nie . Ja bym chciał żeby choć jedno auto z np. Niemiec było tak rozwalone jak się tu ogląda . Masz do wymiany np. błotnik maską , drzwi . a W Niemczech przy tych samych szkodach dodatkowo sajgon w środku . W Stanach możesz wybrać jakie Ci pasuje , Kupisz lekko uszkodzone i się cieszysz bo wiesz co naprawiasz , a w Niemczech , kupujesz i gówno będziesz widział jak wyglądało wcześniej . Oczywiście lepiej Niemieckie się robi bo potem wysyła się z powrotem za kupę kasy , a pajace kupują jak świeże bułeczki i potem piszą - Kupiłem auto z „ pewną historią" . Tak że narazie to Ty jesteś zabawny ze swoimi stwierdzeniami . Po lekkiej stłuczce w EU
-
Q5 FY 2.0 TFSI 252HP
Trochę słabo to liczysz . Przy takim liczeniu jak coś nawet taniego uda Ci się kupić to potem możesz się przeliczyć . Pamiętaj ! koszta aukcji , ważne gdzie auto stoi - koszty transportu w Stanach też poszły w górę . Opłaty w EU też przy takim aucie to kilka tyś€ . Jak pierwsze auto , to lepiej poroś kogoś kto się tym zajmuje . Określ sumę jaką chcesz wydać i wtedy taka osoba odrazu Ci wyliczy ile dane auto będzie Cię kosztowało pod dom . Inaczej to tylko życie w marzeniach i rojenie . Ta poszła za fajne pieniądze , ale też nie wiadomo czy coś więcej nie miała uszkodzone . Pamiętaj jeszcze o naprawie . Części do Q5 nie są tanie , mało tego - nie ma za wiele , no chyba że jakieś gruzy .
-
Q5 FY 2.0 TFSI 252HP
Nie każde mają . Xenon nie ma . Ta na Stanach ma Ful led i ma z tyłu dynamiczne i takich potem trzeba szukać EU. Tak jak pisałem nie warto przerabiać . To zwykła „ rzeźba " dla gołodupców . Kupujesz auto stosunkowo młode dla siebie ( a nawet na handel to też ma być po ludzku zrobione ) i będziesz dawał do rozcinania klejenia itp. Żeby nie było - przerabiałem taki temat i dlatego piszę - szkoda kasy . Ja do A3 8V płaciłem 900 zł. Przyszły z jakimś kablem wypuszczonym w środku obudowy . Po miesiącu musiałem odsyłać bo przestała świecić . Do Q5 dasz za tył 2 tyś. a te USA sprzedasz za tysiaka i tragedii nie masz ,a masz porządnie zrobione.
-
Q5 FY 2.0 TFSI 252HP
Nie ta , tamta miała lewą stronę uszkodzoną .