Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mariusz36

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mariusz36

  1. mariusz36 odpowiedział(a) na Cuber temat w C7 Resident
    Może akurat wjechałeś na taką drogę gdzie akurat nie pokazuje ograniczeń - często tak bywa . Teraz zobaczyłem że auto nie jedzie , ale może trzeba kawałek przejechać i zobaczyć . U mnie w okolicy przebudowują drogi i taki komunikat mam często , nawet jak wjeżdżam na drogę już oddaną do użytku .
  2. Tego się aż czytać nie da . Nie powielaj głupot jak nie wiesz co napisać . Jak by porządnie sprawdził a nie polegał na durnym raporcie to by wiedział o co chodzi . Złomowanie - szkoda całkowita . Wystarczy że miał lampy uszkodzone maskę , zderzak i to dla ubezpieczyciela powoduje że naprawa się nie opłaca i robi szkodę całkowitą , ale to nie skreśla auta do naprawy a tym samym do sprzedaży . Auto po tzw. szkodzie całkowitej można naprawić i zarejestrować . Najpierw to trzeba zadzwonić do sprzedającego , porozmawiać - posłuchać co powie . Ruszyć d....pe i obejrzeć a potem dopiero snuć durne teorie .
  3. To super , w takim razie zaklepuje go i na PW wyślę Ci dane , to nie będę klikał przez allegro .
  4. Wiesz może czy ten Twój panel jest pod tylne lampki takie okrągłe dotykowe ? Jeśli tak , to ja jestem zainteresowany .
  5. Podjechałem do ASO u nas , chciałem zakupić ten kod . Najpierw poszedłem na serwis zapytać co i jak . Gość powiedział że żadnego kodu nie trzeba - dałem mu telefon - zainstalował mi aplikację , potem coś na komputerze powpisywał , podał mi kod jaki miałem wpisać - ( nie dziesięcio cyfrowy tylko ośmio ) i w aucie przypisało mnie jako głównego właściciela . Pokazało mi auto , książkę serwisową , tankowanie , przebieg . Tylko u mnie większości pisało / piszę że licencje były próbne sześcio miesięczne i wygasły . Dzwoniłem potem na wyżej podany numer do Audi Connect i ( tu akurat Pani ) posprawdzała mi wszystko , potwierdziła że wszystko jest OK .
  6. Tak jak pisałem wcześniej , można uruchomić bez kodu . Podjechać do ASO , albo zdzwonić / napisać do Centrum Wsparcia dla Klientów Audi - Audi Connect . tel . 00 800 121 6780 lub mailowo [email protected] . Tak , koszt kodu to około 200 zł. U nas ( Audi Sosnowiec ) gość mi w pare minut uruchomił bez kodu . Zresztą przez telefon też Cię poprowadzą jak za rękę .
  7. Podjedź do Audi lub zadzwoń . W Audi powinni Cię przypisać jako użytkownika głównego . W serwisie jak będzie ktoś ogarnięty to Ci to pomoże uruchomić bez tego kodu . Telefonicznie też - kiedyś był tu podawany nr . telefonu , ale myślę że sobie poradzisz .
  8. Zerknij do działu „ sprzedam auto -Audi " tam było fajne A5 za 55 tyś . Wystawiał liquid8p , może jeszcze aktualne .
  9. mariusz36 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    No , ale chyba nie założysz do polifta zderzaka z przedlita ?
  10. mariusz36 odpowiedział(a) na mhmm temat w Audi A4 B9
    Możesz też w dzień przysłonić czujnik światła na szybie i wtedy spróbować . Spryskiwacze lamp działają nie za każdym razem gdy naciskamy dźwignię manetki . Z reguły jest to co czwarte naciśnięcie manetki . Nie wiem jak w b9 , ale w niektórych autach jak płynu jest poniżej połowy w zbiorniku to też spryskiwacze reflektorów nie zadziałają .
  11. Nie, nie posiadam . Używam VCDS i VCP . Do start stopu można kupić taką przejściówkę która działa na zasadzie odwrotności tego przycisku od start stopu . Tu na forum chyba było to opisane .
  12. Musisz sobie kupić takie urządzenie - DataPlug do Audi ( są do VW , skody ) . każde takie urządzenie ma swój numer . Ściągasz aplikację za darmo , rejestrujesz po nr. to swoje urządzenie i korzystasz .
  13. 14117 / 91153 lub ten co podany był wyżej 20103
  14. Tak to nie jest zaden problem. Wylacza sie ja programowo Wydaje mi się że koledze chodzi bardziej o ten pomarańczowy odblask w lampie . Tak jak pisałem , z przodami nie ma żadnego problemu zrobić na oryginał , lamp przednich UE jest sporo na rynku ( sedan avant to to samo ) . Kupić tzw. gołe , przełożyć „ osprzęt " i mamy tak jak trzeba . Z tyłami do sedana jest ciężko i faktycznie można pomyśleć o przeróbce . Ja raz przerabiałem , ale tego co mi przerabiał nie polecę . @Pawel.W335 Przypomniałem sobie co Dev miał na myśli pisząc o niespodziance robiąc tylne lampy . Trzeba przewody przeciągnąć do klapy bagażnika do kierunków . ( lampy są dzielone , teraz kierunek w klapie zasilany jest z stopu , ale stop od kierunków programowo odłączamy i w klapie trzeba doprowadzić zasilanie właśnie na kierunek )
  15. Musisz zobaczyć żeby było tyle pinów w kostce lusterka co masz teraz . Kompasu nie ma w europejskich . Przed lift ma inne mocowania od polifta . Numerów nie pamietam , nie wiem czy takie nie podejdzie 8T0857511.
  16. Do sedana jest ciężko o lampy , a nie tylko my Polacy licytujemy i kupujemy w USA , Kanadzie . Mocniejsi są nasi sąsiedzi z wschodu , a im zwisa czy kierunki świecą na czerwono . Jak z jakiegoś modelu jest na rynku duży wybór może wiele nie zarobisz , ale b8 sedan jest bardo mało , a w USA tylko sedany . Tanio być nie może .
  17. Nie jest łatwo i tanio kupić lampy tylne do sedana , ale się da . Lampy USA mają ten sam kształt , tylko mają kierunki czerwone . Do b8 jest dużo wiadomości co i jak zrobić / adoptować . Nawet tu na forum było opisane . Spoko nie ma żadnych niespodzianek z którymi Byś sobie nie poradził . Zrób porządnie , potem to Ci się odwdzięczy nawet w późniejszym odsprzedaniu .
  18. He he spoko Dev. Odniosłem się tylko z żartem do tego co napisałeś o obrysówkach w nocy . Dziadek już jestem , ale bardzo dużo jeżdżę po Europie i nie wiem co obrysy mają do bezpieczeństwa w nocy . Jak Ci to pomaga to niech tak będzie . Ja uważam że to wiocha . Dla jasności - nie sprowadziłem i zrobiłem jednego auta z Stanów , Kanady czy Niemiec . Lampy , ale i wszystko ma być zrobię tak jak fabryka , a nie druciarstwo . Co się z lampami robi dobrze wiem ?. Na temat tych Bi-ledów ( cokolwiek to jest ) nie będę się wypowiadał . I żeby nie było , różne próby robiłem i robię nieraz w brew zasadom i przeróbki lamp też , dlatego z doświadczenia komuś doradzam żeby jednak zrobił jak oryginał . To kolega wyżej pisał , ale z czego się śmiejesz ? Tu też by sprzedał w podobnej cenie - to fakt , ale 800$ piechotą nie chodzi . Pewnie byś powiedział żeby przerabiał , cioł , kleił itp . - no to teraz ja się pośmieje
  19. Kup sobie komplet lamp EU tzw. gołych ( bez sterowników , modułów ) po nr. lamp jakie masz teraz tylko EU. Przekładasz osprzęt z tych co teraz masz i będzie tak jak być powinno . Zostawienie obrysówek to moim zdaniem wiocha ( zapewniam Cię - będziesz widziany w nocy ? ) . Tak samo robisz z lampami tylnymi . Kupujesz EU ( wiem do sedana b8 nie jest łatwo ) przekładasz kodujesz i też jest tak jak ma być . Lampy które Ci zostaną nie musisz wysyłać do Stanów . Tu je sprzedaż bez problemu . Żadne klejenie cudowanie , ma być potem jak fabryka . To jest Twoje bezpieczeństwo i innych i ma wyglądać . Jak nie jesteś gołodupcem to tak ma być zrobione .
  20. To są od zestawu pod bazę telefonu . W b8 było to w podłokietniku .
  21. To tu biedy nie ma . S-line premium plus , VC i jak widzisz po rozkodowaniu ma dobre wyposażenie .
  22. Duża Navi . Nie widziałeś tego auta ?
  23. Tak , oznaczenie akurat w tym miejscu jest dobre , są wyraźne tablice nad drogą . Na drodze też jest napis PL , ale tak jak pisałem w tym miejscu Navi też prowadzi dobrze .
  24. Jest oznaczone dość dobrze , ale najlepiej ustaw sobie na nawigacji odcinkami . Jak będziesz dojeżdżał do granicy Słowacji wpisz sobie Żylinę , a w Żylinie Zwardoń bo Navi lubi kierować na Czechy ( Cieszyn ) .
  25. Jaką trasą jechałeś ? Przez Węgry , czy Austrię i Słowenię . Dawniej jechałem jedną i drugą trasą , ale jeszcze stało się na granicy w Chorwacji i wtedy przez Słowenię było jednak lepiej . Teraz się wybieram i nie wiem którą trasę wybrać .

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.