Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mariusz36

Pasjonat

Treść opublikowana przez mariusz36

  1. Wszystko jest na forum . SPIS STEROWNIKÓW : Proszę o info do potwierdzenia sterownika MCE 09 2008---> - 8K0 907 063 ( Nie obsługuje BIXA)(Nie obsługuje grzanych foteli) - 8K0 907 063 A (Nie obsługuje BIXA)(Nie obsługuje grzanych foteli) - 8K0 907 063 B (Nie obsługuje BIXA , obsługuje grzane fotele ) - 8K0 907 063 C (Nie obsługuje grzanych foteli) - 8K0 907 063 D obsługuje grzane fotele - 8K0 907 063 H - 8K0 907 063 J ??? MAJ 2010---> - 8K0 907 063 K ( Nie obsługuje BIXA) (Nie obsługuje grzanych foteli) - 8K0 907 063 L ??? - 8K0 907 063 M (Nie obsługuje BIXA) obsługuje grzane fotele - 8K0 907 063 N (Nie obsługuje grzanych foteli) - 8K0 907 063 P obsługuje grzane fotele - 8K0 907 063 BE - 2012 - 8K0 907 063 AA ??? - 8K0 907 063 AB ??? obsługuje grzane fotele - 8K0 907 063 AC ??? Nie obsługuje grzanych foteli) - 8K0 907 063 AD obsługuje grzane fotele - 8K0 907 063 AH obsługuje grzane fotele - 8K0 907 063 DL ??? AH - 8K0 907 063 AJ obsługuje grzane fotele - 8K0 907 063 AL ??? na AH - 8K0 907 063 AK obsługuje grzane fotele - 8K0 907 063 DB ??? Nie obsługuje grzanych foteli - 8K0 907 063 DD ??? obsługuje grzane fotele - 8K0 907 063 DF obsługuje grzane fotele - 8K0 907 063 DH obsługuje grzane fotele
  2. Tak, tak , kombinuj tak dalej , a potem wyrzuć te lampy do kosza . Na forum było to opisywane , można poszukać . Masz lamy USA - kupujesz EU , lub przerabiasz kierunki , robisz parametryzacje , trzeba wykasować obrysy i tyle . Żadnych kabli nie ciągniesz . Odłącz tą wiązkę co zrobiłeś i jeśli dobrze zrobiłeś parametryzacje to powinno być dobrze , no chyba że tą wiązką coś uwaliłeś .
  3. mariusz36 odpowiedział(a) na Cuber temat w C7 Resident
    Jeśli to nie tajemnica , to ile kosztowała taka regeneracja ?
  4. Tak będzie pasować . Jeśli chodzi o lampy to też nie ma różnicy . Pewnie pytają jakie masz teraz i jakie Ci dobrać .
  5. Mam pytanie . Logo Audi na ekranie MMI ustawia się kodowaniem , czy to trzeba w inny sposób wgrać ?
  6. Jeśli chodzi o SOS , to niestety nie będzie działał u nas . Trzeba to wykasować całkowicie . Niema znaczenia że przez chwile nie było komunikatu i błędu . Przypisany jest do USA , dlatego nie połączy się u nas i wyskakuje błąd .
  7. Zrób tak jak Ci pisałem i jedź na przegląd , zobaczysz jak świecą .
  8. Czemu chcesz przerabiać ? Jeśli są dobre , to tylko obrysy wykodować . Tylne trzeba przerobić lub zamienić na EU
  9. Nie wiem czy dobrze zrozumiałem pytanie , ale aby zmienić wygląd na zwykłe zegary to przecież robi się to z pozycji przycisków na kierownicy .
  10. Wpisz w przeglądarce „ wzmocnienie grilla A4b8 . Chciałem Ci zrobić zdjęcie , ale tu nie mogę wkleić , nie wiem czemu .
  11. Wydaje mi się że brak wzmocnienia grilla które przychodzi od tyłu .
  12. Tak , możesz kupić lampy EU i założyć moduły ( osprzęt ) z USA i to jest najlepsza opcja . Pamiętaj żeby były dokładnie takie same numery jak na tej zalanej . Jeśli kupisz używane , wszystko powinno zadziałać nawet bez kodowania ( jedynie wykodowanie obrysów ) . Jeśli kupisz nowe trzeba kodować sterownik . Nie mieszamy modułów / serowników , albo wszystkie USA , albo komplet EU .
  13. Jeśli prawą masz też uszkodzoną to nawet się nie zastanawiaj , tylko kup gołe EU , do tego osprzęt przełóż z US i to co brakuje (bebechy ) też dokup US - nie mieszaj modułów EU/ US . Pomimo że założysz gołe UE należy wykodować obrysy . A jeśli chodzi o tył - masz lampy z animacją . To tak jak byś szukał EU .
  14. Podałem Ci dokładnie jaki Ty masz . Myślę że mogą się różnić tym że to Stany i może mają obrysy . Najlepiej kupić np. EU „gołe " dwie i przełożyć osprzęt ( bebechy ) od tej co masz - tak wiem że nie masz lewej , ale w tedy do tej gołej EU kupujesz moduł dokładnie jak taki w tej prawej - czyli US . Druga opcja , to szukasz lewej US dokładnie takiej jak masz . Oczywiście możesz kupić kompletne lampy EU , ale obie .
  15. 8W0 941 034 F Reflektor diodowy patrz komunik.dot.części oryg. str. prawa (9-187) 4K0 941 572 HJ Moduł mocy elektroniki głównego reflektora D - 03.10.2022>>
  16. Fachowo ma swój numer . Pooglądaj dokładnie bo powinien być od tej strony co pokazałeś , ale sprawdź też od wewnątrz . Wydaje mi się że to jest to - 8K5 809 649 A Wkładka blaszana str. lewa
  17. Masz cztery czujnik z przodu , zresztą z tyłu też . Sześć jest wtedy jak jest asystent parkowania , ale Ty nie masz . Masz pakiet zewnętrzny s-line więc przedni taki musisz szukać ( ale to pewnie wiesz jak kupowałeś ) Na PW poszło rozkodowanie .
  18. 8K0 941 043 E Reflektor z lampą wyładowczą str. lewa . 8K0 941 044 E Reflektor z lampą wyładowczą str. prawa . Takie masz teraz USA . Jeśli chcesz UE to , te same numery , tylko bez końcówki „ E " . Możesz też zastosować z końcówką „ C " Z tego co widzę to jest nieskrętna - „ Moduł zasilający świateł doświetlających zakręt nie dla tego modelu "
  19. Tak jak napisał kolega Muskel1 to nie są nr. części . Numery części są „ wytłoczone " w plastiku i mają być dokładnie takie jak Ci podałem . Niech Ci zrobi nr. części , jeśli będzie taki jak Twój to można brać , bo tu po datach są z tego samego rocznika .

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.