Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mariusz36

Pasjonat

Treść opublikowana przez mariusz36

  1. No nie zła demolka w środku . Z takimi uszkodzeniami auta to raczej się nie kupuje , szczególnie A4 b9 których jest na Stanach multum i z drobnymi uszkodzeniami za śmieszne pieniądze można kupić . To nie jest drobne uszkodzenie , ale o tym się sam przekonasz . Teraz do rzeczy . Czujniki nie wystrzeliwują . Czujniki masz dwa z przodu przy pasie , w drzwiach i w tylnych błotnikach . Najpierw trzeba naprawić - wymienić poduszki / kurtyny i trzeba to zrobić bardzo dobrze - to Twoje bezpieczeństwo . Tak - można to też zregenerować , ale ma to być zrobione w firmach które robią to profesjonalnie . Nie u śmierdzieli na giełdzie . Kurtyny bym kupił nowe , to nie duże pieniądze . Pasy nie da się o tak odblokować . trzeba je zdemontować , wymienić pas , nabój . Tam masz jeszcze napinacze w których też jest nabój . To wszystko trzeba wymienić . Same pasy ciężko Ci będzie rozkręcić teraz , są mocno naciągnięte , raczej trzeba przeciąć , i tak muszą być nowe . Jak z tym się uporasz - pozakładasz , wtedy kasujesz błędy i będziesz widział który czujnik ewentualnie trzeba wymienić . Myślę jednak że uderzenie było jeszcze gdzieś indziej . Po takim uderzeniu jak na zdjęciu , mało prawdopodobne żeby zrobiło taki sajgon w środku .
  2. Nie wiem czy dobrze szukasz , ale ten moduł jest za tylną kanapą pod schowkiem narzędzi , pacząc od tyłu bagażnika to po lewej stronie . Może też być tak jak pisał kolega Muskel1 .
  3. Jeśli Ci pasuje rok , przebieg , TDI i cena , to fajne auto i sprzedawca pewny .
  4. Całkiem fajne auto , niewiem czy taki golas . Wszystko co mieć powinien - ma . Dziś licytacja , sprawdzić dokładnie i licytować , ale pewnie tanio nie będzie .
  5. Ja to niedawno skończyłem , i teraz to wszystko sprawdzam . Będę jutro dalej sprawdzał bo trochę zmarzłem , a robiłem na podwórku .
  6. Tak
  7. Tak , kiedyś z tym walczyłem i u nas w Audi Sosnowiec mnie przypisali w tej aplikacji . Auto było , ale tylko instrukcją i w zasadzie nic więcej . przebieg jeszcze ze Stanów jak było nowe . Teraz od razu zmiana - wszystko zaktualizowane .
  8. To ja też dopisze - zrobiłem tak jak kolega wyżej , wlutowałem slot na kartę e-sim . Musiałem przywrócić kodowania i faktycznie wszystko pięknie działa . Dawno jak kupiłem auto zacząłem walczyć z tą aplikacją . W Audi mnie przypisali jako użytkownika , ale wiadomo , nie wiele , nawet nic to nie dało . Dziś nie robiąc nic , od razu w aplikacji nastąpił reset / aktualizacja i wszystko śmiga . Nic do żadnych Stanów się nie logowałem . Tak że dziki kolego @Johnu że się podzieliłeś widzą .
  9. Robiłeś to sam , czy ktoś Ci to robił ? Pytanie - jaki slot / wejście na kartę e-sim tam wlutowane jest ? Pytam bo są różne . Ewentualnie gdzie kupowałeś ten slot . Jak Ci ktoś robił to podrzuć namiar na PW .
  10. Trzeba tylko wymienić żarówkę na taką która da światło pomarańczowe . W tych lampach klosz od kierunków jest czerwony i zwykła żarówka , a nawet żółta / pomarańczowa nie pomoże , ja kupuje takie ledowe i jest OK. Nic nie kodujemy . Wyciągając te lampy trzeba tylko robić to ostrożnie - nie odchylać za mocno podczas wyciągania , bo łatwo połamać narożniki tej lampy . Samochodowa Żarówka Led W16W T15 12/24V DC 27x SMD 2835 Pomarańczowy OPTICON - www.sklepledowy.pl WWW.SKLEPLEDOWY.PL Żarówka: W16W T15/T10Led: 27x SMD2835Kolor: Pomarańczowy
  11. Proponuje dokupić te moduły takie jak masz teraz z USA , do drugiej lamy . Nawet jak masz lamy EU to moduły mogą być USA , ale w obu lampach takie same . Trzeba tylko wykodować obrysy . USA powinieneś mieć coś takiego . Sterowniki lewy prawy są takie same , ale tzw. jeże są inne .
  12. Jasne , i wiedzieć dokładnie który jest który , a nie mylić innych . Dla jasności ten po lewej to EU (8 led ) a ten po prawej USA - 10 led
  13. Już to piszę któryś raz - W każdych lampach mają być dokładnie takie same moduły , takie same tzw.„ jeże " USA - to mają być USA - EU to dokładnie EU i nie będzie żadnego problemu . Niema na rynku - szukamy zagranicą . Ostatnio też mi przyszła Q5 i jedną lampę mi ukradli w transporcie . Akurat gołą lampę miałem na półce , ale sterownik , moduł i „ jeż" kupowałem zagranicą , dokładnie takie same. Po założeniu wszystko śmiga .
  14. mariusz36 odpowiedział(a) na Damianex temat w Audi A4 B5
    Żle rozumiesz . Wszystko masz opisane w tym temacie , ale jeszcze raz - zmieniasz wtyczki w lampach z cztero pinowych na pięcio . pin 4 przekładasz na pin 5( z obu stron ) a z pinu 4 ciągniesz przewody do komfortu tak jak jest opisane na początku tego tematu . Z lamp w klapie bagażnika też ciągniemy po jednym przewodzie ( mówimy o A4 b9 sedan ) .
  15. Sprawdzałeś przewody idące do skrzyni - wtyczkę ? . może ktoś wrzucił ( przekręcił takim kluczem specjalnym ) na neutral - to tylko takie zgadywanie .
  16. Piny 4 przekładasz na miejsce pin 5 w czarnej pięcio pinowej wtyce . W komforcie wtyczka czarna T17b pin 1 ciągniesz przewód do pinu 4 po prawej stronie . Podobnie od brązowej wtyczki T17a pin 2 do pinu 4 lewej strony
  17. Tak się przyglądałem tym kratką i one mają dość dużo zaczepów , myślę że lepiej by było od strony nadkola je odpinać niż szarpać . Podsyłam Ci dwa zdjęcia jak od tyłu to wygląda
  18. Jeszcze małe sprostowanie - po rozkodowaniu są numery jakie Ci podałem ( te jednak można kupić tylko w ASO ) , ale tak naprawdę miałeś lampy z końcówką 033F / 034F . Czyli np. 8W6 941 033 F Reflektor diodowy str. lewa I takie szukaj , F to USA , nie wiem jaką końcówkę ma UE . Może jest bez końcówki , ale nie wiem .
  19. 8W6 941 773 F Reflektor diodowy str. lewa 8W6 941 774 F Reflektor diodowy str. prawa Takie teraz masz / miałeś 4M0 907 397 AD Sterownik sterowania światłami - szt 2 7PP 941 572 AC Moduł mocy elektroniki głównego reflektora - szt 2 8W6 998 473 A Dioda świetlna z radiatorem str. lewa 8W6 998 474 A Dioda świetlna z radiatorem str. prawa
  20. Trzeba by zapytać @Deniro , wydaje mi się że kiedyś pisał że to robi .

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.