Ja natrafiłem na taki środek ,, SJD Pro Tech - Cytrusowy zmywacz " i na prawdę mogę polecić , zmywa kleje po naklejkach, po taśmach 3M,
Miałem tylny zderzak zawalony smołą (asfaltem) i to masakrycznie nawet benzyną ekstrakcyjną nie chciało ruszyć , tym popsikałem kilka razy i pełen sukces.
Nie uszkadza lakieru, osobiście sprawdziłem . Ja kupowałem na znanym portalu aukcyjnym 18 zł płaciłem.