Treść opublikowana przez granatowy
-
Przerażająca różnica cen UK vs. PL
Ciężko czytać twoje posty: piszesz z błędami, masz problem ze składnią, a przede wszystkim bredzisz jeżeli chodzi o ekonomię
-
Skoda Kodiaq 2.0 TSI STYLE TATOWÓZ cz.3
Nie jesteś sam Też mnie to zawsze dziwi jak można mieć problem ze spakowaniem się na wakacje do A6 Avant czy 5er Touring. Ale podobno apetyt wzrasta w miarę jedzenia. Dobrze, że są samochody typu Q7, X5, a jak do nich dalej ktoś się nie mieści to jeszcze jest Multivan
-
Przerażająca różnica cen UK vs. PL
Jakie miałeś pytania do mnie ? Chętnie odpowiem, jeżeli napiszesz sensownie
-
Audi a4 b8 LIFT competition plus
Może napisz coś więcej o samochodzie: rok, silnik, kolor, wyposażenie, jakie ma koła itd.
-
Przerażająca różnica cen UK vs. PL
Robotnik budowalny na forum motoryzacyjnym próbuje uczyć ekonomii i prowadzenia działalności gospodarczej - robi się coraz zabawniej Skoncentruj się proszę i odpowiedź tylko na jedno pytanie które zadam po raz czwarty: twojemu znajomemu nie chciało się samemu pracować w tym kebabie ? Nie interesuje mnie żadna twoja inna wypowiedź - nie musisz ni więcej pisać
-
Przerażająca różnica cen UK vs. PL
W wymienionych przypadkach faktycznie winę ponosi pracownik. Pytałem o szczegóły bo po twoich bezsensownych - głupich wypowiedziach odnośnie prowadzenia działalności gospodarczej sprawiasz spodziewałem się równie absurdalnej teorii dot. "szkody sprzętowej" Po raz trzeci zapyta bo ciągle nie odpowiedziałeś: twojemu znajomemu nie chciało się samemu przygotowywać - sprzedawać kebaów ? Czy nawet z tym by sobie nie poradził ?
-
Przerażająca różnica cen UK vs. PL
Jeżeli nie masz kasy na biznes to: 1. zarób 2. pożycz 3. uzyskaj dofinansowanie
-
Przerażająca różnica cen UK vs. PL
Niemożliwe, że twój znajomy musiał płacić czynsz za lokal, rachunki za prąd i towar. Dobrze, że tysiące przedsiębiorców nie muszą tego robić Pracownik nie potrafi wypracować swojej pensji ze sprzedaży ? Mieli płacone od ilości sprzedanych kebabów ? Zgłaszam się na ochotnika żeby płacić za kebaby 40zł żeby twój znajomy nie zbankrutował Jeżeli nie poradził sobie z kebabami to lepiej niech nie bierze się za inny biznes - raczej sobie nie poradzi. Nie odpowiedziałeś na pytanie: nie chciało mu się samemu pracować ? Pensja 1500zł netto byłaby spoko jakby ceny były podobne: np. 500zł za wynajęcie mieszkania czy 120k zł za kupno. Oczywiście, że trzeba czasu żeby dorównać do Europy Zachodniej po 45 latach Komuny, ale minęło już prawie 30 lat od jej obalenia czyli prawie 2/3 czasu jej trwania. Dokładnie o to mi chodzi. Nie rozumiem dlaczego Janusze biznesu dziwią się, że ludzie nie chcą pracować za mniej niż 2000zł netto ( przy obecnych kosztach życia ). Jeżeli ktoś nie jest w stanie zapewnić tego "minimum" to może powinien sam pracować we własnym biznesie, ale samemu się gdzieś zatrudnić ( zamknąć interes ? ) Poczynione szkody sprzętowe ? Co masz na myśli ? Chciałbyś pewnie kogoś naciągnąć bo nie chcesz płacić za zużyty sprzęt ? Cwaniaczek
-
Audi a4 b8 LIFT competition plus
Gdzie jest temat poprzedniego właściciela ?
-
Mironowóz cz. VII - B8 Allroad ROTOR RS5 stołki S4 !!!SPRZEDAM!!!
http://rozmiar-opon.bmw-tech.pl/kalkulator-zamiennikow/245/35/19/ Dlaczego chcesz węższe opony ?
-
BMW F11 535d
Teraz pora na Amoraka
-
Audi Q5 3.0TFSI -> RSQ5
No, ładne nie jest Pewnie przyjemnie się jeździ. Co to za felgi ?
-
Audi RS4 Avant 2.9 TFSI Glacier white - odebrana
Te felgi zimowe które pokazałeś wyglądają lepiej niż te o kolor których pytasz
-
Audi A4/B8 2.7 Tdi /White / Kolorowy Fis Wymiana
Bardzo dobre felgi na zimę Trafiłeś opony w takim rozmiarze czy nie chciałeś w fabrycznych 255/35 czy ewentualnie 225/40 ?
-
Przerażająca różnica cen UK vs. PL
Podli ludzie skoro nie chcieli pracować za 10zł/h ! Powinni się cieszyć, że mają pracę i pracować nawet za 5zł/h - może twój znajomy by nie zbankrutował - najlepiej jakby pracowali za jednego kebaba dziennie. Twojemu znajomemu nie chciało się samemu pracować ? Jeżeli nie poradził sobie z kebabem, w Polsce gdzie jest bardzo popularny, to lepiej żeby nie brał się za żaden biznes. Becikowe to suma wypłacana jednokrotnie. 500zł wypłacane jest na drugie i kolejne dziecko czyli przy trójce dzieci masz 1000zł a nie 1500zł.
- R8 V8 RED
-
Przerażająca różnica cen UK vs. PL
Jakie 75%, jakie 35% ? Jaka prowizja ? Może lepiej nic już nie pisz a jeżeli już to zajrzyj do słownika ortograficznego Nie napisałem, że każdy powinien dostawać minimum 2000zł netto tylko, że ludzie chcą tyle zarabiać i się temu nie dziwię. Zgadzam się, że niektórzy do żadnej roboty się nie nadają - nie musisz takich zatrudniać.
-
Audi A4 B6 Avant BEX 190PS Schwarz pakiet! DELFINGRAU MET 2xSline Gwint AP
Czyli na zimę większe koła niż latem Jaki rozmiar i marka opon zimowych ?
-
Przerażająca różnica cen UK vs. PL
Księgowość sam sobie możesz robić. Pracownik ma za ciebie płacić ZUS ? Nie żartuj. Nie twierdzę, że człowiek bez zawodu, wykształcenia - wiedzy czy szczególnych umiejętności powinien sporo zarabiać. Po prostu nie dziwię się, że ludzie chcą zarabiać min. 2000zł na rękę. Jeżeli minimalna pensja wynosiłaby np. 1000zł brutto a nie 2000zł brutto to pewnie oczekiwał, że za tyle ludzie będą u ciebie pracować ?
-
Przerażająca różnica cen UK vs. PL
Najlepiej daj opcje na fb "Tylko ja" - będziesz miał pewność, że nikt nie skopiuje twojego ogłoszenia
-
Audi A4 B6 Avant BEX 190PS Schwarz pakiet! DELFINGRAU MET 2xSline Gwint AP
15" stalówki ? Jeżeli coś większego to mimo wszystko pokaż zdjęcia
-
Przerażająca różnica cen UK vs. PL
Zacząłeś się mazać, że ludzie nie odpowiedzieli na twoje ogłoszenie - wyjaśniłem ci dlaczego. Poprosiłem cię dwukrotnie żebyś napisał szczegóły twojej propozycji - nie zrobiłeś tego. Jeżeli na fb jesteś równie tajemniczy to możesz jeszcze długo czekać na odzew.
-
Przerażająca różnica cen UK vs. PL
Nie szukasz pracowników, ale zamieściłeś ogłoszenie ? Napisz, że chodzi ci o dorywczą pracę na czarno z doskoku czyli że raz będzie a innym razem nie. Raz zapłacisz 50zł/h a innym razem 20zł/h. Tak będzie zdecydowanie prościej. Zgadzam się z tobą, że żeby przyzwoicie zarabiać to trzeba pracować a nie podpierać ściany. W zależności od umiejętności można na budowie zarobić 20 czy 50zł za godzinę. Ludzie chcą stabilizacji i względnego bezpieczeństwa czyli często wolą zarobić trochę mniej, ale legalnie z umową na pełen etat i ubezpieczeniem. Wiadomo, że nową osobę pracodawca chce sprawdzić, ale jest coś takiego jak okres próbny czy umowa czasowa. Czasy, że się pracowało miesiącami na czarno i czekało aż szef łaskawie podpiszę umowę na szczęście mijają. Masz wytłumaczenie dlaczego niebyło wielkiego odezwu na twoje ogłoszenie na facebooku.
-
Przerażająca różnica cen UK vs. PL
Pracownika który zarabia 1460zł czy chociażby 1800zł nie interesuje czy pracodawca ma zapłacić 2500zł czy inną sumę. Dużo się teraz mówi, że pracodawcy nie mogą znaleźć ludzi do pracy. Nie dziwię się skoro często dalej proponują 1600 - 1800zł. Ludzie za mniej niż 2000zł na rękę i umowę o pracę na pełen etat nie chcą pracować co przy obecnych kosztach życia nie powinno w ogóle dziwić.
-
Przerażająca różnica cen UK vs. PL
Dalej nie napisałeś ważnej informacji - jaką formę zatrudnienia oferujesz.