Treść opublikowana przez granatowy
-
Audi RS4 Avant 2.9 TFSI Glacier white - odebrana
W Norwegii ciągle jest moda na biały kolor ?
-
Audi RS4 Avant 2.9 TFSI Glacier white - odebrana
Kombi są uniwersalne - może jechali na budowę
-
225/40/18 zamiast 245/40/18
Do B8 z 17" kołami opony tylko 225/50 R17. Zamiennikiem dla 245/40 R18 może być 225/45 R18.
-
Audi RS4 Avant 2.9 TFSI Glacier white - odebrana
Zdjęcia czarnego RS4 B9 na 21" zimówkach i zawieszeniu KW - dobrze wygląda. https://www.instagram.com/gepfeffert/
-
a4 b9 avant 2.0 tdi 150KM
Audi A4 to prestiż ? Jeszcze dla ludzi postronnych ? Audi A4 jest dość popularnym samochodem flotowym w Niemczech, a dla "ludzi postronnych" egzemplarz za 300k wygląda z grubsza jak egzemplarz za 150k.
-
A4 B6 AVANTador S4/LINE GTB 2260VZK 19' Pompei S5 STYLING 132 BIX INTEMO Koito Q5 continue by KoJ@K
Jak się nazywa kolor tego samochodu ? Kod lakieru ?
-
Praca w branży moto, może znacie chętnego
Od kiedy Białystok to Polska Centralna ???
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
Nie, nie można się wprowadzić. Najpierw trzeba położyć podłogi, wstawić drzwi, przykręcić gniazdka i włączniki. Pomalować ściany. Położyć kafelki w łazience i zamontować cały sprzęt. Później jeszcze kuchnia.
-
Truckerzy
http://40ton.net/rana-wiatr-przewrocil-holandii-dziesiatki-ciezarowek-przy-drogach-leza-nawet-ciezkie-zestawy/
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
Stan deweloperski to nie "można się wprowadzić". Stan deweloperski to wszystkie instalacje wewnątrz ( łącznie z ogrzewaniem: piecem, grzejnikami ), wylewki pod podłogi i tynki na ścianach. Na zewnątrz dach, okna, drzwi, elewacja. Przeważnie także podjazd i chodnik i ewentualnie proste ogrodzenia. Z pozostałą częścią Twojej wypowiedzi się zgadzam - trzeba założyć znacznie większą sumę.
-
Truckerzy
Czyli ciężarówka też była lekka.
-
Truckerzy
Jak się dostał ? Plandeka pocięta ? Co wiozłeś - coś uszkodził ? Przyczepę miałeś pustą, a solo ? Też ?
-
Mam Passata w tdi ;)
Po co ? Fabryczne radio / navi zawsze najlepiej wygląda. Jeżeli chcesz poprawić jakość dźwięku pomyśl o wymianie głośników i wygłuszeniu.
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
Wykończenie wnętrza czyli co ? Stan deweloperski to wszystkie instalacje, wylewki na podłogach i tynki. Pozostaje pomalowanie ścian, położenie podłóg, wstawienie drzwi i np. przykręcenie gniazdek ( o kuchni i łazience nie piszę ). Raczej niemożliwe żeby zmieścić się w 130k zł. Wnętrze do wykończenia może być też stanem surowym czyli masz w środku wszystko do zrobienia.
-
2.0 TFSI a holowanie lawety
Ile waży ten samochód - zabawka ? Sprawdź ile zgodnie z przepisami może holować Twoje A4.
-
Wiertarka od VW czyli passerati 1.4
Jak nie jak tak 19" - 20" + gwint lub airride. Na początek może zmiana foteli ?
-
Mam Passata w tdi ;)
Sprężyny są z Allroada ? Pomyśl o gwincie - będzie znacznie lepiej. Felgi lepiej pasowały do A4, ale w Passacie też nieźle wyglądają. Jakiej są firmy ? Dla mnie z zewnątrz Twój Passat też dobrze wygląda: pełen pakiet chrom i brak ciemnych szyb - nie psuj tego.
-
Nowe mieszkanie od Developera
Zdaję sobie sprawę, że w Polsce tysiące rodzin mieszka w kawalerkach ale nie wmawiaj sobie, że 2pokoje ( ok. 50 m.kw. ) jest dobre dla rodziny 2+2. Takie mieszkanie jest wystarczające dla singla lub pary.
-
A4 B8 Monsoon Grey by Veiru
Zdecydowanie opcja nr 1 czyli OEM black edition grill.
-
Audi A6 C7 Avant 3.0 TFSI Stage 2 - 460KM/550NM
Jak z trakcją na 225 przy 460KM ?
-
Audi A6 C7 Avant 3.0 TFSI Stage 2 - 460KM/550NM
Jaki masz profil przy szerokości 225 ? Fabryczne 18" do C7 to 245/45 ?
-
E92 335d by Wodz.
Badania na forach Z tego wnioskujesz, że Castrol robi niektóre oleje z przerobionych odpadów ? Jednak nawet nie będę wchodził na tę rosyjską stronę.
-
E92 335d by Wodz.
Możesz podać jakieś wiarygodne źródło tych rewelacji ?
-
BMW F31
Zamieniłeś C7 na F31 ? Wulkanizatorzy podobno niechętnie naprawiają opony po użyciu zestawu naprawczego - opony ciężko naprawić. Na dystansie 1km lepszy będzie spacer. Dla silnika, portfela, a przede wszystkim zdrowia ( Chyba, że zawsze musisz nosić coś ciężkiego )
-
E92 335d by Wodz.
Pytałeś na jakimś forum BMW albo konkretnie forum 3er ?