Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

granatowy

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez granatowy

  1. W Norwegii ciągle jest moda na biały kolor ?
  2. Kombi są uniwersalne - może jechali na budowę
  3. Do B8 z 17" kołami opony tylko 225/50 R17. Zamiennikiem dla 245/40 R18 może być 225/45 R18.
  4. Zdjęcia czarnego RS4 B9 na 21" zimówkach i zawieszeniu KW - dobrze wygląda. https://www.instagram.com/gepfeffert/
  5. Audi A4 to prestiż ? Jeszcze dla ludzi postronnych ? Audi A4 jest dość popularnym samochodem flotowym w Niemczech, a dla "ludzi postronnych" egzemplarz za 300k wygląda z grubsza jak egzemplarz za 150k.
  6. Jak się nazywa kolor tego samochodu ? Kod lakieru ?
  7. Od kiedy Białystok to Polska Centralna ???
  8. Nie, nie można się wprowadzić. Najpierw trzeba położyć podłogi, wstawić drzwi, przykręcić gniazdka i włączniki. Pomalować ściany. Położyć kafelki w łazience i zamontować cały sprzęt. Później jeszcze kuchnia.
  9. granatowy odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    http://40ton.net/rana-wiatr-przewrocil-holandii-dziesiatki-ciezarowek-przy-drogach-leza-nawet-ciezkie-zestawy/
  10. Stan deweloperski to nie "można się wprowadzić". Stan deweloperski to wszystkie instalacje wewnątrz ( łącznie z ogrzewaniem: piecem, grzejnikami ), wylewki pod podłogi i tynki na ścianach. Na zewnątrz dach, okna, drzwi, elewacja. Przeważnie także podjazd i chodnik i ewentualnie proste ogrodzenia. Z pozostałą częścią Twojej wypowiedzi się zgadzam - trzeba założyć znacznie większą sumę.
  11. granatowy odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Czyli ciężarówka też była lekka.
  12. granatowy odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Jak się dostał ? Plandeka pocięta ? Co wiozłeś - coś uszkodził ? Przyczepę miałeś pustą, a solo ? Też ?
  13. Po co ? Fabryczne radio / navi zawsze najlepiej wygląda. Jeżeli chcesz poprawić jakość dźwięku pomyśl o wymianie głośników i wygłuszeniu.
  14. Wykończenie wnętrza czyli co ? Stan deweloperski to wszystkie instalacje, wylewki na podłogach i tynki. Pozostaje pomalowanie ścian, położenie podłóg, wstawienie drzwi i np. przykręcenie gniazdek ( o kuchni i łazience nie piszę ). Raczej niemożliwe żeby zmieścić się w 130k zł. Wnętrze do wykończenia może być też stanem surowym czyli masz w środku wszystko do zrobienia.
  15. Ile waży ten samochód - zabawka ? Sprawdź ile zgodnie z przepisami może holować Twoje A4.
  16. Jak nie jak tak 19" - 20" + gwint lub airride. Na początek może zmiana foteli ?
  17. Sprężyny są z Allroada ? Pomyśl o gwincie - będzie znacznie lepiej. Felgi lepiej pasowały do A4, ale w Passacie też nieźle wyglądają. Jakiej są firmy ? Dla mnie z zewnątrz Twój Passat też dobrze wygląda: pełen pakiet chrom i brak ciemnych szyb - nie psuj tego.
  18. Zdaję sobie sprawę, że w Polsce tysiące rodzin mieszka w kawalerkach ale nie wmawiaj sobie, że 2pokoje ( ok. 50 m.kw. ) jest dobre dla rodziny 2+2. Takie mieszkanie jest wystarczające dla singla lub pary.
  19. Zdecydowanie opcja nr 1 czyli OEM black edition grill.
  20. Jak z trakcją na 225 przy 460KM ?
  21. Jaki masz profil przy szerokości 225 ? Fabryczne 18" do C7 to 245/45 ?
  22. granatowy odpowiedział(a) na wodz temat w Inne marki
    Badania na forach Z tego wnioskujesz, że Castrol robi niektóre oleje z przerobionych odpadów ? Jednak nawet nie będę wchodził na tę rosyjską stronę.
  23. granatowy odpowiedział(a) na wodz temat w Inne marki
    Możesz podać jakieś wiarygodne źródło tych rewelacji ?
  24. granatowy odpowiedział(a) na l.e.s.t.e.r temat w Inne marki
    Zamieniłeś C7 na F31 ? Wulkanizatorzy podobno niechętnie naprawiają opony po użyciu zestawu naprawczego - opony ciężko naprawić. Na dystansie 1km lepszy będzie spacer. Dla silnika, portfela, a przede wszystkim zdrowia ( Chyba, że zawsze musisz nosić coś ciężkiego )
  25. granatowy odpowiedział(a) na wodz temat w Inne marki
    Pytałeś na jakimś forum BMW albo konkretnie forum 3er ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.