Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

granatowy

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez granatowy

  1. W jakim stanie jest to T3 ? Mocno zdekompletowane wnętrze ? Powodzenia w sprzedaży A4.
  2. Dużo osób dzwoniło ? Myślałeś żeby wystawić samochód np. na mobile.de ?
  3. Samochód się sprzedał czy ogłoszenie wygasło ?
  4. Może to jest jakieś TDi z body RS4 ?
  5. Kwestia gustu. W "epoce B5" też mi się nie podobały te kierownice. Podobnie jak teraz ścięte ?
  6. Dzięki za zdjęcia. Czerwony kolor do Golfa MK7 to nie jest najlepszy kolor. Co innego A4 B5 ? Nie będę oryginalny: nowa kierownica nie podoba mi się.
  7. Porównujemy A4 z serią 3 a nie A6 z serią 5. W przypadku klasy wyższej porównanie jest faktycznie zdecydowanie łatwiejsze.
  8. Gwint, 19" i chip na plus. Ciemne szyby na minus.
  9. Nie ma sensu zamazywania numerów na tablicy skoro nie robiłeś tego na poprzednich zdjęciach ?
  10. Masz jakiś zdjęcia z Vageventu ? Stałeś koło czerwonego VW. To Golf czy Passat ? Masz zdjęcia ? ?
  11. Francuskie wino jest raczej kiepskie ?
  12. Po co 235 ? 225 dobrze wyglądają i pasują.
  13. Znowu niepotrzebnie bredzisz. Może jeszcze dodatkowe x2 i jakieś RS6 ? ? Dla mnie grill w B8 FL jest brzydszy. Źle rozumiesz. Można przebierać w B8 do 33-35 tyś. zł. ( jeżeli mówimy o Avant 2.0TDi FWD z podstawowym wyposażeniem ( nie "golasem" ) i przebiegiem 200.000km +
  14. Jaki rozmiar mają opony na felgach S-line ?
  15. Widać, że zadbane. Na nowych felgach bardziej mi się podoba ?
  16. Potwierdzam ?
  17. Samochód kupiłeś od Łukasza z Warszawy czy po drodze był jeszcze jakiś właściciel ? Dobrze, że dalej jest w takim dobrym stanie pomimo pełnoletności ? Przemyśl jeszcze czarną ramkę grilla.
  18. Jeżeli to te same felgi to się nie zastanawiaj tylko maluj całe na czarno - znacznie lepiej wyglądają całe czarne.
  19. Bardzo dobrze wygląda na tych czarnych felgach. Jaki to model ?
  20. Wbrew pozorom trochę ciężko porównywać A4 z serią 3 bo nowe modele nie wychodzą w przybliżonym czasie. Jak produkowano jeszcze B6/B7 to było już e90. Jak było już f30 to produkowano jeszcze B8 ( lift nic tu nie zmienia) itd. Teraz jeszcze produkują f30, ale jest już najnowsze B9 itd. Wrzuć zdjęcia tego konkretnego egzemplarza.
  21. Źle widzisz. Wygląda całkiem normalnie.
  22. Tak. Najlepiej Renault Master ?
  23. Sam sobie odpowiedziałeś ? NIE

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.