Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

granatowy

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez granatowy

  1. Oddaj gościowi te opony i załóż standardowe 225/50 R17.
  2. Wybierz fabryczny rozmiar 245/40 albo ewentualnie 225/45. Kiedyś na zimę zakładało się węższe opony - teraz zakłada się często tę samą szerokość co latem.
  3. Nie. Minimum 16" do Twojego B7.
  4. Sam to zrobiłeś czy zleciłeś komuś na miejscu ?
  5. granatowy odpowiedział(a) na serek92 temat w Audi A6/S6/RS6
    Opony to standardowe do C7 255/35 ?
  6. Dzielna siostra ? Jaki rozmiar opon mają te Rotory w A4 ?
  7. Masz więcej zdjęć na tych 20" Rotorach ? Siostra też jeździ na 20" ?
  8. granatowy odpowiedział(a) na serek92 temat w Audi A6/S6/RS6
    Obniżenie obowiązkowo. Jakiej firmy są nowe felgi ? Jakie mają rozmiary ? Nie wiedziałem, że 3.0TDi z quattro było też w słabszej wersji 204KM.
  9. Chciałeś sedana czy taki akurat się trafił ?
  10. Osobiście zmierzyłeś czy przeczytałeś gdzieś o tym w internecie ? Piwo Lech smakuje wszędzie tak samo - źle ?
  11. Dębica Frigo
  12. Niestety zawsze tak jest z cenami na stacjach.
  13. Normalne, ale na tym zdjęciu wyjątkowo straciła - że 2 rozmiary.
  14. Mają. Są ponadczasowo piękne. Pasują do każdego samochodu grupy VAG. Na tym zdjęciu wyglądają na większe od tych 19" letnich ?
  15. Nie bardziej niż Audi. Jaka generacja Mazdy 6 Cię interesuje ?
  16. granatowy odpowiedział(a) na źrebak temat w Inne marki
    Samochód jest z polskiego salonu czy sprowadzony zza granicy ? Gdzie był robiony chip ?
  17. Źle Cię zrozumiałem - myślałem że szukasz dla większej grupy ludzi całego domu lub pensjonatu. Z tym faktycznie może być teraz problem. Wśród ofert dla pary myślę, że można dalej przebierać. Udanego wyjazdu ?
  18. Na gwincie MTS faktycznie mogło być twardo. Na bardziej markowym np. AP czy KW komfort będziesz miał zbliżony do fabrycznych amortyzatorów. Na gwincie możesz ustawić taką samą wysokość jaką będziesz miał ze sprężynami - miska będzie miała taką samą szansę na uszkodzenie ? Wintery faktycznie lepiej wyglądały w A6, ale tylko odrobinę ? Nowe felgi do A4 są całkiem niezłe. Ponawiam pytanie co było nie tak z C5 ? 2.5TDi + Multitronic ? ?
  19. Co znalazłeś ? Dla ilu osób i za ile ?
  20. I jeszcze czarnych szyb ? A5 Sportback najlepiej wygląda w białym kolorze - dobry wybór ?
  21. Co było nie tak z A6 ? C5 ? Gwintu nie trzeba od razu skręcać na sam dół ? Te felgi z A8 kiepsko wyglądają w B5 - nawet jako zimówki. Plus za kolor i xenon ? Czerwony to chyba najlepszy kolor do A4 B5 Avant ? Najlepiej bez chromowanych dodatków ?
  22. Pokaż środek. Felgi to 18" ?
  23. B8 jeżdżą też na 205/60 R16

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.