Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

granatowy

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez granatowy

  1. Nie warto ? Jaki rozmiar ?
  2. Jakiego znowu hejtu ? ?
  3. Czyli więcej niż 30 a mniej niż 40 ? Może źle zrozumiałem, ale te 40 tyś. to jeszcze bez gazu i nowych opon ?
  4. Ile zapłaciłeś za samochód skoro wyszło prawie 40 tyś. ?
  5. Nowe felgi wyglądają niestety tragicznie ? Znacznie lepiej pasują te zimowe felgi Audi. Nie chcesz założyć chociaż 16" , ale planujesz glebę ? ?
  6. Jest tyle fajniejszych samochodów grupy VAG niż A8 ? Ale oczywiście co kto lubi ?
  7. Wydawało mi się, że gdzieś już widziałem Twój podjazd ? Są podobne ? To były właśnie zdjęcia BMW e46 z województwa opolskiego.
  8. Dobrze wyglądają. Jaki rozmiar mają opony ? Jaka marka ?
  9. Może faktycznie trochę przesadziłem ? Na tym zdjęciu wygląda jakby były jakieś sprężyny Audi typu -16mm czy max -20mm ?
  10. Na zdjęciach jest już -40mm ? Wygląda prawie na seryjne zawieszenie ? Felgi dobrze wyglądają.
  11. Jak długo jeździłeś 720S ? ?? Jak wrażenia z jazdy Viperem ?
  12. Pytam serio bez złośliwości: gdzieś w necie rzuciło mi się w oczy, że Mercedes jest ciągle nieużywanym samochodem. Czemu to służy ? BMW super wygląda w tym kolorze ?
  13. granatowy odpowiedział(a) na serek92 temat w Audi A6/S6/RS6
    Kwestia gustu ? Mi nie podobają się obecnie montowane felgi w nowych Audi. Co byś założył do C7 ? Co z ograniczonym budżetem a co że sporo większym ? ?
  14. granatowy odpowiedział(a) na serek92 temat w Audi A6/S6/RS6
    Mizerny ? Chyba jeden z 3 klasyków OEM Audi ?
  15. Zdjęcia się nie wyświetlają.
  16. A6 C7 Avant chyba najładniej wygląda w białym kolorze ?
  17. Napisz więcej o wyposażeniu i jaki udało się wynegocjować rabat ? 2.0TFSi i tylko 150KM ?
  18. Na zdjęciach tego nie widać - szczególnie na felgach RH (?) ?
  19. Lubisz niebieskie samochody ? Corrado ładne, ale brakowało trochę obniżenia.
  20. Na zdjęciach wygląda jakby samochód w ogóle nie był obnizony ?
  21. Te zdjęcia zostały zrobione przed założeniem sprężyn -30 ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.