Treść opublikowana przez granatowy
-
Rozne opony z tylu i z przodu
225/60 R16 to prawidłowy rozmiar w A6 C7. Lepiej zmienić te 215/60 na prawidłowe 225/60. Jeszcze lepszym rozwiązaniem będzie zmiana kół na 17" bo A6 C7 na 16" wygląda bardzo źle
-
Przerażająca różnica cen UK vs. PL
W Biedronce szeregowy pracownik nie zarabia 15zł /h. Napisz trochę więcej jakich umiejętności oczekujesz za 20-50zł / h i jaka formę zatrudnienia oferujesz.
-
Przerażająca różnica cen UK vs. PL
Całkowicie się zgadzam, że 1460zł to bardzo niska pensja. Na szczęście teraz w Polsce jest niższe bezrobocie i jest coraz więcej możliwości żeby zarabiać więcej. Oczywiście jeszcze daleko do zarobków w Europie zachodniej czy w Anglii. Pamiętam że też byłem bardzo zdziwiony jak kilka lat temu w Holandii kupiłem w Lidlu jakieś gotowe danie chyba za 99 eurocentów, a kilka dni później dokładnie to samo za ponad 5zł.
-
Przerażająca różnica cen UK vs. PL
Jak myślicie gdzie polscy sprzedawcy z Allegro kupują felgi ? Może właśnie w Anglii Aluminiowe felgi, tym bardziej w rozmiarze 19" to nie jest towar pierwszej potrzeby - szczególnie jak się zarabia 1460zł.
-
Audi A4/B8 2.7 Tdi /White / Kolorowy Fis Wymiana
Dla mnie akurat na tych felgach z Mercedesa bardzo dobrze wygląda - zdecydowanie lepiej niż na tych 19". Jaki dokładnie rozmiar miały opony ? Gdyby nie czarne szyby to bardzo dobrze wyglądałoby to A4 w białym kolorze z tymi felgami.
-
Bus chłodniczy do 3,5 tony
Gdzie robicie takie duże przebiegi ? Macie stałe zlecenia - kółka ? Co wozicie ? Kwiaty ? Jedzenie ? Oczywiście nie musisz podawać nazw firm itd.
-
Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t
Dzięki za link Z wcześniejszego posta oglądałem tylko zdjęcia.
-
Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t
Jest gdzieś temat tego B6 ? Jeżeli nie to napisz proszę jakiej firmy są felgi i jakie mają dokładnie parametry.
-
Moja S4 B8 upragniona :)
Lepsze będą 365mm
-
Skoda Kodiaq 2.0 TSI STYLE TATOWÓZ cz.3
Nie tylko Twoje "przeeeeogroomny" ? Chyba trochę przesadzona opinia.
-
Szukam dostawczaka do 3,5T : Crafter, Sprinter czy Iveco?
Ładujesz 2.5 - 3 tony, ale jaką ładowność ma ten Crafter ? Masz prawo jazy kategorii C czy cały czas łamiesz przepisy ?
-
Audi A5 8T Sportback 2.0 TFSI CDNC QUATTRO by LewY
Nie chcę się teraz wymądrzać, ale nie próbowałeś zwrócić samochodu skoro prawie od razu wyszła na jaw poważna wada ? Z profilem 35 bez problemu weszły koła ? W B8 i A5 przeważnie montuje się opony 255/30 przy 20"
-
BMW F10 528xi 2012r. - Kreator Mocy, Wagner, El-Tec
Nowe nerki zdecydowanie lepiej wyglądają. Podoba mi się, że nowy wydech pozostanie zbliżony do seryjnego czyli podwójna końcówka tylko z jednej strony - tak jak dotychczas.
-
[B6 AVF] Avant LZ5L
Na tych 19" z RS6 są zimowe opony jak w zeszłym roku ? Jak się jeździło w tym rozmiarze po śniegu ? Nie rozumiem powiązania podniesienia gwintu z powrotem wycieraczki :-)
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
Jak na taki kształt działki to umiejscowienie garażu jest chyba najlepsze. Tak jak piszesz nie trzeba objeżdżać domu, budować długiego podjazdu a zimą go odśnieżać Dodatkowo masz salon oddalony od drogi ( jest ciszej jeżeli jest ruchliwa ).
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
No nie pomyślałem, że brama garażowa i drzwi wejściowe nie muszą przecież być na jednej ścianie Ciekawy projekt - jedynie ta lukarna nie podoba mi się.
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
Też mnie to zastanawiało jak będą rozmieszczone okna w tym domu. To indywidualny projekt czy jakiś gotowy na wąską działkę ? Będzie garaż ?
-
Bj84 audi r8 v8
Chodziło mi czy bardziej jesteś zainteresowany ciągnikiem czy jednak ziemią rolną
-
CZERWONY T5.2
Są Cayenne z dieslem 4.2 V8 ( Cayenne Diesel S ). 255/35 na 20" w Niemczech nie przeszłoby TUV ? Oczywiście 19" to bardzo słuszny rozmiar na zimówki
-
Bj84 audi r8 v8
Co najbardziej Ci pasuje ?
-
Bj84 audi r8 v8
Co najbardziej Ci pasuje ?
-
CZERWONY T5.2
Jaki rozmiar opon będzie na tych zimowych felgach ? Porsche to V6 czy V8 ?
-
Mercedes Sprinter 2.9 TD - Autolaweta
Podliczyłeś już wszystkie wydatki na remont ? Jeszcze raz był kupił ten egzemplarz czy poszukał jednak czegoś innego ?
-
a4 b7 stance'owy dziadkowóz /20x9j Rotor/gwint/box..
Jaki rozmiar mają opony ?
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Czyli na zimę masz większe felgi niż na lato - oryginalnie Jakiej firmy masz te zimówki ? Jeździłeś po większym śniegu ? Jak się sprawuje ten rozmiar w takich warunkach ?