Treść opublikowana przez ecobuda
-
Zawor egr
Sprawdź przepustnicę. Ona często powoduje takie objawy. Zdemontuj, wyczyść, zamontuj. Powinno pomóc. W przepustnicy na ściankach zbiera się syf i niedomyka się przepustnica, łapie lewe powietrze i z tąd to falowanie.
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
Czy w Multitronic mechanizm różnicowy pracuje w innym oleju, jeżeli tak to jaki i jak sprawdzić jego stan.
-
B7 multitronic
Po dokładniejsze analizie mojego problemu postanowiłem poszukać głębiej mojego problemu. Szum w skrzyni multitronic. Najbardziej słyszalny na P. Na N trochę mniej na D R brak szumu. Auto na podnośniku, olej sprawdzony. Zero błędów w sterowniku. Biegi zmienia dobrze, nie szarpie. Świst-jargolenie przypominające jakby zacierające się łożysko najbardziej słyszalny na P w zakresie ok 2000 obrotów. Metodą na kij od miotły najbardziej dochodzi z tyłu skrzyni z okolic sterowniki, mechatroniki.Zaobserwowałem też że po jeździe dźwięk ten nie występuje przez chwilę po przełączeniu lewarka na P, ale po chwili już jest. Proszę o pomoc.
-
[B7 BPW] Multitronic
Po dokładniejsze analizie mojego problemu postanowiłem poszukać głębiej mojego problemu. Szum w skrzyni multitronic. Najbardziej słyszalny na P. Na N trochę mniej na D R brak szumu. Auto na podnośniku, olej sprawdzony. Zero błędów w sterowniku. Biegi zmienia dobrze, nie szarpie. Świst-jargolenie przypominające jakby zacierające się łożysko najbardziej słyszalny na P w zakresie ok 2000 obrotów. Metodą na kij od miotły najbardziej dochodzi z tyłu skrzyni z okolic sterowniki, mechatroniki.Zaobserwowałem też że po jeździe dźwięk ten nie występuje przez chwilę po przełączeniu lewarka na P, ale po chwili już jest. Proszę o pomoc. Komentarz moderatora - Musashi. Zamieszczaj wątki w odpowiednich działach - silnik - to nie skrzynia biegów.
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
Po dokładniejsze analizie mojego problemu postanowiłem poszukać głębiej mojego problemu. Szum w skrzyni multitronic. Najbardziej słyszalny na P. Na N trochę mniej na D R brak szumu. Auto na podnośniku, olej sprawdzony. Zero błędów w sterowniku. Biegi zmienia dobrze, nie szarpie. Świst-jargolenie przypominające jakby zacierające się łożysko najbardziej słyszalny na P w zakresie ok 2000 obrotów. Metodą na kij od miotły najbardziej dochodzi z tyłu skrzyni z okolic sterowniki, mechatroniki.Zaobserwowałem też że po jeździe dźwięk ten nie występuje przez chwilę po przełączeniu lewarka na P, ale po chwili już jest. Proszę o pomoc.
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
No to mam wycieczkę do Wrześni. Napisz mi tylko na pw jak się konkretnie umówić z tobą, Mam 250km.
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
Wcześniej pisałem o dziwnych objawach i podejrzewam uwalone łożysko wałka wejściowego. Szum na PRNDS na postoju a przy większym bucie świst. Podczas delikatnej jazdy delikatne chrobotanie. Czy takie objawy mogą na to wskazywać?
-
Wibracja Budy przy prędkości od 110 do 130 km/h
Jeżeli przegina Oki to może być półoś krzywą i wtedy też będzie bić. A nie grzeją ci się hamulce?
-
Wibracja Budy przy prędkości od 110 do 130 km/h
- Wibracja Budy przy prędkości od 110 do 130 km/h
Miałem podobne objawy i wyleczyłam autko. Sprawdź czy błota w drogach nie nazbierałeś. U mnie czyszczenie felg pomogło 100%. Jeszcze można sprawdzić wyrażenie ale u mnie po wyskrobaniu samego błota było Oki.- Wałbrzych
- AVF - Dziwny dzwięk przy zapalonym samochodzie i czasem przy jeździe
Zakładasz klucz na rolkę napinacza, poluzowujesz naciągane paska i zwalasz pasek. Zapamiętaj jak był założony. Odpal auto bez paska i odsłuchaj. Jak będzie cisza to przyczyn może być Kilka: Rolka napinacza Rolka prowadząca( ta na dole) Altelnator albo wolnobieżka Pompą wspomagania albo sprężarki klimy. Spróbuj najpierw popsikać pasek wodą bo może też być pasek do du.y- 1.9 TDI AWX Obroty / Prędkość
I to jest właśnie PASJA!- Procedura wypalania DPF 2.0 TDI PD
Mam teraz słupek awx a resztę klamotów od bpw i stan oliwy stoi w miejscu, chyba że to co już sobie domieszał sukcesywnie spala. Po niedzieli silnik do analizy. Kontrola wału,panewek ,korby,pompa oleju, na górze wałek, pompki, szklanki, broki, później skrzynia(multi) albo sam ją ogarnę albo poleci do Bartka. To auto będzie latać i huuuu.- [B6 AWX] Notlauf - przyczyny.
Tak to tylko wróżbita Maciej potrafi. Napisz kolego jaki motor, jakieś błędy, chociaż czy coś na desce wywaliło.- kontrolka niskiego ciśnienia oleju
Kolego, to właśnie może być pompa. Zaciapana sylikonem i innym synem. Zwalaj miskę olejową, wyczyść sitko w smoku, przy okazji załóż nowy napinacz łańcucha pompy olejowej i wio. Wiele razy to przerabiałem. I z racji tego że dużo było ciapane u ciebie to myślę że to będzie przyczyną. I rób to jak najszybciej bo twój motorek cierpi strasznie (brak właściwego smarowania)- Wałbrzych
Może w tym roku Wałbrzych ożyje. Ja bym chciał.- Dziwne dźwięki
Nie. Ale przed wymianą silnika nic się nie działo.było cichutko, a po wymianie motora światy się pojawiły. Czasami też jak wracam pod dom,mimo niskich temperatur czuję zapach jakby zgrzanych hamulców, (mimo że heble zimne) może któregoś oleju w skrzyni mało?- Dziwne dźwięki
A ten wałek który wchodzi do planetarki w skrzyni biegów? Może tam łożysko się uwaliło- Likwidacja wałków wyrównoważających z silnika 2.0 TDI czyli SWAP pompy oleju
Bardzo możliwe jak kolega napisał. Sam łańcuszek mógł zatrzymać silnik. Zwalaj michę i kluczem spróbuj najpierw obrócić wałem. Jak się kręci to kontrola panewek jak nie przetarte to pompą di roboty oliwa i wio. Oby tak było. Ja miałem gorzej. Pompa już na zębatkach ale ołówek się wystrugał, wał dostał luzów przytarło dwa tłoku i silnik dostał kopa z ramy. Kupiłem ( podrubę Bpw czyli Awx) o czym sprzedawca mnie nie poinformował a oznaczenie było przebite, i dopiero się zaczęło i w sumie jeszcze nie skończyło. Na dniach znowu silnik wyjazd na stół, inwentaryzacja i kompletowanie na nowo. Tylko dzięki kolegom z forum już wiem co z czym i do czego. Wysłane z mojego HTC Desire 825 przy użyciu Tapatalka- Procedura wypalania DPF 2.0 TDI PD
Będę zmieniał wałek. Dpfu nie wycinam. Jak wyjechał z Inglostadt tak też do huty pojedzie. K o m p l e t n y.Co prawda z słupkiem Awx ale to prawie to samo[emoji16] Wysłane z mojego HTC Desire 825 przy użyciu Tapatalka- Procedura wypalania DPF 2.0 TDI PD
Tak jest kolego. To miałem na myśli. Bujam się od pół roku b7 z silnikiem awx wałkiem awx ( mechanicy zapomnieli przełożyć z mojego BPW) i wiem co to znaczy. Dla przypomnienia. Nie każdy wałek ogarnia Dpf. Wysłane z mojego HTC Desire 825 przy użyciu Tapatalka- Nierówna praca silnika na ssaniu
Sorki. U mnie w TDi jak się flansza od rurki chłodnicy spalin uwaliła to było podobnie. Wysłane z mojego HTC Desire 825 przy użyciu Tapatalka- Nierówna praca silnika na ssaniu
Sprawdzałaś szczelność wydechu łącznie z korektorem i recyrkulacją? Wysłane z mojego HTC Desire 825 przy użyciu Tapatalka- Dziwne dźwięki
Tak. Najbardziej przy porannym rozruchu Wysłane z mojego HTC Desire 825 przy użyciu Tapatalka - Wibracja Budy przy prędkości od 110 do 130 km/h