Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Falcone

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Falcone

  1. Z tym zderzakiem dobry przykład, tylko że jak potencjalny kupujacy też ostatnio trochę sobie krwi napsułem chcąc takowy kupić. Wiadomo zderzaki s-line swoje kosztuja i nie ma ich za wiele. Dzwoniac z kilku ogłoszeń gdzie zdjęcia były tak porobione że pół zderzaka nie było widać, a opis brzmiał "stan jak na foto" i chcąc się grzecznie dopytac o stan czy nie ma jakiś pęknięć i wystarczy samo malowanie, czy zaczepy i mocowania ok ponownie słyszę "tak jak na foto". Nosz kurrrr.....
  2. no dokładnie, co do ilości się zgodzę, jak jest chip grupowy to jest sprzedaż usługi "hurtowa" co jest zawsze tańsze niż "detal", może się mylę ale jak dla mnie zniżka za samą rejestrację na forum jest tak samo sensowna jak np. to żeby tune-up robił zniżki dla mieszkańców Gdańska
  3. bez przesady z tymi zniżkami dla członków forum... nie za dużo chcecie jak za rejestracje na ogólnodostępnym, darmowym forum??
  4. to jak słychać szkło to pewnie i klapa i lotka już porysowane....
  5. A skąd oni wiedzą, że pękła szyba jak nie otwierali paczki? No chyba, że poszła w drobny mak i dzwoni w środku
  6. Koledze nie chodziło o to że duża butla jest zła, tylko raczej sugerował że możesz mieć ustawioną za ubogą mieszankę skoro tak mało Ci pali
  7. Jaki środek polecacie do prania tapicerki odkurzaczem piorącym?
  8. W koło Wysłane z mojego PE-TL10 przy użyciu Tapatalka
  9. Falcone odpowiedział(a) na michaell90210 temat w 1.6
    trochę tzn ile? i jakiej firmy olej teraz lejesz?
  10. Witam, Mam taką sytuacje: na polisie ma wpisane, że auto to multitronic a jest to manual, i paliwo to Pb a mam Pb+Lpg. Czy to ma jakieś znaczenie i w razie czego ubezpieczyciel może robić z tego powodu problemy? Pozdrawiam
  11. Do sedana żeby nic nie wystawilo max 59l do Avanta 72l. Wysłane z mojego PE-TL10 przy użyciu Tapatalka
  12. mógłbyś wrzucić foto, jak to wygląda? chciałbym zobaczyć czy ta faktura została zachowana
  13. Ktoś miał styczność z takim zamiennikiem? http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=6693408415. Nadaje się to do założenia? Wysłane z mojego PE-TL10 przy użyciu Tapatalka
  14. a zmieniłeś sam przód czy tył też?
  15. Ja miałem jak po kupnie auta przechodziłem z 10w40 na 5w40. Z racji że pierwszy raz stosowałem coś takiego nie wiem jak ją ocenić bo nie mam odniesienia do innych Co prawda auto zaczęło chodzić ciszej ale to raczej zasługa oleju.
  16. do barracud 115 producent do tej mocy zaleca ok. 2.8 mm przy ciśnieniu 1.2 bar
  17. Ciśnienie które masz ustawione 1.5 bara jest co prawda trochę wyższe ale to dlatego żeby wtryskiwacze wyrabiały, bo są na styk, jednak przy przyśpieszaniu spadki nie powinny przekraczać 0.2 bara. A to że po odpuszczeniu gazy ciśnienie rośnie to jest tzw pompowanie się reduktora, też normalne, jedne pompują się mniej, drugie więcej. Jak zmieniłeś ciśnienie na 1.2 bara to był muł bo zwyczajnie dostawał za mało gazu. Ja tam na początek zajął bym się tymi spadkami ciśnienia, bo w trakcie przyśpieszania może być zbyt uboga mieszanka.
  18. Mógłbyś rozwinąć? Są różne wielkości zacisków pod 320?
  19. Gdzie napisałem że jest zły? Napisałem że jest nienajlepszy, z tego względu że znam przypadki, że w tych silnikach miał problemy np z zamarzaniem w zimie przy większych prędkościach. A poza tym kolega piszę, że ma problem z utrzymaniem ciśnienia a wszyscy się uparli na te wtryskiwacze. Za ciśnienie w instalacji odpowiada chyba reduktor??
  20. Ogólnie to mnożnik powinien się zaczynać powyżej 1, (~1,2) a kończyć poniżej 1 (~0.8). Strojenie lpg to nie tylko utrzymanie stabilnego ciśnienia, jest więcej czynników. Fakt Valetki to nie najlepsze wtryskiwacze, ale ja zwrócił bym uwagę też na reduktor, silver to nie najlepsze rozwiązanie do tego silnika, spadki ciśnienia mogą być jego winą. Valetki pewnie masz na listwie, jak byś chciał założyć teraz wtryskiwacze pojedyncze to kwestia jest jak masz zrobione nawierty na koloktorze.
  21. wałkowane milion razy... Najbardziej oklepany i sprawdzony zestaw: sterownik stag lub lpgtech, ac r01 250, wtryski barracuda 130 lub ac w03, do avanta butla wejdzie nawet do 70l. Cena do 3000 tys powinieneś coś zleźć, może trochę taniej. Radzę szukać jakieś polecanego warsztatu a nie najtańszego
  22. Falcone odpowiedział(a) na rafal_z_2010 temat w Audi A4 B6
    Raczej ori. Ja też mam w tym kolorze sedana i też taki odcień. Zderzak jest plastikowy i mimo tego samego lakieru odróżnia się od nadwozia. Na srebrnym jest to najbardziej widoczne. Wysłane z mojego PE-TL10 przy użyciu Tapatalka
  23. Co tu ma wypadek do rzeczy. Jakby mial połowę butli a ktoś mu wjedzie tak że cały tył skasuje to do nie strzeli wtedy? O to chodzi ze jak byś zalal butle do pełna czyli te 70l to na słońcu gaz się rozpreza i zawór bezpieczeństwa po prostu wypuścił by nadmiar, dlatego nie leje się do pełna bo to i tak by uciekło. Wysłane z mojego PE-TL10 przy użyciu Tapatalka
  24. po co zwrotnice? wszystko jest w pierwszym poscie.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.