Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Falcone

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Falcone

  1. Zależy co dla kogo znaczy "uczciwe pieniądze"... Ile byś za takie auto wołał? Z jednej strony rozumiem że tylko 130 tys przebiegu ale z drugiej strony auto już ma 15 lat...
  2. Przecież czujnik wybierasz w programie, pisze jak wół:  Czujnik poziomu gazu – wybór zamontowanego czujnika poziomu gazu, po zmianie należy zapisać wybór.
  3. czujnik czy centralkę? no to poszukaj instrukcja do takiego sprzętu jaki masz....
  4. strone 33 tej instrukcji widziałeś? masz suwaki.
  5. na ile masz ustawioną temp przełączania?
  6. http://www.lpg.auto.pl/userfiles/file/Kme%20NEVO-4_0_5_0-4_0F%20instrukcja%20Pl.pdf
  7. Mógłbyś nie dublować tematów...
  8. Bo wskaźniki da się skalibrować i ustawić tak, żeby każda dioda świeciła i gasła wedle uznania
  9. Jak masz trochę pojęcia to sam w 2h możesz temat ogarnąć. Zestaw naprawczy do zacisków ok 30pln, smar do tłoczków i do prowadnic po kilka zł. Ściągnąć zacisk, rozebrać, przeczyścić tłoczek, cylinderek, prowadnice, nasmarować, założyć nowe gumki i ma chodzić. Najlepiej profilaktycznie to samo zrobić z zaciskiem z drugiej strony, mimo że działa.
  10. To jak uwalić komuś gwarancje i mieć go z głowy to wszyscy umieją, to jest elementarz
  11. Instalacja ma 5 tys przejechane, jest prawie nowa, jak zacznie coś grzebać to się potem na niego gazownik wypnie i straci gwarancję. Wysłane z mojego PE-TL10 przy użyciu Tapatalka
  12. Nie ma takiego czegoś, że gaz jest bardziej czuły, jak jest dobrze założona instalacja to bez różnicy czy jeździsz na gazie czy na benzynie. Co do drugiej sondy, to poczytaj forum, ludzie wywalają katalizator i razem z nim drugą sondę całkowicie. Do ustalania składu mieszanki wykorzystywana jest tylko pierwsza sonda, druga sprawdza skład spalin po przejściu za katalizatorem, czy są "ekologiczne". Możesz całkiem odpiąć drugą sonde i możesz mieć przez to checka na zegarach i tyle, auto powinno chodzić bez zmian. Według mnie masz spieprzoną instalację. Serio, Ci mówie, tanie i szybciej będzie jak podjedziesz do kogoś i będziesz wiedział dokładnie jakie masz błedy, kod.
  13. skoro pisałeś, że na benzynie jest ok to co może mieć cewka do tego? najlepiej, jakbyś wiedział jakie błędy wywala.
  14. 2 sonda w sensie ta za katalizatorem? jeśli o niej mowa to ona nie ma nić do rzeczy jeśli chodzi o ustalanie składu mieszanki. Najlepiej by było żebyś spisał od tego mechanika dokładne kody błędów, inaczej ciężko będzie zgadnąć. Zresztą instalacja prawie nowa, także powinna być na gwarancji, do gazownika i niech naprawia.
  15. Falcone odpowiedział(a) na TimonWro temat w 1.8T
    Nie.
  16. Witam, Sprzedawał ktoś może katalizator z A4 B6 1.8t? Ile można za niego dostać? Jest metalowy czy ceramiczny? Pozdrawiam
  17. Na plus dla AC że są rozbieralne i w razie czego można je łatwo wyczyścić, za to barracudy ciszej pracują. Jednak przy dobrym wystrojeniu jedne i drugie spokojnie dadzą radę. Wybór należy do Ciebie.
  18. Pytanie jakie teraz masz? I przy okazji mógłbyś powiedzieć jaka masz resztę instalacji Wysłane z mojego PE-TL10 przy użyciu Tapatalka
  19. Feroodo jest polecanym zestawem, tarcze + klocki. Więcej już nic Ci nie potrzeba do przekładki Wysłane z mojego PE-TL10 przy użyciu Tapatalka
  20. Te krocce w kolektorze to są wkrętki. Dysze są w wtryskiwaczach i mają duże znaczenie. Trzeba je odpowiednio dobrać Wysłane z mojego PE-TL10 przy użyciu Tapatalka
  21. Przecież napisałem, że mam AC R01 250, to jest reduktor do 250 km... Wiem, że jak bym ich męczył to by zrobili ale po co jak można w sobotnie popołudnie samemu się pobawić
  22. Tak, Multiserwis znam, tylko z nimi jest taki problem, że jak kiedyś do nich dzwoniłem z inną sprawą to trochę niechętnie chcieli się podjąć tematu bo mówili że nie mają bardzo czasu żeby serwisować nie swoje auta, co innego jakby instalacja była zakładana u nich. Ale od tamtego czasu się nauczyłem i sam sobie ogarniam te sprawy i z tym też dam radę tylko potrzebuję porady co wybrać. Co do Twoich propozycji na AC W03 mam minimalnie mniejszą wydajność niż Barracuda 130, a Yeti mają wydajność na poziomie Barracud 115. Ogólnie chodzi mi o to, że chciałbym zrobić setup na dłuższy czas, z zapasem, żeby się nie grzebać z tym co chwila. A czego twierdzisz, że muszę zminić reduktor?
  23. Witam, Z racji tego że obecne wtryskiwacze pomału kończą swój żywot zastanawiam się w co by tu zainwestować. Moc póki co seryjna czy 163 km, ale planuje gdzieś w lecie zrobić okolice 210 km. Zanim wpadłem na pomysł podniesienia mocy byłem zdecydowany na Baracudy 130 ale podają ich wydajność ok 50 km/cylinder czy były by na granicy. Może coś z zapasem? Obecny konfig: Stag 300 premium, AC R01 250, AC W01 bfc. Co proponujecie? Pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.