Treść opublikowana przez Falcone
-
Jaki macie przebieg w swoich Audicach???
Zależy co dla kogo znaczy "uczciwe pieniądze"... Ile byś za takie auto wołał? Z jednej strony rozumiem że tylko 130 tys przebiegu ale z drugiej strony auto już ma 15 lat...
-
Zaproponowany przez gazownika zestaw do 1.8T - wasze opinie i uwagi
a wskaźnik na butli pokazuje Ci w miarę ok?
-
Zaproponowany przez gazownika zestaw do 1.8T - wasze opinie i uwagi
Przecież czujnik wybierasz w programie, pisze jak wół: Czujnik poziomu gazu – wybór zamontowanego czujnika poziomu gazu, po zmianie należy zapisać wybór.
-
Zaproponowany przez gazownika zestaw do 1.8T - wasze opinie i uwagi
czujnik czy centralkę? no to poszukaj instrukcja do takiego sprzętu jaki masz....
-
Zaproponowany przez gazownika zestaw do 1.8T - wasze opinie i uwagi
strone 33 tej instrukcji widziałeś? masz suwaki.
-
Po ilu przelacza sie na gaz
na ile masz ustawioną temp przełączania?
-
Zaproponowany przez gazownika zestaw do 1.8T - wasze opinie i uwagi
Nie rozumiem o co Ci chodzi?
-
Zaproponowany przez gazownika zestaw do 1.8T - wasze opinie i uwagi
http://www.lpg.auto.pl/userfiles/file/Kme%20NEVO-4_0_5_0-4_0F%20instrukcja%20Pl.pdf
-
Wymiana obwódki chrom na kierownicy
Mógłbyś nie dublować tematów...
-
Zaproponowany przez gazownika zestaw do 1.8T - wasze opinie i uwagi
Bo wskaźniki da się skalibrować i ustawić tak, żeby każda dioda świeciła i gasła wedle uznania
-
Audi A3 - stoi zacisk tylny
Jak masz trochę pojęcia to sam w 2h możesz temat ogarnąć. Zestaw naprawczy do zacisków ok 30pln, smar do tłoczków i do prowadnic po kilka zł. Ściągnąć zacisk, rozebrać, przeczyścić tłoczek, cylinderek, prowadnice, nasmarować, założyć nowe gumki i ma chodzić. Najlepiej profilaktycznie to samo zrobić z zaciskiem z drugiej strony, mimo że działa.
-
pomocy przerywa na lpg
To jak uwalić komuś gwarancje i mieć go z głowy to wszyscy umieją, to jest elementarz
-
pomocy przerywa na lpg
Instalacja ma 5 tys przejechane, jest prawie nowa, jak zacznie coś grzebać to się potem na niego gazownik wypnie i straci gwarancję. Wysłane z mojego PE-TL10 przy użyciu Tapatalka
-
pomocy przerywa na lpg
Nie ma takiego czegoś, że gaz jest bardziej czuły, jak jest dobrze założona instalacja to bez różnicy czy jeździsz na gazie czy na benzynie. Co do drugiej sondy, to poczytaj forum, ludzie wywalają katalizator i razem z nim drugą sondę całkowicie. Do ustalania składu mieszanki wykorzystywana jest tylko pierwsza sonda, druga sprawdza skład spalin po przejściu za katalizatorem, czy są "ekologiczne". Możesz całkiem odpiąć drugą sonde i możesz mieć przez to checka na zegarach i tyle, auto powinno chodzić bez zmian. Według mnie masz spieprzoną instalację. Serio, Ci mówie, tanie i szybciej będzie jak podjedziesz do kogoś i będziesz wiedział dokładnie jakie masz błedy, kod.
-
pomocy przerywa na lpg
skoro pisałeś, że na benzynie jest ok to co może mieć cewka do tego? najlepiej, jakbyś wiedział jakie błędy wywala.
-
pomocy przerywa na lpg
2 sonda w sensie ta za katalizatorem? jeśli o niej mowa to ona nie ma nić do rzeczy jeśli chodzi o ustalanie składu mieszanki. Najlepiej by było żebyś spisał od tego mechanika dokładne kody błędów, inaczej ciężko będzie zgadnąć. Zresztą instalacja prawie nowa, także powinna być na gwarancji, do gazownika i niech naprawia.
- Poduszki silnika
-
ile za katalizator z B6 1.8t
Witam, Sprzedawał ktoś może katalizator z A4 B6 1.8t? Ile można za niego dostać? Jest metalowy czy ceramiczny? Pozdrawiam
-
Jakie wtryski?
Na plus dla AC że są rozbieralne i w razie czego można je łatwo wyczyścić, za to barracudy ciszej pracują. Jednak przy dobrym wystrojeniu jedne i drugie spokojnie dadzą radę. Wybór należy do Ciebie.
-
B5 AJLQ LPG strojenie
Pytanie jakie teraz masz? I przy okazji mógłbyś powiedzieć jaka masz resztę instalacji Wysłane z mojego PE-TL10 przy użyciu Tapatalka
-
CZARNE B6 Avant 1.8T BFB S-line Kiera B8 RS6 320mm Android Ambient line
Feroodo jest polecanym zestawem, tarcze + klocki. Więcej już nic Ci nie potrzeba do przekładki Wysłane z mojego PE-TL10 przy użyciu Tapatalka
-
B5 AJLQ LPG strojenie
Te krocce w kolektorze to są wkrętki. Dysze są w wtryskiwaczach i mają duże znaczenie. Trzeba je odpowiednio dobrać Wysłane z mojego PE-TL10 przy użyciu Tapatalka
-
Wtryskiwacze do 210 hp
Przecież napisałem, że mam AC R01 250, to jest reduktor do 250 km... Wiem, że jak bym ich męczył to by zrobili ale po co jak można w sobotnie popołudnie samemu się pobawić
-
Wtryskiwacze do 210 hp
Tak, Multiserwis znam, tylko z nimi jest taki problem, że jak kiedyś do nich dzwoniłem z inną sprawą to trochę niechętnie chcieli się podjąć tematu bo mówili że nie mają bardzo czasu żeby serwisować nie swoje auta, co innego jakby instalacja była zakładana u nich. Ale od tamtego czasu się nauczyłem i sam sobie ogarniam te sprawy i z tym też dam radę tylko potrzebuję porady co wybrać. Co do Twoich propozycji na AC W03 mam minimalnie mniejszą wydajność niż Barracuda 130, a Yeti mają wydajność na poziomie Barracud 115. Ogólnie chodzi mi o to, że chciałbym zrobić setup na dłuższy czas, z zapasem, żeby się nie grzebać z tym co chwila. A czego twierdzisz, że muszę zminić reduktor?
-
Wtryskiwacze do 210 hp
Witam, Z racji tego że obecne wtryskiwacze pomału kończą swój żywot zastanawiam się w co by tu zainwestować. Moc póki co seryjna czy 163 km, ale planuje gdzieś w lecie zrobić okolice 210 km. Zanim wpadłem na pomysł podniesienia mocy byłem zdecydowany na Baracudy 130 ale podają ich wydajność ok 50 km/cylinder czy były by na granicy. Może coś z zapasem? Obecny konfig: Stag 300 premium, AC R01 250, AC W01 bfc. Co proponujecie? Pozdrawiam