Treść opublikowana przez mass143
-
Usunięcie chłodniczki spalin w A4 B8 2.0TDI
Zaślepiony, a nie usunięty programowo EGR na pewno wywali check'a na zegarach.
-
Coś brzęczy nad pedałami - jak zlokalizować?
Jeździłem dziś ponad godzinę próbując wymacać co brzęczy... i nic. Wszelkie sprężyny, przekaźniki, przewody, czujnik hamulca, sprzęgła nic nie wibruje. Ma ktoś jeszcze jakieś pomysły? Może od spodu coś brzęczy i się tak przenosi?
-
Usunięcie chłodniczki spalin w A4 B8 2.0TDI
Demontowałeś też rurkę zza silnika która idzie do egr? Zaślepki robiłeś sam czy skądś zamawiałeś?:) jeśli zamawiane to proszę o link.
-
Usunięcie chłodniczki spalin w A4 B8 2.0TDI
Witam, chciałbym całkowicie usunąć chłodniczkę spalin spod maski, czy to możliwe? Co potrzebuję? Jakieś zaślepki, przewody? EGR jest wyłączony, a chłodniczka ma przedmuchy spalin w stronę puszki dpf.
-
Coś brzęczy nad pedałami - jak zlokalizować?
Cześć, posiadam auto już półtora roku i za nic nie mogę zlokalizować brzęczenia przy przyśpieszaniu. Zaczyna się w okolicach 2,5 tyś rpm i nasila wraz ze wzrostem obrotów. Brzęczenie wydobywa się zdecydowanie z miejsca nad pedałami jednak nie widzę tam nic co by mogło się ruszać. Demontowałem plastiki, sprawdzałem dokręcenie śrub i wszystko wydaje się w porządku. Może ktoś ma jakiś pomysł co tam może brzęczeć? ? Brzęczenie jest raczej metaliczne.
-
Limo B7 - sprzedana
Odkopuje;P u kogo albo skąd polecacie kupić perforowaną gałkę i nakładke na ręczny?
-
BRD brudny filtr paliwa i paliwo
Wiecie co, po wymianie vacum na nową i przejechaniu ~ 8 tyś km paliwo w filtrze jednak nie jest już brudne ?
-
BRD brudny filtr paliwa i paliwo
U mnie ten sam przypadek, zaglądam do filtra paliwa i zdziwienie bo paliwo czarne, kontakt do mechanika, założona nowa vacum i bez najmniejszej zmiany ?
-
Polecane opony zimowe
Jaki rozmiar opon wzięlibyście na moim miejscu? Pacjent A4 B7 napęd Quattro, zawieszenie AP skręcone dość nisko, na zimę mam Avusy III 18x8J i zastanawiam się pomiędzy 215/40 a 225/40... Jeździłem już na 225/40/18 i elegancko się mieściły jednak Avusy mają inne ET od poprzednich felg i nie wykluczam dorzucenia jakichś dystansów na zimę stąd pomysł na 215/40
-
BRD Dymi Jaki problem
Skoro masz "jakiś" program to może zacznij od wgrania ori mapy?
-
Czujnik poziomu oleju, wskazania VCDS
Odświeżam.. jeszcze jedna kwestia. Po wejściu w Silnik-Bloki pomiarowe- kanał 29 mam poziom oleju 36mm, wlałem 200ml oleju i poziom spadł do 33mm ? Nie chcę wymieniać na ślepo czujnika bo nie chcę się bawić w spuszczanie oleju.
-
Black Avant S-line Plus Quattro Engine Porsche Macan 3.0 V6 S Diesel
Te wydechy to tak na serio?
-
Czujnik poziomu oleju, wskazania VCDS
Witam, od jakiegoś czasu walczę z pojawiająca się kontrolka niskiego poziomu oleju mimo poprawnej ilosci. Wymieniłem bagnet na ten niby krótszy żeby lać więcej oliwy. Oleju aktualnie jest ponad stan, kontrolka co 100km. Mógłby ktoś wrzucić screena z VCDSa jakie ma wskazania odnośnie poziomu oleju w grupie 17, kanal 6 i 7? U mnie z tego co pamiętam było w jednym oknie 2560ml, w drugim ta sama wartość ale na "-".
-
Korekcje na zimnym ! Pomocy !
U mnie są te same objawy.. szaleją dawki na zimnym silniku i dopóki był dpf i egr to była tragedia, dużo dymu, smród aż w oczy piekło i telepanie silnikiem. Teraz trochę mniej aczkolwiek na zimnym nadal idzie wyczuć smród spalin i naprawdę delikatny dym.
-
Audi A4/B7/BRD/2007/2.0/193KM-443Nm/S-LINE/2xULTER OWAL/320mm/ FoTo!/GRAPHITE by Karaś
No trochę lipa, ciekawe jak u mnie...
- Limo B7 - sprzedana
-
Limo B7 - sprzedana
Dzięki wiedzy i uprzejmości usera @azalewsk problem z ledami w drl jak i w sumie innymi jest rozwiązany w 100% i to w jaki sposób:) w module mce dwa rezystorki smd 100kohm i to wszystko. Z tego co wiem nasz kolega przygotuje całą rozpiskę pinów za co który odpowiada:) drl, postoje, tablica tył itd.
-
Próg OIL MIN
Wymyślił ktoś coś w tej kwestii? Oleju ponad stan i wieczna kontrolka oil min
-
Air'ed DELFINEK by Karol, quattro,345/288 ,Veemann 19x9.5, 219KM/401Nm
Zmierzysz ile masz od ziemi do nadkola na środku? ? kurde czemu AP z tyłu tak nie schodzi...
-
Audi A4/B7/BRD/2007/2.0/193KM-443Nm/S-LINE/2xULTER OWAL/320mm/ FoTo!/GRAPHITE by Karaś
Droga zabawa z poduszkami pod silnik?;)
-
BRD lokalizacja N75
Tak właśnie chcę nowy założyć. Zawór brałem stąd: http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=6097971958 Zawór nie pasuje do BRD, oryginalny ma inny kod.
-
BRD lokalizacja N75
Cześć, jak znaleźć N75? Czy to jest ten zawór przed chłodnicą tuż obok turbo? Jeśli tak to jak się do niego dostać...? Chciałem go podmienić i zonk ?
-
Podświetlenie tablicy rejestracyjnej LED C5W CAN BUS
Ciekawe co przyjdzie w takim razie bo widzę, że aukcja się zmieniła ?
-
Podświetlenie tablicy rejestracyjnej LED C5W CAN BUS
http://allegro.pl/audi-a3-a4-b6-b7-a6-c6-q7-podswietlenie-lampki-led-i6854296794.html#thumb/1 wziąłem te.. mają 6 led, gdzieś wyczytałem, że warto je okleić folią mleczną wtedy nie walą światłem za auto.
-
Podświetlenie tablicy rejestracyjnej LED C5W CAN BUS
Da się jakoś ograniczyć moc tych ledów? U mnie też poświeciły z pół roku... kupiłbym następne gdyby tylko to słabiej świeciło ?