Treść opublikowana przez Rafciu_js
-
Modyfikacje 1.8t bex
Nie takiej by Ci było zrobić hybryde z twojej k03s ?
-
Montaż zaworu upustowego BOV
A co kolega Grzegorz polecał ? Aż taki zły ten Properfect chyba nie jest.
-
[BEX] Czarny Avant 1.8 T Quattro
Planów oczywiście jest masa. Pewnie na następnym urlopie będę coś kombinował z tylnim i przednim zderzakiem + jakieś nowe tłumiki końcowe z Ultera lub RM.
-
[BEX] Czarny Avant 1.8 T Quattro
Witam W zwiazku z tym, że już jakiś czas użytkuje forum, to w końcu nadszedł czas aby zaprezentować moje wozidło. Audi A4 B6 Avany Quattro 1.8 T BEX 190km/140kW sprowadzone ze Szwecji we wrześniu zeszłego roku, także jestem pierwszym właścicielem w Polsce. Aktualny przebieg 224*** Wyposażenie: - Kolor Lakieru LY9B - Kolor wnętrza N1H/LB - Fotele przód/ tył skóra - Pogrzewane fotele przednie - Pakiet oświetlenia - Elektryczne fotele z lędźwiami -Pełny fis (czerwony) - Klima - 4. szyby w prądzie - Lusterka w prądzie - Chromowane relingi - Skrzynia 6 biegowa - Napęd quattro - Hamulce 312/288 - Zawieszenie 1BE - Felgi 18'' ASA 5X112 - Opony przód Michelin xl 225/40, tył Kormoran Gamma b2 225/40 Już zrobione: Rozrząd Gates + pompa Hepu Napinacz łancucha rozrządu + łańcuch SWAG Remont głowicy (planowanie, sprawdzanie ciśnienie itd. + wymiana wałków rozrządu, wymiana popychaczy dolot/wylot INA, wymiana zaworów dolot/wylot AE) Zalany olejem liqui moly synthoil high tech 5w40 Odma + trójnik + zaworek w trójniku Zawór Dv Zawór regulacji ciśnienia Odłączenie układu SAI Tłumiki środkowe RM MOTORS RM01
-
Spotkania na drodze
Pozdrawiam kolegę z b6, srebrny avant na klubowych ramkach KN***** widziany na Jaśle z pół godziny temu. Szkoda, że przechodząc akurat ci zgasła ?.
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
Sam chce kupić LM tylko który ? Jest LM SHT i Top Tec i to też ma kilka odmian.
-
Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
Mógłbyś podać jakąś aukcje z allegro ?
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Napisałem pw
-
Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
Panowie do działającego czujnika poziomu płynu do spryskiwaczy wystarczą części z 1 posta czy trzeba coś dokupić ? Za cholerę nie mogę znaleźć części i numerze 7M0 979 021 E .
-
1.8 t BEX Wymiana zaworów i popychaczy
Właśnie oczekuje czegoś ciekawego od nich.
-
1.8 t BEX Wymiana zaworów i popychaczy
Witam Składam powoli graty pod wymiane. Wycenili mi to tak: 1.Zawór ssący Paradowscy 30,00/szt 2.Zawór wydechowy Paradowscy 34,00/szt 3.Popychacz ssący INA 24,00/szt Febi 34,00/szt 4.Popychacz wydechowy Ina 31,00/szt Febi 28 zł/szt Polecacie coś z tego, czy może szukać czegoś innego?
-
1.8T BEX - Analiza logów
Niestety nie zapisał mi się log z grup 003+020, ale reszta powinna być w porządku. 115+118 http://vaglog.pl/log-115_118_rI5ueOG.html 002+033 http://vaglog.pl/log-002_033_34DVq.html Twierdząc, że przepływka za mało daje to pewnie do wymiany a wysoka temperatura w dolocie sugeruje, żebym przeczyścił IC-ki pewnie.
-
1.8T BEX - Analiza logów
Dobra, dzisiaj cos tam się pobawiłem program i oto wyniki: 115+118 http://vaglog.pl/log-115_118_D9NNBt.html 002+033 http://vaglog.pl/log-002_033_PjT40.html 003+020 http://vaglog.pl/log-003_020_Pei6j.html
-
1.8T BEX - Analiza logów
Witam, potrzebuje abyście mi pomogli w analizie logów. Moje pierwsze logi(statyczne) także jeśli jakieś nieprawidłowości będą to zrobię jeszcze raz. Grupa 001 Grupa 003 Grupa 004 Grupa 011 Grupa 018 Grupa 023
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Można wycene także na pw + zawory do tego. U mnie BEX. Pozdrawiam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Ujęcie "z kolana", kilka efektów w edytorze i jakoś tak wyszło. Auto oczywiście moje ?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam, mam na imię Rafał, pochodzę z małej miejscowości Jasło na podkarpaciu ale od ponad 2 lat przesiaduje na emigracji w Holandii. Od kilku miesiący jestem szczęśliwym posiadaczem Audi A4 B6 BEX w Avancie. Pozdrawiam
-
[B6 BEX] Wałki rozrządu
Witam Mam problem ze swoimi wałkami, gdyż mechanik który do nich zaglądał stwierdził iż są wytarte i muszę je wymienić. Czy dało by się je jakoś zregenerować albo też od innych wersji wrzucić?