Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

KingRaider

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez KingRaider

  1. Cześć! Mam dziwna przypadłość w swoim BFB (wtryski saab, drugi smic od b5 2.5tdi, kat out, soft by soul) jeżdżę po programie prawie rok, przed robieniem programu miałem wyczuwalny luz na wirniku turbo, teraz jakby większy, ale za to teraz przepływomierz pokazuje wartości nawet większe niż zaraz po programie, dodatkowo słychać gwizdanie od 2.4 do 3.2k obrotów, ale to też nie zawsze, zrobiłem loga na ostatkach baterii w laptopie, poza tym ze gaz do regulacji to powodów piszczenia osobiście nie widzę Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub... Starszy log z 15.05 Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub...
  2. ja półosie wymieniałem tak pasuje, sprzęgło zostało z 1.8t, oznaczenia nie pamiętam na 100%, ale bodajże GYY
  3. a4 b7 1.8t ośka - skrzynia 5 biegów a4 b7 1.8t quattro - skrzynia 6 biegów
  4. Ja miałem a4 b7 1.8t 5 biegów bez quattro, szukając swapa znalazłem 5 biegów w quattro z b6 , a w danych technicznych w b7 jest tylko 6 biegów przy 1.8t. Przełożenie dyfra i skrzyni musi podpasować przy zmianie samej skrzyni. Do siebie znalazłem swapa na quattro z b7 3.2fsi i jestem mega zadowolony, biegi nie są krótkie spalanko w trasie tez ok. 5500 obrotów i 240 pare na blacie, a co do samego swapa, no mechanikiem nie jestem i zajęło mi to 4 dni.
  5. KingRaider odpowiedział(a) na Donald1.9AFN temat w Audi A4 B7
    Robiłem w zderzaku sline ze względu na brak w świecie grilla bez miejsca na blache. Mocowania grilla w a6 a grilla w a4 b7 różnią sie.
  6. Właśnie sporo wtedy przejechałem i po wyregulowaniu tam korekty niby szły na maks 4%. A teraz po sondzie to raz jakieś -25 się pojawi następnie plusy. Nie wiem co może być nie tak, wymiana filtrów LPG by na to wpłynęła ?
  7. O! A gdzie Cię szukać :)? Program mam od soula a Rogowski ostatnio stroił przy czym jeszcze zmieniał dysze na większe bo zakład gdzie mi montowali LPG dał jakieś za małe czy coś :D. Ogółem to instalacja ma zaledwie 9 miesięcy i strojona 3 razy tam gdzie zakładali następnie u Pana ze Snopkowa
  8. to gdzie się wybrać w lubelskim ?
  9. Niby był regulowany w styczniu a dlaczego znowu?
  10. Cześć, jako iż mam za dużo czasu zrobiłem logi w celu sprawdzenia czy autko śmiga jak należy, sam trochę poprzeglądałem i nie widzę nic niepokojącego. Aczkolwiek czy ktoś bardziej doświadczony może zerknąć i ewentualnie podpowiedzieć co kuleje ? Auto po programie, wtryski z saaba, turbo ori BFB, dual smic LOGI PB: 02-33 03-20 115-118 LOGI LPG: 02-033 03-20 115-118
  11. Akurat niedługo będzie nalatane 10k km nalatane także pewnie do Snopkowa się wybiorę chyba że warsztatownia lepiej ogarnia, aczkolwiek wydaje mi się że osoby siedzące przy 1.8t najlepiej by to zrobiły..
  12. Stag 4, tylko że jest na gwarancji i chyba trzeba w autoryzowanym
  13. Gdzie udać się aby mi to dobrze wyregulowali bo gazownik, który zakładał robił to już 4 razy i dalej coś jest nie tak
  14. dobra zebrałem się i w końcu zrobiłem logi, w miedzy czasie zrobiłem kilka km i spalanie około 14 litrów na lpg, chyba kwestia przyzwyczajenia się do tego 02 33 PB95 03 20 PB95 115 118 PB 95 02 33 LPG Raz na jakiś czas wyskoczy mi błąd (nie zapisałem ) Coś z system to lean i upiernicza moc, po wykasowaniu jest ok
  15. no dobra, to jak mam wrzucone wtryski z saaba i dsmic to w przyszłości szukać jakiejś hybrydy czy k03s z bexa ?
  16. trzeba cos zmienaic pod k03s czy bez problemu zamiana z serią ?
  17. ja wsadziłem prawy od 2.5 tdi B5 , trochę mocowanie po pompie sai przerobiłem, kierownica powietrza od b7, koleś od którego brałem IC dał mi w prezencie parę kolanek, dokupiłem jeden sylikon i ogółem montaż drugiego IC wyniósł mnie hmm ~150zł , do tego wtryski saab i kat out, strojenie zdalnie u @soul87 i ja jestem zadowolony, 10k km zrobione
  18. Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS... Które dokładnie zrobić :)?
  19. KingRaider opublikował(a) temat w 1.8T
    Dzień dobry, Od jakiś 3 miesięcy jeżdżę trochę wzmocnionym bfb, większe wtryski drugi ic, program. Następnie był regulowany gaz, spalanie rzędu 11.5-13.5 litra. Dołożyłem quattro (6 biegów z 3.2fsi) i od razu komputer pokazuje większe spalanie, ale raz pali więcej raz mniej, najmniej udało mi się uzyskać 11 litrów, najwięcej prawie 16l/100km. Sonda pokazuje na LPG ujemne wartości, a samą górą skacze nawet +25 LPG log: Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub... Niestety nie mam logu na Pb, czy po wrzucenie quattro trzebaby udać się na korektę softu bądź regulacje LPG?
  20. Mam problem, po założeniu wydechu z 3.2fsi widzę że nie dam rady założyć "poprzeczki" od tunelu, czy szukać jakiegoś innego poprowadzenia czy przerabiać te poprzeczki?
  21. wydaje mi się że tak, dziś robiłem to u siebie, -podmieniłem 1 wężyk zbiornika (bo filtr paliwa BFB ma 4), -na ten grubszy króciec bo o to się rozchodzi - pompa w 2.0TFSI ma grubszni niż w BFB - zrobiłem hybryde z dwóch przewodów zamontowałem zbiornik, odpaliłem i gra zobaczymy jak będzie dalej, jutro zabawa ze skrzynią
  22. Panowie, z ciekawości ile dziś może kosztować zestaw do 1.8t, czy loteria ? PS. widzę często poruszany temat montażu zestawu z 2.0TFSI do 1.8T, czy z 3.2FSI (b7 -> b7) podejdzie to tak samo jak 2.0TFSI ? po etce widzę że kat. skrzynie są takie same dla 1.8/2.0/3.2
  23. Teraz pytanie, bo dziś widziałem jedna kierownicę w dłoni sprzedawca mówił ze na pewno z a6c6 a mi się zdaje ze z a3 bo "używał jej do jazdy po placu audi a3" dodatkowo miała oznaczenie 8P0, czy pod moją poduszkę podejdzie kierownica 8P0 czy tylko 8E?
  24. Cześć, posiadam kierownicę trójramienna oraz moduł 8E0953549Q (dokładałem parę miesięcy wcześniej tempomat), doczytałem że poducha z trójramiennej do trójramiennej MF podejdzie tylko trzeba zmienić kable czy dobrze rozumiem że muszę się zaopatrzyć w: Okablowanie poduszki - 4F0 971 589 A Taśma - 4E0953541 z końcówką A, B lub E

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.