Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Adam87

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Adam87

  1. Gratulacje zakupu i Powodzenia w modach Lampy Led Osram mają swoją cene ale robote robią Pozdrawiam
  2. Gratulacje zakupu Wrzucaj opis i więcej fotek bo jestem ciekaw
  3. Artur Wszystkiego Najlepszego z okazji Urodzin... 35? Torcik super
  4. Ogólnie dla mnie też to średnio wygląda, ale Tobie ma się podobać i w sumie bardziej pasuje to w ori S niż chociażby np. w moim tdi...
  5. To daj znać jak wyjdzie... Czyli u mnie też będzie 2x cup holder
  6. A może lepiej przełącznik z a6 c6 i dać go po środku panela klimatyzacji między przyciskami od grzania szyb..
  7. Właśnie ale gdzie przenieść żeby był mądrze ulokowany?
  8. Siemanko A jak żeś to zrobił? Fajny mod, bo zawsze z żoną sprzeczka kto trzyma napój w uchwycie
  9. Aha to już mniej więcej wiem... Bo też tak się zastanawiałem, może 19"? 20"? Pisałem nawet kilka razy o podpowiedzi co najlepiej i też nie tylko ja użytkuje samochód ale też Żonka... to lepiej troszke mniej choć szczerze też były obawy o 19" ale myśle że będzie ok..
  10. Adam87 odpowiedział(a) na Ditomee temat w Audi A4 B6/B7
    Tak jak jest na zdj. powinien być zamknięty.. A na otwartym nie leci bo musi być zatkane ... Spróbuj otworzyć i czymś odetkać.. powinno pomóc..
  11. Z tego co wiem to lepiej zgłoś w Wydziale Komunikacji... Kolega miał bmw e30 2.5 benzyna a w dowodzie było 2.0 sprzedał samochód i nowy klient gdzieś coś zgłosił i przyszło mu do zapłaty.. nie pamietam ale coś koło !3000zł...
  12. U mnie czuć przy zmianie biegu takie szarpnięcie.. Podejrzewam że może któraś przy silniku
  13. Jak zdiagnozowałeś tę poduszke?? U mnie też coś gdzieś ale niewiem jeszcze gdzie...
  14. Napewno więcej kosztuje niż w polsce (oczywiście w przeliczeniu na PLN)
  15. Właśnie kurier dostarczył Ramki zaraz lądują na aucie Deszczowo i zimno ale są..
  16. Piękna Gratuluje zakupu i przedewszystkim Bezawaryjności Pozdrawiam
  17. Dokładnie się zgadzam z tym co Marcin napisał.. Pięknie to wygląda Może też się zdecyduje kiedyś na takie...
  18. Narazie zamiast H11 led musiało wpaść to:
  19. Adam87 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    No to zamawiam
  20. Adam87 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Takie coś? http://allegro.pl/skf-lozysko-kola-przod-audi-a4-b6-b7-a6-c5-a8-d2-i5037988795.html
  21. Adam87 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Dużo roboty?? U mnie prawe się zapowiada..
  22. Adam87 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Panowie co powiecie na to.. http://allegro.pl/lozysko-piasta-przod-audi-a4-b7-1-8t-1-9tdi-2-0tdi-i6075186225.html Będzie ok? Czeka mnie wymiana

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.