Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

proarnes

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez proarnes

  1. proarnes odpowiedział(a) na Wolfbrigade temat w 2.0TFSI
    Gdzie kupowałeś takiego boxa? Czy jest jakaś różnica w spalaniu z boxem i bez?
  2. Wydaje mi się że diesle mają po jednej stronie a benzyny po dwóch. Tak było przed liftem
  3. Możesz napisać jaki jest koszt montażu kamery cofania w ASO?
  4. W foldery i dane producentów nie ma co wierzyć...i to dotyczy zarówno benzyny jak i diesla. Moim zdaniem tfsi 190 km jest bardzo oszczędny, jak na swoją moc i możliwości....w moim przypadku średnia z prawie 40 tys. km to 7,8 l (liczona z tankowań). Nie jeżdzę prawie wcale w zakorkowanym mieście ale sporo na krótkich odcinkach i autostradach wiec taki wynik to dla mnie rewelacja. Diesel na pewno spaliłby mniej ale kultura pracy i przyjemność z jazdy też jest inna...jeśli ma to dla kogoś znaczenie
  5. Przepraszam, napisałem nieprecyzyjnie, chodzi i o środek koła kierownicy. W standardzie jest taki trapezowy, jak np. w allroadach
  6. Czy w naszych autach istnieje moźliwość uruchomienia AA bezprzewodowo przy użyciu fabrycznego modułu Smarthone Interface? Bawił się ktoś tym może? Pojawiają się już zewnętrzne moduły, które to umożliwiają:
  7. Jak najbardziej pasuje bo jest właśnie wersja "sport" bez pakietu sline. Można to poznać np. po okrągłym wieńcu kierownicy, przedni zderzak jest też chyba taki sam jak w sline.
  8. Dzięki za sprawdzenie. Też się zdziwiłem, że tak to działa przy ogrzewaniu. U mnie tył zaczyna stopniowo wiać jak zmniejszam temperature i zaczyna działać klimatyzacja.
  9. Jeśli możesz to sprawdź w wolnej chwili. U mnie nic nie wieje jeśli ustawi się ogrzewanie. I rzeczywiście dotyczy to nie tylko nawiewu na tył ale także nawiewów centralnych nad panalem klimatyzacji.
  10. Cze teraz, w chłodne dni, działa Wam nawiew ciepłego powietrza na tylną kanapę? Zauważyłem że u mnie nie działa, nawiew jest nieczynny jeśli włączone jest ogrzewanie i zastanawiam się czy ta 3-strefowa klimatyzacja tak ma? Jeśli ustawię chłodzenie to zaczyna wiać.
  11. Zdecydowanie. Ale w Passacie z tego co pamiętam nie było więc producenci mają tutaj pole żeby naciągać rzeczywistość. Ja bym nawet powiedział więcej, pownien być zakaz nazywania tego czegoś skórą, Tak czy inaczej wizyta u jakiegoś sensownego tapicera powinna rozwiać wątpliwości.
  12. Może po prostu nie jest to skóra naturalna. Jakiś czas temu czytałem wątek o Passacie gdzie okazało się że w "fotelach skórzanych nappa" tylko środkowa część siedziska i oparcia jest że skóry naturalnej. Nie wiem jak jest w Audi ale wcale bym się nie zdziwił...
  13. Czy można doinstalować tylko baze radarów bez kasowania istniejących POI?
  14. To chyba zależy jednak od telefonu. Mam od jakiegoś czasu Xiaomi i się nie nagrzewa specjalnie.
  15. proarnes odpowiedział(a) na proarnes temat w 2.0TFSI
    Po przeglądzie. Wyszło ok. 1700 PLN - przegląd z wymianą oleju i filtra kabinowego. Ze swoim olejem wychodziło ok. 100 PLN taniej więc nie kombinowałem. Trochę się zdziwiłem że podstawowy przegląd obejmuje tylko wymianę oleju. Więc te darmowe pakiety przeglądów są niewiele warte.
  16. W międzyczasie sam to sprawdziłem przez kilka baków i u mnie różnica wychodzi 0,2 - 0,3l/100km
  17. Standardowo wszystkie ale z tego co pamiętam to można było domówić jako opcje czujniki w kołach.
  18. proarnes odpowiedział(a) na proarnes temat w 2.0TFSI
    Czyli nikt jeszcze nie robił przeglądu po 30 tys.?
  19. Ale tutaj nie chodzi o szybkość zmiany biegów, tylko reakcję skrzyni jeśli chce się gwałtownie ruszyć lub przyspieszyć. Tutaj stronic ma sporego laga i dużo ludzi na to narzeka, ja też uważam to za jej największą wadę i dlatego często używam trybu S. Dobre hydrokinetyki są w tym lepsze. Jeżdziłem np. poprzednim Volvo v60 i tam tego nie było.
  20. proarnes odpowiedział(a) na proarnes temat w 2.0TFSI
    A jakie ma to znaczenie dla pytania które zadałem? Wymieniałem raz
  21. proarnes opublikował(a) temat w 2.0TFSI
    Zbliża mi sie perwszy przeglad przy 30 tys. km. Jaki jest zakres takiego przeglądu i ile placiliscie w waszym ASO?
  22. Mam takie samo zdanie jak Kevirek, prawdopodobnie masz nieważna licencje wiec nic bez tego nie zdziałasz. A wiecie moze czy mozna odpalic jakos youtube na ekranie MMI? Przez AA nie jest dostepny.
  23. Po pierwsze sprawdz czy masz jeszcze aktywna licencje. Wejdz w Audi Connect i w prawo pokretlem MMI. Bez tego nic nie bedzie dzialac. U mnie, bez mojej karty SIM nic nie dzialalo, chociaz probowalem uruchomic na wbudowanej karcie. Jak wlozylem swoja to wszystko zaczelo dzialac. Ale jesli auto pochodzi z zagranicy to moze byc inaczej bo chyba nawet w instrukcji jest napisane ze jest opcja uzywania wewnetrznej karty do transmisji danych.
  24. Nie wiem czy autor watku ma na mysli nowe auto czy uzywane. Ale w nowym, bez zadnej rejestracji dzialaly mi glowne uslugi online - korki, aktualizacja map itd. Wystarczy ze jest aktywna licencja audi connect i wlozy sie swoja karte sim (w innych krajach to powinno nawet dzialac na wbudowanej karcie) Zarejestrowalem sie na MyAudi dopiero niedawno i chyba nic nowego to nie daje poza sterowaniem niektorymi funkcjami przez aplikacje w telefonie. Dla mnie najbardziej przydatne jest wysylanie celow do nawigacji z telefonu, fajna sprawa.
  25. Najnowszy update jest 2019/2020. U mnie zainstalowal sie online juz dobrych kilka miesiecy temu

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.