Treść opublikowana przez VRGOOD
-
[S4 B5] Nogaro Blue by emay
Ile ?:D
-
Opcja napędu na allegro w kategorii samochody
No ciekawe czy to błąd czy zmienili kategorie, ale w razie zmian kategorii to chyba z automatu powinny przejść auta które miały wcześniej wybrane 4x4 (stały) do nowej kategorii 4x4
-
Opcja napędu na allegro w kategorii samochody
Co to pozmieniali coś w kategoriach czy co ? Chcąc wybrać napęd na 4 to jest praktycznie 0 audi w quattro, tylko przedni napęd. Możecie sprawdzić, potwierdzić ?
-
Kara więzienia za cofanie licznika - nowa ustawa w Polsce.
No w końcu Państwo zrobiło krok w dobrym kierunku i wprowadzą kary dla Mirków handlarzy za cofanie liczników, tak jak to jest u naszych sąsiadów. poniżej temat: http://tvn24bis.pl/z-kraju,74/kara-wiezienia-za-cofniecie-licznika-w-aucie-zapowiedz-ms,790603.html
-
Wartość s4 b5
20 tys to dałem taki przykład i widzę po waszych komentarza że ciężko będzie. Ale jestem w stanie dać 25-27 i myślę że coś znajdę sensownego. Pakiet startowy wiadomo trzeba mieć jak turbinki padną + wymiana podstawowych rzeczy eksploatacyjnych. A do zakupu przymierzam się początek roku 2018. Jak na razie obserwując alledrogo, otomoto to sporo Es'ek już długo wisi na ogłoszeniu, pewnie jakieś padaki albo mało chętnych ? Hmm
-
Wartość s4 b5
Witam, jaka cena waszym zdaniem jest odpowiednia za zadbane s4 b5 ? Przymierzam się do zakupu ale jeszcze nie byłem na oględzinach żadnej. Czy za 20 tys znajdę coś sensownego ?
-
Chromowane nakładki In-Pro do S4 B5
Ogłoszenie z sierpnia i nie aktualne ;/
-
Chromowane nakładki In-Pro do S4 B5
Witam, ma ktoś albo widział jak wyglądają na żywo nakładki chromowane IN-Pro do s4 b5 ? Czy w ogóle można je kupić jeszcze gdzieś ?
-
Nie działa podświetlanie klamek wewnątrz
Reszta oświetlenia działa tylko nie klamki, nie ma oddzielnego bezpiecznika pod oświetlenie klamek ;/
-
[A4 B6] SWAP 3.0 ASN na 2.7T ARE
Jak by zrobił swap to by już dawno napisał co i jak a tutaj cisza ze strony Czarko Lekki odkop
-
Nie działa podświetlanie klamek wewnątrz
Witam, U mnie też nie działa podświetlenie klamek 4 szt. ;/ Dociskałem bezpieczniki ale nic to nie dało ( nr. 2,24,38 ), tak to po za tym działa podświetlenie dołu i boku drzwi, kratki nawiewu, nogi. Chyba że ma to coś wspólnego ze spaloną lampką którą mam ( podświetlenie lewy tył nóg ). Ktoś może rozwiązał ten problem poza dociskaniem bezpieczników?
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Jak 288 pasuje bez problemów to takie założę, dzięki za odpowiedź
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Kupuje i montuje czy potrzeba jakieś przeróbki ?
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Witam, Mam oryginalnie przód 312 a tył 255. Chciałbym tył zrobić na 288 z jakiego samochodu jarzmo, tarcze i zaciski będą potrzebne? Bo na osłony jest napisany nr. katalogowy 8E0615611Q/8E0615612Q i czy wszystko będzie P&P ? I czy zaciski i jarzmo różni w FWD i Q ? Chyba że się da 300 wsadzić do tyłu Mam oryginalne 16 alu.
-
BFB stukanie/klepanie
@aiwer dzięki za odpowiedź
-
BFB stukanie/klepanie
Zrobie lekkiego offa Co to za ustrojstwo zaraz na początku filmiku ( te okrągłe ). Byłem ostatnio pod silnikiem i od spodu lekko śliwi olej z tych okolic.
-
Modyfikacje 1.8t bex
Dzięki wszystkim za udzielenie się w temacie. Okolice wrzesień/październik będę zamawiał zabawki i dam znać w tym temacie jak idą prace
-
Modyfikacje 1.8t bex
Raczej będzie już chodziła na granicy jak będzie okło 300 km. Chyba że się mylę..
-
Modyfikacje 1.8t bex
Czy FMIC wysoki na 230 wejdzie bez większych problemów pod zderzak ? Wtryski można i 630cc wsadzić myślałem że wtryski się dobiera pod moc jaką się chce uzyskać, a jeśli można brać na zapas to kupi się te mocniejsze. A Jednak zmiana przepływomierza. I jeszcze dopytam czy po wymianie wałków auto odpali bez problemu ? czy trzeba będzie coś w kompie zmieniać? A i jakie koszta programowania całości ( po założeniu wszystkiego ) 3-4k ?
-
Modyfikacje 1.8t bex
Ok dzięki, znalazłem jakiś na alldrogo: http://allegro.pl/adapter-konwersja-1-8-turbo-pod-k04-064-2-0-tfsi-i6878768043.html Tak więc wsio jest kompletne do upgrade ? Czy trzeba jeszcze jakieś części ?
-
Modyfikacje 1.8t bex
Dzięki za odpowiedź, rozwiałeś moje wątpliwości z przepływomierzem Co do zaworu to spróbuję z tym co podesłał Marecki1 Rozrząd na pewno będę zmieniał, hamulce będą od s4. Wałki czytałem że od zwykłej 1.8 są dobre ( tylko koła zębate zmienić ) i prawdopodobnie też pójdą na zmianę - dzięki za doradzenie. Wtryski w spisie są 440tki chyba że się mylę. I jeszcze sprawa kolektora od K04-064 czy on jest P&P do 1.8t ?
-
Modyfikacje 1.8t bex
Wydech to nie problem, tym się nie martwię Czekam na odpowiedz do reszty pytań.
-
Modyfikacje 1.8t bex
Ciekawe, może ktoś ma zamontowany i się wypowie ? A co do reszty części, czy ten setup jest kompletny do upgrade mojego 1.8 ? Do kompletowania części zabiorę się gdzieś na jesień jak $$ będzie Myślę że do 10-11k się zamknę^^ ( oczywiście bez programowania ).
-
Modyfikacje 1.8t bex
Witam, Chciałby sam przerobić moje a4 b6 1.8T BEX Q do mocy rzędu 250-300 KM Tutaj są rzeczy które zrobiłem łącząc informacje z różnych forum : Sztywny dolot - http://baq-garage.pl/produkt/sztywny-dolot-tip-1-8t-audi-a4-b5-b7-94-07-passat-b5-superb-i/?v=9b7d173b068d = 529,00 zł FMIC - http://fmic.pl/audi-zestawy-dedykowane/992-bmw-e46-diesel.html#/30-intercooler-standard/184-map_sensor-z_gniazdem_map_sensora = 850,00 zł Wtryski - http://google.plczesc/wtryskiwacz-bosch-0280155968,0-30-0280155968-230036.html = 850,00 zł Turbo - http://sidmotorsport.pl/de/silnik/1564-nowe-k04-k04-064-20tfsi.html = 4000,00 zł DownPipe 3" - http://mtuning.pl/Downpipe-AUDI-A4-2-0-TFSI-p26554#tab-1 + przedłużka na 2.5" - http://mtuning.pl/Downpipe-AUDI-A4-2-0-TFSI-p26577 = 1450,00 zł Pompa paliwa - https://tomson.com.pl/product-pol-78-Pompa-paliwa-Bosch-044-0-580-254-044-zewnetrzna-10-barow-300LPH.html = 668,00 zł Cały montaż chcę sam zrobić a program to pewnie zajadę do gregor10 I teraz pytanko czy coś zapomniałem dodać ? - Czy jest potrzeba zmiany przepływomierza ? ( czytałem że od vr6 golfa 3 calowy ale czy to prawda ? ) - Czy ten kolektor wydechowy wraz z turbiną będzie pasował do 1.8t bex ? - Czy ten DownPipe spasuje ? - Zmiana zaworu DV ? Jaki ? Dziękuję z góry za odpowiedź.