Treść opublikowana przez VRGOOD
-
A4 B5 1.8t Quattro by Randor
O proszę, to spora różnica.
-
Regulacja ręcznego Quattro B5
Ja podeślę jeszcze filmik dla potomnych
-
Moja eSa - S4 B5 1999 Lift | RNS-E LED | 375/326 | RS4 SATYNA
Też mam takie wrażenie :p ale nie zmienię bo są lepsze
-
Moja eSa - S4 B5 1999 Lift | RNS-E LED | 375/326 | RS4 SATYNA
Wygląd to już wyżej kolega podesłał a z praktyki lepiej ściągają wodę i przylegają do szyby, jestem z nich zadowolony. - także polecam Numer strona lewa: 8D0 854 327 C Numer strona prawa: 8D0 854 328 C Możesz zamówieć na vagsklep albo allegro od użytkownika AUDI_WROCLAW
-
Moja eSa - S4 B5 1999 Lift | RNS-E LED | 375/326 | RS4 SATYNA
Od SIDa używkę. Teraz patrzę że nówkę kupi w ASO albo na allegro też oryginał w cenie około 70 zł sztuka.
-
Moja eSa - S4 B5 1999 Lift | RNS-E LED | 375/326 | RS4 SATYNA
Nawet nie wiem . Tak czy siak w niedalekiej przyszłości będzie normalny DP bez precatów. Żałuję że nie zrobiłem tego jak miałem silnik na wierzchu
-
B5 Avant 2.8 V6 30V Quattro by Lemir
Noo pięknie działasz z tematem. Też mnie czeka regeneracja tyłu i mam pytanko, jakie koszta piaskowania i malowania.
-
Moja eSa - S4 B5 1999 Lift | RNS-E LED | 375/326 | RS4 SATYNA
Witam, mały updejt Miały być hamulce 300mm z s4 b6 na tył ale będzie komplet z RS4 B5 Dzięki Dev za zestaw Na przód będą dopiero kompletowane z18 albo z S4 B6, zobaczy się.
-
B5 biturbo srebrny sedan by m0ras
Z czego te poduch silnika masz? Z s4 mają numer 8D0 199 379 K
-
A4 B5 quattro 2.4 v6 sedan 99'
Odpuść sobie hamulce z s4 b5, nadają się na szrot Jak już to zwrotnice z s4 b5 i do tego hamulce z a8 d3 ( 360 mm ) albo z S4 B6 , grubiej to z17 albo z18. Powodzenia w modach, fajna baza
-
Silnik nie odpala
Możliwe że zatkany katalizator.
-
Jakie paliwo lejecie 95 czy 98?
Na klapce wlewu masz napisane jakie ma się wlewać.
-
A4 B5 1.8T by Carol1976 temat zbiorczy
Bez zdjęć się nie liczy
-
Moja eSa - S4 B5 1999 Lift | RNS-E LED | 375/326 | RS4 SATYNA
Na pewno obszyć kierownice na nowo, już zabieram się za to chyba z pół roku I ten rok już raczej będzie bez większych zmian.
-
A4 B5 1.8T Q LIMO
Oooo łade zmiany!!! Mi sę tu widzi jeszcze zawias niżej bo koza trochę Napatrzyłem się na te sedany że zamienił bym się
-
Moja eSa - S4 B5 1999 Lift | RNS-E LED | 375/326 | RS4 SATYNA
Otwory zrobiłem mini szlifierką i przykleiłem klejem na gorąco. Diodę musisz obrócić o 90 stopni żeby była na płasko ( chodzi o to czane co jest wpinane do plastiku białego ) bo jest mało miejsca aby upchać podświetlenie w drzwiach.
-
Moja eSa - S4 B5 1999 Lift | RNS-E LED | 375/326 | RS4 SATYNA
Ramiona z paska lepiej się prezentują jak dla mnie i na pewno lepiej zbierają przy prędkościach 120+, chyba że stare miałem takie badziewne Też były aero na zwykłe ramiona firmy oximo Co do długości to 530 x2 sa ok, może z pół centa odstaje od strony pasażera ale mi to nie przeszkadza
-
Moja eSa - S4 B5 1999 Lift | RNS-E LED | 375/326 | RS4 SATYNA
Siema, Wpadają nowe graty do eski * Nowy ORI grill rs4 zagościł w maskę * Wpadły też nowe ramiona wycieraczek z passata b5 lift i nowe pióra, na prawdę robi to robotę ---->Przed: ---->Po: I do następnego
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Jak dla mnie 2
-
[B5 AJM] Niebieski Avant - wersja rozwojowa
Świetnie wygląda. Rnse z a6 ? Ramke dorabialeś?
-
Moja eSa - S4 B5 1999 Lift | RNS-E LED | 375/326 | RS4 SATYNA
Ciężki temat i drogi. Na razie odpuszczę
-
Kolor klamki wewnętrznej
Jak mam odczytać jaki mam kolor klamki wewnętrznej ? W ASO wyskauje 3 kolory SATINSCHWARZ-MATT , ONYKS (CZERŃ) , CZERŃ SATYNOWA wpisując numer z klamki: 8d1837019
-
Moja eSa - S4 B5 1999 Lift | RNS-E LED | 375/326 | RS4 SATYNA
Ktoś mi polecił ? Jak dobrze pamiętam to tasior ? aktualizuj u siebie temat ?
-
Moja eSa - S4 B5 1999 Lift | RNS-E LED | 375/326 | RS4 SATYNA
Hallo Kolejne graty wymienione / dodane do eSki Co wpadło: ** Kolejny napinacz do kolekcji strona kierowcy oryginał ASO ** Łańcuch FEBI ** Kompletne uszczelnienie głowicy Elring / Victor Reinz ** Nowe zaworki zwrotne ASO pomiędzy głowicami ** Termostat ASO ( wcześniej był GATES, zmieniłem bo było sporo złych opini na jego temat ) ** Czujnik od wentylatorów ASO ( przy wężu od spuszczania płynu ), zamiennik się poddał. ** Pasek rozrządu Continental ( chodź kompletny rozrząd był wymieniany 7 tys temu to postanowaiłem jednak że zmienię sam pasek ) Z modów doszło: ** Podświetlanie klamek: ** Duże prawe lusterko, świeży lakierek No to do usłyszenia pewnie za niedługo !
-
[B5 ANA] Audi A4 1.6 OEM
To jest ori podusfitka ? Zadowolony jesteś z wykonania w tej firmie ?