Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

VRGOOD

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez VRGOOD

  1. Mi się wydaje że rozjechało się ustawienie na pasku rozrządu i dlatego jest lekkie przesunięcie na walkach. Nie przejmowal bym się tym.
  2. Dziękuję! Zacnie się to prezentuje kolego Czekam na zdjęcia jak już zamontujesz
  3. Z czego zacisk i tarcza na tył?
  4. Z INA tak właśnie jest... Polecam Contitech
  5. Jedyne które się wyróżnia od pozostałych
  6. Podłącz pod kompa, zobacz błędy. Możliwe że czujnik padł, znajduje się po lewej stronie skrzyni ( od kierowcy ) nad osłoną półosi.
  7. VRGOOD odpowiedział(a) na sH3ep temat w 2.7BiT
    Musisz wyciągnąć napinacz bo od spodu nie wymienisz ślizgu.
  8. Dziwny dźwięk. Wiesz już co to?
  9. Zakładasz inną podsufitkę czy będziesz kleił starą?
  10. Odgrzeje, w tym Lobro 302 261 też trzeba zmienić pierścień na stary ?
  11. Wersja z cewka 1.8t bfb ( a4 b6 ), przy wymianie był też nowy olej motul 5w40. Po zmianie oleju i przejechaniu kilkuset km zacza się odzywać na zimnym przy odpaleniu
  12. W 1.8t zmienialem na febi komplet i po 12k sie odzywa na zimny.
  13. Za 2 to się zgodzę ? ja u siebie zakładałem ori i nie żałuję za nie długo zmieniam też drugą stronę
  14. Halo, cześć ? Kolejny update ? Wymieniłem cewki na nowsze tfsi + nowe świece NGK Dokupiłem też klipsy progów bo brakowało Na czasie chcę rezać podświetlenie klamek z a6 c5 i duże prawe lusterko które jest u lakiernika już ? Pozdrawiam ?
  15. 5 tys ori napinacz ?? 2,5 kosztuje z elektroniką a bez 1000 zł ?
  16. Noo to teraz nic tylko się cieszyć niech służy
  17. Ładnie się prezentuje
  18. Stara jakaś z mycia felg ? Miałem taśma zalepic ale wtedy podobno druga strona zaczyna drgać ale za to lepszy bass by był ? Można można na weekendzie gdzieś się spotkać ?
  19. Na weekendzie przy piwku zabrałem sie za usunięcie "gumek" w kratkach wylotu powietrza które drgały pod wpływem basu z suba i strasznie mnie to irytowało ? Słyszalne to było nawet stojąc obok auta. Włożyłem gąbkę aby kurz nie szedł do środka. Dodatkowo wzmocniłem od środka mocowanie rolet, był to już ostatni dzwonek bo już się obrywało. Przykleiłem dodatkowy plastik na wzmocnienie klejem 2-składnikowym - teraz na pewno nie pęknie - trzyma mocno jak należy Aktualizacja co do podpory wału jak by kogoś interesowało - 500 km przejechane i działa jak należy. Na razie tyle. Cześć ?‍♂️
  20. Wiadomo że ori lepsza ale nie dostępna. A te chińczyki na alledrogo są za twarde i przenosi wibracje na karoserie.
  21. Witam po dłuższej przerwie Długo się zabierałem za aktualizację tematu aż nadszedł ten czas. Jak na razie porobione rzeczy eksploatacyjne, na mody przyjdzie jeszcze czas A więc: -- Wyciągnięcie dyfra: mycie , malowanie, uszczelnienie ( uszczelniacze Corteco ) , wymiana oleju Motul 300 LS , nowy korek od wlewu z aso -- Wymiana podpory wału ( była sparciała guma ) : Podopoa wału od Omega A + łożysko FAG > przyspawana do oryginalnej podpory - guma nie ucierpiała przy spawaniu. Brak drgań czy bicia wału ( przejechałem na razie 200 km po wymianie ). Dodatkowo wyczyszczone przeguby na wale z nowym smarem. -- Wymiana łożyska w tylnym prawym kole na FAG + nowe gumy Lemfordera i śruba mimośrodowa ASO na dole zwrotnicy -- Nowy przegub lewy przód Ruville -- Nowy filtr paliwa BOSCH - Pomalowane półośki i wymieniony smar Na razie to wszystko, nie długo chcę założyć wycieraczki z passata b5 FL , lusterko duże prawe ( mam już kupione, tylko nie w kolor ), obszyć kierownicę ( w końcu ). No to cześć ?
  22. Mam to samo. Podejrzewam że w baku rurki przelewowe są pokreszane i się zapowietrza jak jest mniej niż połowa baku. Tyle że u mnie quattro i trochę inny bak wygląd
  23. Daj znać jaka podporę pod wał dasz Ja zrobiłem podporę z omegi A ( podpora febi + łożysko fag ) z przerobieniem mocowania ale nie testowałem tego bo auto uziemione ( czekam na amortyzartor ) Co do projektu to nie trać zapału!!! ?
  24. VRGOOD odpowiedział(a) na JackPara temat w 2.7BiT
    Brak modółów zapłonowych, cewki są trwalsze. Jak wszystko działa jak trzeba to szkoda szukać wydatków . Koszta przerobienia około 1000 zł
  25. Nieźle jedziesz z tematem!! W jakie moce celujesz ? Powodzonka w projekcie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.