Treść opublikowana przez VRGOOD
-
Moja eSa - S4 B5 1999 Lift | RNS-E LED | 375/326 | RS4 SATYNA
Witam witam Trochę odkopię temat bo się zakurzył Co nowego ? A zmieniłem relingi z czarnych na chromowane ( dodam zdjęcie na czasie ) Wpadły lusterka chrom ( obudowy InPro ) i pokusiłem się o założenie składanych elektrycznie z dużym prawym. Instalację musiałem sam dokładać bo nie mogłem znaleźć wiązki albo ktoś był szybszy i podkupił Połączyłem kable za pomocą złączek hermetycznych. Dodatkowo wyczyszczone i nasmarowene silniczki od składania. Sterowanie jest normalnie z przełącznika na drzwiach. Od razu dodałem przewody do oświetlenia lusterek które chcę za niedługo porzeźbić. Kompletuję też wkłady fotochrom, mam już lewy Kolejna rzecz dodana to lusterko wewnętrzne z kompasem od A6 C6, przerobiłem mocowanie pod B5. A zaczęło się to od zamieszczenia tutorialu przez kolegę @longer_xd i za to mu dziękuję Finalnie wpadną zaciski przód RS4 B9 + tarcza 375 RSQ3 + osłony od Phaetona. Aktualnie całość pojechała na malowanie proszkowe Tył bez zmian będzie RS4 B5 312. Teraz misja będzie z dobraniem felgi pod to, ale to dopiero jak przyjada zaciski. Chyba że macie jakieś sprawdzone które pasują pod ten zestaw To na razie tyle. Odezwę się za niedługo 20210403_153256.mp4
-
A4 B5 1.8T Q LIMO
Jakie to dekory pro line ? Alu ? Pokaż fote
-
[S4 B5] Kolejne B5 w posiadaniu
Ale znów targanie silnika
-
[B5 APR] Black Avant Fresh&Clean V6
Jak tam auto Jakieś nowe mody wpadły ?
-
[ALL B5] Adaptacja lusterka fotochrom z kompasem z B8
-
B5 Avant 2.8 V6 30V Quattro by Lemir
To samo
-
b5 V6 swap na 345
8J Et35 jest na równo z błotnikiem
-
B5 biturbo srebrny sedan by m0ras
Też u siebie licznik chciałbym przerobić na rs4 U Ciebie lepiej bo masz cyfrowy zegar. A gałka zmiany biegów od czego będziesz zakładał ?
-
b5 V6 swap na 345
Ooo to na FWD nie podejdzie ten zestaw. Widziałem zestawy 280 mm tył do ośki, zaciski s8 d2, piasty z abs a6 c4, podkładki, tarcza z golfa przód
-
Kanapa z b6 b7 do a4 b5
Witam, wiem że fotele pasują do B5 po dorobieniu mocowania, a co z kanapą tył ? Widziałem ostatnio na sprzedaż b5 z komplet siedzeń z B7. Zakładał ktoś, może się podzielić co trzeba przerobić ?
-
b5 V6 swap na 345
Czasami zwrotnice W8 nie mają wyższej piasty od s4 ? Co do osłon to odkręć je i potraktuj młotkiem :d A jak nie to kup nowe albo używane z s4 b6
-
B5 biturbo srebrny sedan by m0ras
Nie za odważnie z Nm ?
-
B5 biturbo srebrny sedan by m0ras
Masz zakuty dół ?
-
Kute korby + tłoki, 1.8t anb
Odległe plany nie więcej jak 400 - 500 myślę, na dotarcie będzie na razie seria. Nie chciał bym stokera. Więc jak wygląda ten zestaw korby / tłok? Pasuje wszystko bez rzeźby? Mierze + sprawdzenie wagi i zakladac smiało ? Wiem że tuleje do pomiaru / ewentualnie szlif żeby tłok siadł bo kuty ma inny spas niż ori.
-
Kute korby + tłoki, 1.8t anb
Witam, Zaczęliśmy ze znajomym dłubać 1.8t anb, zaczęło się od głowicy bo puszczały zawory i skończyło się na szlifie tulei bo było zurzycie. Zrobione pod tłoki Nurla 81.50 ( tak majster dobrał ) ale po opiniach negatywnych na temat tłoków odpuściliśmy je.Z razcji że nie ma innych lepszych zamienników nadwymiarowych wszedł plan B czyli kute korby i tłoki - przynajmniej złoży się dół i będzie pod przyszłe mody. Co do korb i tłoków znalazłem takie: Wiseco K563M815 = 81.5 JRspec VW144-H4-20MM + śruby ARP Panewki prawdopodobnie kolbenschmidt Czy potrzebuje coś przerobić dodatkowego pod ten zestaw ? Czy tylko mierzenie i warzenie całości ?
-
Nazwa / numer koloru podsufitki s4 b5
Mówisz? Podjadę i się popytam
-
Nazwa / numer koloru podsufitki s4 b5
WAUZZZ8DZXA291865
-
Nazwa / numer koloru podsufitki s4 b5
Witam, Zna ktoś nazwę/numer koloru podsufitki s4 b5 ?
-
[S4 B5] Kolejne B5 w posiadaniu
Masz zdjęcie wnętrza z tymi dekorami ?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Ładna
-
[S4 B5] Kolejne B5 w posiadaniu
Z czego torsne ?
-
Czarne A4 Fake S4 Limo by Bartek || R19 9.5J ||
Jakie odczucia przy hamowaniu na takich tarczach 200-100, 200-0 jeśli testowałeś
-
[S4 B5] Nogaro Blue by emay
Jakie kolejne auto ? RS4 B7 z 2.7 Dokąd pojechała eska ?
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
A mi się podoba
-
Moja eSa - S4 B5 1999 Lift | RNS-E LED | 375/326 | RS4 SATYNA
Bez tego tłumika drgań, jak na foto co dodałem. I powiem jest na prawdę czuła kierownica na skrecanie w porównaniu z tym co było wcześniej, nie wiem czy zawieszenie miałem tak rozwalone czy wymiana na ten drążek poprawiła to. Co do trzeszczenia to na razie nic nie słychać, smaru nie żałowałem ?