Treść opublikowana przez VRGOOD
-
sanki z audi 80 quattro do a4 b5 quattro
Odświeżam
-
S4 B5 Avant 2001r. S4ntorinblau by Tasior
Ale wymuskana Esa ? A zawieszenie to się razem w tym samym czasie będziemy bawić hehe tyle że ja drugi raz ( cenna rada - nie piaskujcie mocno pordzewiałych sanek bo ruda i tak wyjdzie ? )
-
Nagły wyciek oleju w A4 B7 1.8T
Chłodniczka oleju albo z odmy też może wyrzucać jak jest popękana.
-
1.8T BFB wymiana głowicy
szukaj z AVJ, AWT , BEX. odpuść sobie AEB jak nie modzisz auta bo stracisz moment z dołu właśnie przez te szerokie kanały.
-
[B5 AWT] Quattro 1.8T Sedan Daily OEM+ [#quattrowóz]
Lapmy po polerce dają +10 do wyglądu! Też musze u siebie to zrobić hehe
-
Napinacz łańcucha rozrządu A4 B7 1.8T BFB
Nie pamiętam już
-
Napinacz łańcucha rozrządu A4 B7 1.8T BFB
Febi śmiga już 60 tys, 5 lat
-
Audi A4 2.8 APR QUATTRO LY9B Clear S4 Body
Wygląda kocur
-
Moja be piątka
Super siedzą ! I jestem pod wrażeniem że ciągle masz tą B5
-
S4 B5 Avant 2001r. S4ntorinblau by Tasior
No w końcu się zabrałes za aktualizację a jest spora Fura już wygląda to pora iść w MOC! Trzeba rozglądać się i spotkać na jakimś zlocie
-
A4 B5 1995 1.8t quattro AEB>AWT (1781cm3 + k04-064 = 400hp+)
Raczej projekt padł
-
Lista modułów komfortu 46 w Audi A4 B6 i B7 z opisem funkcji
Czy mogę zamiennie dać te moduły ? Mam u siebie BA , czy mogę dać AT ? ( mam korby z tyłu ) 8E0 959 433 AT - 433MHz, pakiet oświetlenie przestrzeni nóg, elektryczne szyby z tyłu. 8E0 959 433 BA - 433MHz, pakiet oświetlenie przestrzeni nóg, elektryczne szyby z tyłu (lub korby).
-
Moja eSa - S4 B5 1999 Lift | RNS-E LED | 375/326 | RS4 SATYNA
Dzięki za komentarz na zlocie jakimś na pewno się pojawie, najprędzej na rozpoczęcie sezonu - będzie można się dogadać Poduszka jest jednonabojowa z A3 8V ale wystepowała też w q3 chyba, nie ma problemu z błędem - przerabiasz wiązkę i tyle.
-
Ruszający się lewarek skrzyni biegów 1.8t
Poduszki silnika i skrzyni do sprawdzenia, a różnica w prędkości zawsze jest i chyba będzie Jeszcze zależy czy masz koła oryginalne założone czy inne ( średnia i grubość opony, bo to ma znaczenie )
-
[B5 AJM] a4 by gwerty kavlar & Plasti Dip
Czyli tu wpadnie multi kiera Czekam na aktualizację
-
Dziwne stuki w okolicy silnika
Podkładka pod wtryskiem, podobny dzwięk
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Piękna robota! i te wnęki w materiale super pomysł
-
A4 B5 Avant AFN 1996 - Daily car
Pięknie działasz w temacie. Pozdrawiam
-
Moja eSa - S4 B5 1999 Lift | RNS-E LED | 375/326 | RS4 SATYNA
Witam witam Przyszedł koniec roku więc pasuje zaktualizować temat z nowymi modami *** Na pierwszy ogień licznik a'la RS4 i w końcu pełna funkcjonalność RNS-E dzięki zmianie na poliftowe zegary *** Następnie doposażenie RNS-E w ori moduł BT, schowałem go pod tylną kanapą. A także dołożenie multifunkcji do kierownicy oraz zakup i podpięcie poduszki powietrznej bo denerwowała mnie ta czerwona kontrolka AIRBAG Działa również SDS w RNS-E sterowany z kierownicy filmik jak to działa: *** Przyszedł także czas na serwis - wymienione wszystkie filtry + olej i udało się wymienić nowy zbiorniczek wyrównawczy który leżał już chwilkę, od razu zrobiło się ładniej pod maską *** Ale nie wszystko pięknie bo na pierwszym śniegu w tym roku słupek wyrósł mi przed oczami i się lekko otarło o niego *** Także pierwsze plany na nowy rok to naprawa tego nieszczęścia przy okazji będą założone i pomalowane nowe zawiasy drzwi kierowcy. To tyle, szczęśliwego nowego roku wszystkim klubowiczom życzę i do następnego
-
RNS-E brak komunikacji z FIS
Na D12 działają tylko informacje na fis, a problem ze synchronizacją godziny jest nadal. Edit. synchronizacja godziny naprawiona w najnowszej aktualizacji rns-e
-
Moja eSa - S4 B5 1999 Lift | RNS-E LED | 375/326 | RS4 SATYNA
Działa, działa. Niedługo zaktualizuję temat
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
I się nie myliłeś byłem pewnien że dobrze piny były wpięte po rozebraniu kostki kabel od czujnika był w PIN 16 a nie 15 Teraz jak błąd znikł to mam kolejny problem, jak uruchamiam rns-e to info na fis wyświetla się przez 2 sekundy i znika - czarne pole jest, jakieś podpowiedzi ?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Witam, nadal błąd z czujnika poziomu oleju ... nowy czujnik podpięty "na sucho" i ten sam błąd " open it short to plus ". Czy w pinie 3 powinno być jakieś napięcie? Na kanale 050 temp. Oleju 155 stopni , jak odłącze czujnik to tak samo. Ktoś pomoże jak to rozwiązać
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Ok działa już rns-e - nie woła o pin po zmianie adaptacji na 5. Co do czujnika od poziomu oleju, dzisiaj sprawdzałem i jest zasilanie we wtyczce 12v - 1 pin +12 , 2 pin masa , 3 pin sygnałowy, kupię drugi nowy hella .. zobaczę czy coś się zmieni i mam pytanko od razu czy jak go podłączę do wtyczki to błąd powinien zniknąć ? Czy musi być zanużony w oleju ? Bo w razie czego jak to nie będzie wina czujnika to bym go zwrócił
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Właśnie przy okazji wrzucania licznika dołożyłem CAN do rns-e led ( 2010 ) - jakie powinienem dać kodowanie ? mam zmieniarke i wzmacniacz BOSE + ori antene GPS - radio gra normalnie, dodatkowo mam problem z godziną - nie jest taka sama zegary/rns-e