Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

VRGOOD

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez VRGOOD

  1. Odświeżam
  2. Ale wymuskana Esa ? A zawieszenie to się razem w tym samym czasie będziemy bawić hehe tyle że ja drugi raz ( cenna rada - nie piaskujcie mocno pordzewiałych sanek bo ruda i tak wyjdzie ? )
  3. VRGOOD odpowiedział(a) na Equa temat w 1.8T
    Chłodniczka oleju albo z odmy też może wyrzucać jak jest popękana.
  4. VRGOOD odpowiedział(a) na chwal33a temat w 1.8T
    szukaj z AVJ, AWT , BEX. odpuść sobie AEB jak nie modzisz auta bo stracisz moment z dołu właśnie przez te szerokie kanały.
  5. Lapmy po polerce dają +10 do wyglądu! Też musze u siebie to zrobić hehe
  6. Nie pamiętam już
  7. Febi śmiga już 60 tys, 5 lat
  8. VRGOOD odpowiedział(a) na danver temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Super siedzą ! I jestem pod wrażeniem że ciągle masz tą B5
  9. No w końcu się zabrałes za aktualizację a jest spora Fura już wygląda to pora iść w MOC! Trzeba rozglądać się i spotkać na jakimś zlocie
  10. Czy mogę zamiennie dać te moduły ? Mam u siebie BA , czy mogę dać AT ? ( mam korby z tyłu ) 8E0 959 433 AT - 433MHz, pakiet oświetlenie przestrzeni nóg, elektryczne szyby z tyłu. 8E0 959 433 BA - 433MHz, pakiet oświetlenie przestrzeni nóg, elektryczne szyby z tyłu (lub korby).
  11. Dzięki za komentarz na zlocie jakimś na pewno się pojawie, najprędzej na rozpoczęcie sezonu - będzie można się dogadać Poduszka jest jednonabojowa z A3 8V ale wystepowała też w q3 chyba, nie ma problemu z błędem - przerabiasz wiązkę i tyle.
  12. Poduszki silnika i skrzyni do sprawdzenia, a różnica w prędkości zawsze jest i chyba będzie Jeszcze zależy czy masz koła oryginalne założone czy inne ( średnia i grubość opony, bo to ma znaczenie )
  13. Czyli tu wpadnie multi kiera Czekam na aktualizację
  14. Podkładka pod wtryskiem, podobny dzwięk
  15. Piękna robota! i te wnęki w materiale super pomysł
  16. Pięknie działasz w temacie. Pozdrawiam
  17. Witam witam Przyszedł koniec roku więc pasuje zaktualizować temat z nowymi modami *** Na pierwszy ogień licznik a'la RS4 i w końcu pełna funkcjonalność RNS-E dzięki zmianie na poliftowe zegary *** Następnie doposażenie RNS-E w ori moduł BT, schowałem go pod tylną kanapą. A także dołożenie multifunkcji do kierownicy oraz zakup i podpięcie poduszki powietrznej bo denerwowała mnie ta czerwona kontrolka AIRBAG Działa również SDS w RNS-E sterowany z kierownicy filmik jak to działa: *** Przyszedł także czas na serwis - wymienione wszystkie filtry + olej i udało się wymienić nowy zbiorniczek wyrównawczy który leżał już chwilkę, od razu zrobiło się ładniej pod maską *** Ale nie wszystko pięknie bo na pierwszym śniegu w tym roku słupek wyrósł mi przed oczami i się lekko otarło o niego *** Także pierwsze plany na nowy rok to naprawa tego nieszczęścia przy okazji będą założone i pomalowane nowe zawiasy drzwi kierowcy. To tyle, szczęśliwego nowego roku wszystkim klubowiczom życzę i do następnego
  18. Na D12 działają tylko informacje na fis, a problem ze synchronizacją godziny jest nadal. Edit. synchronizacja godziny naprawiona w najnowszej aktualizacji rns-e
  19. Działa, działa. Niedługo zaktualizuję temat
  20. I się nie myliłeś byłem pewnien że dobrze piny były wpięte po rozebraniu kostki kabel od czujnika był w PIN 16 a nie 15 Teraz jak błąd znikł to mam kolejny problem, jak uruchamiam rns-e to info na fis wyświetla się przez 2 sekundy i znika - czarne pole jest, jakieś podpowiedzi ?
  21. Witam, nadal błąd z czujnika poziomu oleju ... nowy czujnik podpięty "na sucho" i ten sam błąd " open it short to plus ". Czy w pinie 3 powinno być jakieś napięcie? Na kanale 050 temp. Oleju 155 stopni , jak odłącze czujnik to tak samo. Ktoś pomoże jak to rozwiązać
  22. Ok działa już rns-e - nie woła o pin po zmianie adaptacji na 5. Co do czujnika od poziomu oleju, dzisiaj sprawdzałem i jest zasilanie we wtyczce 12v - 1 pin +12 , 2 pin masa , 3 pin sygnałowy, kupię drugi nowy hella .. zobaczę czy coś się zmieni i mam pytanko od razu czy jak go podłączę do wtyczki to błąd powinien zniknąć ? Czy musi być zanużony w oleju ? Bo w razie czego jak to nie będzie wina czujnika to bym go zwrócił
  23. Właśnie przy okazji wrzucania licznika dołożyłem CAN do rns-e led ( 2010 ) - jakie powinienem dać kodowanie ? mam zmieniarke i wzmacniacz BOSE + ori antene GPS - radio gra normalnie, dodatkowo mam problem z godziną - nie jest taka sama zegary/rns-e

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.