Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

VRGOOD

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez VRGOOD

  1. To za pomarańczowe obrysówki w lampie zabierają dowód
  2. Myślę że kolor uchwytów i osłon słupków z S4 by pasował do alkantary Tutaj takie ciekawe mam porównanie - po lewej malowana lampka w kolor czarny + dymiony plastik oświetlenia a po prawej lampka S4
  3. Na razie zostawię je, zobaczę jak to będzie wyglądać Mam do obklejenia na nowo podsufitkę i wtedy wymienię od razu całość , zastanawiam się czy iść w oryginalny kolor czy dać alkantarę
  4. Relingi satyna udało się na allegro kupić w ładnym stanie ( jakiś gość sprzedaje graty z rs4 b5 ) A lusterka składane duże zrobiłem sam ( na gratach b5 ) + obudowy rs6 c5 satyna ( łatwiej je dostać jak rs4 b5 - a są to te same obudowy )
  5. No i super też z końcówką A mam czujniki które malowałem i działają dobrze
  6. Wpadły rączki pomalowane w piano black i mały mod
  7. Dzięki kolego, w TT 8S jest ta sama - prawda ?
  8. Cześć coś trzeba przerabiać żeby wrzucić taką gałkę do siebie ? Możesz uchylić rąbka tajemnicy, może być na pw
  9. VRGOOD odpowiedział(a) na Babko temat w 3.0TDI
    Łap
  10. Szybko działasz z tematem u mnie też wpadnie poliftowy licznik, już czeka. W razie pytań to wiem do kogo się udać Masz tylko jedną opcję modułu czy kilka, np. CLH ?
  11. Jest mega wygoda z PDC, szkoda że dopiero teraz to dołożyłem ? będę obserwował twój temat i pochwal się jak zamontujesz ?
  12. Nie robiłem zdjęć moduł jest pod kanapą jak oryginał, głośniczek również ( lewy boczek bagażnika ), wiązkę puściłem lewą stroną pod plastikami progu aż do skrzynki bezpieczników, tam podłączenie masy, plus po stacyjce i 2 kable w licznik. 20220126_113248.mp4
  13. Tak, wszystko działa - nawet pod vcds normalnie widzi moduł i można badać
  14. VRGOOD odpowiedział(a) na tuzo temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Te ramki nazywają się chrom shadow ( kwarcowe ) i tylko w s4 były stosowane, sam mam takie.
  15. Na początku byłem sceptycznie nastawiony , ale zaczynam kibicować ;D powodzenia
  16. I weź to teraz poskładaj masakra
  17. Cześć Mocowanie czujników PDC jest ori S4 - ale zdobyć zestaw ze zderzaka lub sam zderzak to graniczy z cudem. Ale jest alternatywa bo w S6 C5 i A6 C5 V8 mocowanie i graty są takie same jak w S4 B5 ( sprawdziłem na ETCE ), różnica jest w wiązce bo jest krótsza jak S4 i dlatego przedłużałem ją żeby dostała do modułu pod kanapą ( lewa strona ). Na dniach podłączę ją to dam znać co i jak Wycieraczka z Q5 i ramieniem jest p&p do polift ( numer silniczka: 8R0955711C ) , w przedlift trzeba płytkę prze lutować ze swojego starego silniczka
  18. Hallo Hallo W końcu się zebrałem i zaktualizuję temat bo wpadło parę rzeczy do Eski ***** Zima nadeszła więc trzeba było poszukać felg, wybór padł na Ronale 18 ET43 8J + Dystanse 10 mm - H&R + Ta Technix, ubrane zostały w nowe Nokian WR D4 225/40 ***** Kolejna zmiana to kierownica z A4 B8 Lift z ori znaczkiem S4 - ( na razie zaślepka ale zrobię z działającą poduszką ). Dodatkowy wskaźnik boos w kratkę pomalowany w kolor Piano Black, ale jesteś średnio zadowolony z wykonania adaptera z druku 3D bo kiepsko się trzyma. ***** Zmieniłem fotele na Recaro ( edycja Recaro Quattro GmbH ), poprzedni miałem Sport skóra czarna. Komfort na duży plus dla Recaro ***** Wpadła tylny silniczek i wycieraczka z Q5 ***** Dołożyłem czujniki parkowania tył ( PDC ) , mocowania - elementy takie jak szły w oryginale S4. W bagażniku zrobiłem wiązkę ( można łatwo rozłączyć w razie demontażu zderzaka ) która wędruje pod kanapę gdzie oryginalnie jest moduł. Pozostało mi przerzucić wiązkę do przodu auta i podłączenie jej. ***** I ostatnia zmiana - pomalowanie zacisków tył w kolor czerwony RAL 3003 ( taki jak przód ), i zmiana jarzm bo się ładniej prezentują ( poprzednio były A6 C6 ). Zrobiłem drugi zestaw żeby auto nie stało i go podmieniłem + dodatkowo wrzuciłem osłony tarcz ( są pod tarcze 335mm, więc z zapasem ). Poprzedni zestaw z posta wyżej będzie na sprzedaż ( kompletny swap ). I tak oto zakończyłem rok 2021 A nowy 2022 zobaczymy co przyniesie......
  19. Opony są świetne , kleją się do asfaltu Już mnie chwilę tutaj nie było a trochę gratów wpadło do S4 Zaktualizuje na czasie
  20. Wygląda super z jakiego modelu felga i jakie parametry ?
  21. Jarzmo z jakiego modelu ? pod 356
  22. 2 szt. takie same

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.