Treść opublikowana przez VRGOOD
-
[B5 AFN+] Sedan, LZ5K
To za pomarańczowe obrysówki w lampie zabierają dowód
-
Moja eSa - S4 B5 1999 Lift | RNS-E LED | 375/326 | RS4 SATYNA
Myślę że kolor uchwytów i osłon słupków z S4 by pasował do alkantary Tutaj takie ciekawe mam porównanie - po lewej malowana lampka w kolor czarny + dymiony plastik oświetlenia a po prawej lampka S4
-
Moja eSa - S4 B5 1999 Lift | RNS-E LED | 375/326 | RS4 SATYNA
Na razie zostawię je, zobaczę jak to będzie wyglądać Mam do obklejenia na nowo podsufitkę i wtedy wymienię od razu całość , zastanawiam się czy iść w oryginalny kolor czy dać alkantarę
-
Moja eSa - S4 B5 1999 Lift | RNS-E LED | 375/326 | RS4 SATYNA
Relingi satyna udało się na allegro kupić w ładnym stanie ( jakiś gość sprzedaje graty z rs4 b5 ) A lusterka składane duże zrobiłem sam ( na gratach b5 ) + obudowy rs6 c5 satyna ( łatwiej je dostać jak rs4 b5 - a są to te same obudowy )
-
Moja eSa - S4 B5 1999 Lift | RNS-E LED | 375/326 | RS4 SATYNA
Już się przekonałem
-
Moja eSa - S4 B5 1999 Lift | RNS-E LED | 375/326 | RS4 SATYNA
Taka mała zapowiedź
-
Srebrny chrupek 1.9 tdi AJM+ - doopowóz
No i super też z końcówką A mam czujniki które malowałem i działają dobrze
-
Moja eSa - S4 B5 1999 Lift | RNS-E LED | 375/326 | RS4 SATYNA
Wpadły rączki pomalowane w piano black i mały mod
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Dzięki kolego, w TT 8S jest ta sama - prawda ?
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Cześć coś trzeba przerabiać żeby wrzucić taką gałkę do siebie ? Możesz uchylić rąbka tajemnicy, może być na pw
- Momenty dokręcania 3.0 TDI ASB
-
Srebrny chrupek 1.9 tdi AJM+ - doopowóz
Szybko działasz z tematem u mnie też wpadnie poliftowy licznik, już czeka. W razie pytań to wiem do kogo się udać Masz tylko jedną opcję modułu czy kilka, np. CLH ?
-
Moja eSa - S4 B5 1999 Lift | RNS-E LED | 375/326 | RS4 SATYNA
Jest mega wygoda z PDC, szkoda że dopiero teraz to dołożyłem ? będę obserwował twój temat i pochwal się jak zamontujesz ?
-
Moja eSa - S4 B5 1999 Lift | RNS-E LED | 375/326 | RS4 SATYNA
Nie robiłem zdjęć moduł jest pod kanapą jak oryginał, głośniczek również ( lewy boczek bagażnika ), wiązkę puściłem lewą stroną pod plastikami progu aż do skrzynki bezpieczników, tam podłączenie masy, plus po stacyjce i 2 kable w licznik. 20220126_113248.mp4
-
Moja eSa - S4 B5 1999 Lift | RNS-E LED | 375/326 | RS4 SATYNA
Tak, wszystko działa - nawet pod vcds normalnie widzi moduł i można badać
-
Audi S4 B5 tuzo
Te ramki nazywają się chrom shadow ( kwarcowe ) i tylko w s4 były stosowane, sam mam takie.
-
A4 B5 1995 1.8t quattro AEB>AWT (1781cm3 + k04-064 = 400hp+)
Na początku byłem sceptycznie nastawiony , ale zaczynam kibicować ;D powodzenia
-
A4 B5 1995 1.8t quattro AEB>AWT (1781cm3 + k04-064 = 400hp+)
Poka poka
-
Srebrny chrupek 1.9 tdi AJM+ - doopowóz
I weź to teraz poskładaj masakra
-
Moja eSa - S4 B5 1999 Lift | RNS-E LED | 375/326 | RS4 SATYNA
Cześć Mocowanie czujników PDC jest ori S4 - ale zdobyć zestaw ze zderzaka lub sam zderzak to graniczy z cudem. Ale jest alternatywa bo w S6 C5 i A6 C5 V8 mocowanie i graty są takie same jak w S4 B5 ( sprawdziłem na ETCE ), różnica jest w wiązce bo jest krótsza jak S4 i dlatego przedłużałem ją żeby dostała do modułu pod kanapą ( lewa strona ). Na dniach podłączę ją to dam znać co i jak Wycieraczka z Q5 i ramieniem jest p&p do polift ( numer silniczka: 8R0955711C ) , w przedlift trzeba płytkę prze lutować ze swojego starego silniczka
-
Moja eSa - S4 B5 1999 Lift | RNS-E LED | 375/326 | RS4 SATYNA
Hallo Hallo W końcu się zebrałem i zaktualizuję temat bo wpadło parę rzeczy do Eski ***** Zima nadeszła więc trzeba było poszukać felg, wybór padł na Ronale 18 ET43 8J + Dystanse 10 mm - H&R + Ta Technix, ubrane zostały w nowe Nokian WR D4 225/40 ***** Kolejna zmiana to kierownica z A4 B8 Lift z ori znaczkiem S4 - ( na razie zaślepka ale zrobię z działającą poduszką ). Dodatkowy wskaźnik boos w kratkę pomalowany w kolor Piano Black, ale jesteś średnio zadowolony z wykonania adaptera z druku 3D bo kiepsko się trzyma. ***** Zmieniłem fotele na Recaro ( edycja Recaro Quattro GmbH ), poprzedni miałem Sport skóra czarna. Komfort na duży plus dla Recaro ***** Wpadła tylny silniczek i wycieraczka z Q5 ***** Dołożyłem czujniki parkowania tył ( PDC ) , mocowania - elementy takie jak szły w oryginale S4. W bagażniku zrobiłem wiązkę ( można łatwo rozłączyć w razie demontażu zderzaka ) która wędruje pod kanapę gdzie oryginalnie jest moduł. Pozostało mi przerzucić wiązkę do przodu auta i podłączenie jej. ***** I ostatnia zmiana - pomalowanie zacisków tył w kolor czerwony RAL 3003 ( taki jak przód ), i zmiana jarzm bo się ładniej prezentują ( poprzednio były A6 C6 ). Zrobiłem drugi zestaw żeby auto nie stało i go podmieniłem + dodatkowo wrzuciłem osłony tarcz ( są pod tarcze 335mm, więc z zapasem ). Poprzedni zestaw z posta wyżej będzie na sprzedaż ( kompletny swap ). I tak oto zakończyłem rok 2021 A nowy 2022 zobaczymy co przyniesie......
-
Moja eSa - S4 B5 1999 Lift | RNS-E LED | 375/326 | RS4 SATYNA
Opony są świetne , kleją się do asfaltu Już mnie chwilę tutaj nie było a trochę gratów wpadło do S4 Zaktualizuje na czasie
-
A4 B5 Limo 1.9TDI
Wygląda super z jakiego modelu felga i jakie parametry ?
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Jarzmo z jakiego modelu ? pod 356
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
2 szt. takie same