Treść opublikowana przez VRGOOD
-
Audi S4 B5 tuzo
Pokaż jak to gada
-
A4 B5 Avant AFN 1996 - Daily car
Podoba mi się że wymieniasz nawet duperele i doprowadzasz auto do ideału Tak trzymaj
-
Audi S4 B5 tuzo
Powodzenia w modzenia i gratulacje zakupu będe obserwował
-
A4 1.8T ANB Q
Miałem też w ręku nową pompę febi i pierburg tyle że do strszego motoru ( pompa na wałek ) i jakość febi jest sporo lepsza - jakość odlewu i spasowanie względem pierburga.
-
Dołożenie modułu COMING HOME - pomoc
Witam, Panowie jak podłączyć moduł COMING HOME ? Gdzie się wpiąć tymi kablami. Chcę aby halogeny się zapalały + podświetlenie dodatkowe led +12 – czarny (płaski) : wyzwalania funkcji impulsem -12V – czarny z czerwonym paskiem (płaski) : wyzwalania funkcji impulsem +12V – 2xfioletowy : wyjście zwierne przekaźnika nr 1 – 2xzielony : wyjście zwierne przekaźnika nr 2
-
[B5 AWT] Quattro 1.8T Sedan Daily OEM+ [#quattrowóz]
Dobrze piszesz wystarczy listwy przełożyć. Na malowanie już jestem nastawiony że trzeba będzie
-
[B5 AWT] Quattro 1.8T Sedan Daily OEM+ [#quattrowóz]
Czujnik od maski jest jeśli masz fabryczny autoalarm, nie służy on do pokazywania otwarcia maski na FISie U mnie tez drzwi do roboty się szukują jak u ciebie, pod listwami .... Przez zime musze znaleźć jakieś ładne drzwi i na wiosne to ogarnąć
-
Pomiary bloku 1.8t BFB
Sprawdzałeś ustawienie rozrządu ? może się rozjechał
-
Snow //B5 Gold&Black 3,0tdi (Body rs coming soon)
O dzieje się dzieje, wygląda masywnie
-
Moja eSa - S4 B5 1999 Lift | RNS-E LED | 375/326 | RS4 SATYNA
Sprzedane
-
Moja eSa - S4 B5 1999 Lift | RNS-E LED | 375/326 | RS4 SATYNA
Mam już rezerwację na nie do wieczora ( 14.08 ) , 400 + kw
-
Moja eSa - S4 B5 1999 Lift | RNS-E LED | 375/326 | RS4 SATYNA
Właśnie nie wiedziałem czy dobrze Dzięki za poprawkę
-
Moja eSa - S4 B5 1999 Lift | RNS-E LED | 375/326 | RS4 SATYNA
Witam Witam Mała aktualizacja co setu zacisków tył. Doszedłem do wniosku że tylny zestaw z rs4 b5 312 mm jest za słaby względem przodu przez co auto jest nie stabilne podczas mocniejszego hamowaniu z większych prędkości ( przód nurkuje ) i padła decyzja na zmianę trochę wydajniejszego zestawu na tył. Teraz jest tarcza 326mm i zacisk phaeton [43 mm] ( jak dla mnie sporo lepszy wybór niż nie udane swapy z popularnej t5 - mniejszy tłoczek + źła wysokość tłoczek/klocek przez co lubią piszczeć hamulce przy dohamowaniu) Założyłem całość na testy i jak na razie wszystko jest na plus Jest więcej rzeźby w porównaniu do zacisku t5 ale myślę że warto. Na czasie zaciski i jarzma pójda na malowanie proszkowe w kolor taki jak przód a tył rs4 b5 będzie na sprzedaż
-
Moja eSa - S4 B5 1999 Lift | RNS-E LED | 375/326 | RS4 SATYNA
Mało informacji jest na ten temat chyba - pewnie każdy trzyma dla siebie, albo ja nie umiem szukać :d Obiło mi się o uszy że z s4 b6 jest fajna skrzynia z przełożeniami, wał trzeba zmieniać + dyfer tył ale jak z mocowaniem tego to nie wiem. Czujnik prędkości trzeba w programie coś modzić Edit. Znalazłem coś takiego https://jhmotorsports.com/jhm-b5-s4-c5-a6-allroad-2-7t-engine-originally-01e-0a3-6-speed-manual-transmission-conversion-swap-parts-list.html
-
Moja eSa - S4 B5 1999 Lift | RNS-E LED | 375/326 | RS4 SATYNA
Same obudowy pasują Szukałeś już fotochromu u siebie ^^
-
nr pompa wspomagania 1,9 AJM
8D0145156TX
-
Moja eSa - S4 B5 1999 Lift | RNS-E LED | 375/326 | RS4 SATYNA
Witam, Tak więc hamulce zmienione RS4 B9 375mm / RS4 B5 312mm ****Zdjęcie przed **** I tutaj nowe felgi i zaciski: **** Zrobiłem też wtopę bo pomalowałem tarcze tylne żeby nie korodowały farbą w spreju ( myślałem że szybko ściągnie farbę po paru hamowaniach ) i zatarło nowe klocki Wymieniłem na kolejny komplet tym razem FERODO i tarcza już lepiej wygląda ale jeszcze parę km trzeba zrobić Międzyczasie zmieniłem fotele z pełnych skórzanych sport na Recaro elektrycznie sterowane alkantara/skóra ( występowała w 1.8t AJL ) ale zdjęcia pokażę niebawem Na razie tyle , do usłyszenia
-
A4 B5 1.8T
Na tle starej dzielnicy kozak zdjęcie wyszło
-
Moja eSa - S4 B5 1999 Lift | RNS-E LED | 375/326 | RS4 SATYNA
To masz 2 eski ?
-
Moja eSa - S4 B5 1999 Lift | RNS-E LED | 375/326 | RS4 SATYNA
bixenon czy biled lepszy ?
-
Moja eSa - S4 B5 1999 Lift | RNS-E LED | 375/326 | RS4 SATYNA
Chodzi o drążek kierowniczy ? Reguluje się, on jest z a6 c5 - po prostu nie posiada tego tłumika drgań LEMFO25312 01 albo FEBI BILSTEIN 21840 .
-
Moja eSa - S4 B5 1999 Lift | RNS-E LED | 375/326 | RS4 SATYNA
Witajcie, Kolejna aktualizacja tematu, zapraszam *** Przybyły do mnie zza wielkiej wody wkłady fotochrom ( komplet ), w sumie potrzebowałem tylko prawego ale cena była kusząca i kupiłem oba Aktualnie zamontowane już *** Musiałem wymienić oba węże od wspomagania, bo się zaczęły pocić, od razu z racji dobrego dostępu wymieniłem obie sondy BOSCH, bo jedna sypała błędem sporadycznie. Także od razu zrobiłem wymianę oleju i filtrów, dodatkowo uszczelniłem miskę, bo się pociła i przy okazji założyłem miskę z nowym czujnikiem, bo chcę przejść w przyszłości na licznik z cyfrowym zegarkiem Wiązkę już także posiadam potrzebną do tego zabiegu. *** Kolejna rzecz to dorwałem w fajnej kasie i stanie lusterka chrom z s6 c5 i wymieniłem obudowy, do tej pory miałem plastikowe InPro ( dam niżej porównanie, te w ręce to InPro. Oryginalne są bardziej matowe). *** Pierwsza koncepcja podświetlenia lusterek, jeszcze będą testy i pokaże kolejnym razem. *** Zaciski wróciły z malowania, razem z nimi osłony tarczy przerobione z Phaetona do zwrotnicy S4. Felgi już wybrane i przymierzone Będą takie SEVENTY9 SV-B 5X112 8X18 ET35, luz od zacisków z wysokości i do ramion 4 mm Dojechały także opony 225/40R18 Continental PremiumContact 6 *** Muszę znaleść czas aby wszystko zmienić. Tak więc kolejna aktualizacja będzie raczej po założeniu zacisków i felg Jeszcze 2 foty jak wygląda S4 bo zmieniłem relingi też na chrom wraz z lusterkami, wybaczcie nie mam innych lepszych zdjęć :d Po zmienie felg postaram sie wybrać ciekawsze miejsce ^^ Do usłyszenia , cześć
-
A4 B5 1.8T Q LIMO
Zamontowane ?
-
Moja eSa - S4 B5 1999 Lift | RNS-E LED | 375/326 | RS4 SATYNA
Też mi się niebieski wkład podoba Zaktualizuję zdjęcia niebawem
-
A4 B5 1.8T Q LIMO
No ciekawe jak to wyjdzie bo jeszcze nie widziałem żeby ktoś dekory polerowane alu miał