Treść opublikowana przez GrzegorzSi
-
Czym pomalować listwy okienne i emblematy w A4 B6?
Odkopię temat co polecicie do pomalowania znaczka z tylu ? Może jakiś spray co zrobi strukturę foli ?
-
Tv online
No niestety tez nie odpali ;(
-
Tv online
Niestety tez kicha ;(
-
Tv online
Okej dzięki za zainteresowanie już sprawdzam ? nie mam wtyczki adobe flasch na IP jest z tym ciężko żeby to chodziło ale w week będę miał więcej czasy to pokombinuje coś ?
-
Tv online
Panowie czy ktoś ma jakaś aplikacje albo stronę płatna bądź,bez płatna do oglądania telewizji online za granica bez limitu na telefonie/tablecie ?
-
Lusterka RS style
Panowie a mam pytanie miałem ktoś z was doczynienia z aluminiowymi lusterkami jak to wyglada na żywo ?
-
Lusterka RS style
Sorry nie zauważyłem już robię edit ? owszem kupił bym ale ciężko dostać bo to są do polifta i bez asystena ?
-
Lusterka RS style
Witam ja znalazłem coś takiego i dzwoniłem bodajze 300 zł mówili tylko robota trwa do 3 tygodni i trzeba wyslac same obudowy a narazie ciężko z czasem żeby to rozebrać ? Chrom
-
Dobrze brzmiacy 2.7
Okej dzięki za informacje ?
-
Dobrze brzmiacy 2.7
To jeszcze tak znośnie wsumie a na autostradzie przy większych prędkościach idzie normalnie jechać? Czy drze się bardzo ? ?
-
Zapaszki do auta
Jakieś nowości ktoś coś trwałego może polecić ? ?
-
Dobrze brzmiacy 2.7
Ja teoretycznie mam 2,7 ale to zbliżone silniki i podzespoły chyba. a tak orientacyjnie ile Cię wyszła ta modyfikacja ?
-
Dobrze brzmiacy 2.7
Okej dzieki za odpowiedz ?
-
Dobrze brzmiacy 2.7
Jestem w tym troszkę zielony ale mam rozumieć ze wszystko jest seryjne tylko usunąłeś tlumniki środkowe tak ?
-
dyfuzor do zwykłego zderzaka
Ale różni się nieco od ori ale wiadomo jednak zamiennik Jaki był jej koszt malowania ?
-
dyfuzor do zwykłego zderzaka
Podepnę się pod temat,tez jestem ciekaw jednego albo drugiego http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=7180515340 http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=7042271083
-
B8 TrOOOOp
Panowie mam pytanie ? jak stwierdzić albo po czym rozpoznać ile pinów ma moje lusterko ? da się to stwierdzić bez rozbierania ? ?
-
Audi A4 B8 2.0 TDI
Zmieniło się coś w tym temacie ? Może ktos coś modzil i może naprowadzić jak coś takiego zrobić
-
Wymiana przycisków foteli elektrycznych na polifrowe
No niestety szału nie ma jak na moje oko
-
Wymiana przycisków foteli elektrycznych na polifrowe
Również zamówiłem. nie nastawiaj się pozytywnie u mnie szału nie ma wykonanie może jeszcze ale nie chcą się pasowanie trzymać lubią spaść
-
usb do mmi
Tez mam taki moduł tylko ja podpiąłem sie z zasilaniem pod gniazdo bezpieczników na jednym oddzielnym bezpieczniki i ciężko powiedzieć czy jest tam prąd po zamknięciu samochodu wsumie
-
Wady i zalety silnika 2.7 TDI
Ale zauważ ze nie tylko moc sie liczy, wyżyłowane 2,0 uważasz ze wytrzyma tyle samo co 2,7 ? Każda skrzynia ma jakiś swój punkt do którego jest wstanie wytrzymać , dwumasy tez siadają w 2,0 po tych” tuningach” również dźwięk v6 a 2,0 tez jest chyba różny,a dzięki systemowi ADS można czasem pojejzdzic oszczędnie a jak trzeba to jest tez czym jechać . Moze masz racje nie wiem ale ja jakoś zostaje nadal przy swoim 2,7 jakoś nie bardzo bym chciał się przesiasc na 2,0 poki co ?
-
Delikatne szarpanie podczas ruszania w Audi A4 B8
Okej przepraszam.
-
Delikatne szarpanie podczas ruszania w Audi A4 B8
Może nie tyle skrzynia ale sterownik skrzyni który podejrzewał mechanik od skrzyni.. i taka przyjemność 1500 zł które by poszło w błoto ? edit; również stwierdził ze to wina zle zaadaptowanej skrzyni (150 zł ) Które zrobiłem na miejscu ale również nie pomogło
-
Delikatne szarpanie podczas ruszania w Audi A4 B8
Komputer pokazał ze jest błąd poduszki znajomy mechanik stwierdził ze przeglądanie okablowanie czy gdzieś się nie uszkodziło bo ponoć zdążą się tak i doszlismy z nim do tego ze może to być tez przyczyna szarpania i na szczęście się udało ze to nie skrzynia