Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

krzychu252

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez krzychu252

  1. W Niemczech trzeba zmówić "Anfahrassistent" za 80 EUR. Doczytałem w konfiguratorze RS4 że zamawiając RS-Dynamikpaket za 5.900 EUR można zmienić limit Vmax z 250 do 280km/h
  2. Same zalety , zero wad. Mo chyba że wadą ma być koszt ~80 EUR.
  3. Mam AutoHold w Passacie i w Golfie a w Audi nie mam i jest to bardzo uciążliwe. Prawie za każdym razem używam ręcznego (P). Chętnie bym dołoży coś takiego tylko nie wiem czy się da do egzemplarza który nie ma tego fabrycznie przypisanego (tak twierdzi ASO - nie da się).
  4. Wygodnie jest z AutoHold, raz zahamujesz do 0 i samochód stoi. Trzymasz na hamulcu a światła stop świecą po oczach temu co stoi z tyłu Biegów nie należy zmieniać. Ja włączam elektryczny ręczny (P) jak wiem że dłużej postoję (czasami ponad 2 minuty).
  5. W swoim mam teraz 245/35 R19 i zestaw naprawczy. Strach na wakacje pojechać bez koła zapasowego - najlepiej normalnego, takiego jak wszystkie 4 pozostałe. Na tych 245/35 R19 ciężko się jeździ w mieście, czuć każdą nierówność w jezdni. Planuję zmianę kół na 235/45 R18 (trochę za duże w stosunku do oryginalnych wymiarów 225/45 R18 245/55 R18).
  6. Na światłach trzymasz samochód na hamulcu nożnym czy na ręcznym ? Czy zmieniasz bieg na P lub na N ?
  7. Dzięki za info, koło pewnie jest 19" ?. Ja mam zestaw naprawczy i chciałby dokupić albo pełne koło 18" albo dojazdowe - chyba będzie 175/50 R19 lub 125/70 R19, a może cos z 18" ?? Pełne może nie zmieścić się we wnęce - np. kolidować z akumulatorem ? Jak byś kiedyś znalazł czas to możesz podać numery części - wkład styropianowy i co tam jeszcze potrzebne? W Passacie mam uchwyty po obu stronach i z przyzwyczajenia szukam tego lewego. Taki odruch.
  8. Kosmita Mam dwa pytania, w swoim samochodzie - masz koło zapasowe dojazdowe i jaki rozmiar (bo chyba nie normalne) czy zestaw naprawczy ? - masz jeden uchwyt do ręcznego zamykania bagażnika po prawej stronie w klapie bagażnika czy może dwa, jeden po lewej a drugi po prawej stronie (od wewnątrz, w tapicerce) ?
  9. Można komentować ale uważam, że przesadzacie i przekraczacie granice dobrego smaku. Felgi to sprawa gustu lub tylko użyteczna funkcja drugiego zestawu kół.
  10. Miałem na myśli AutoHold a nie Hill Holder. Na płaskim, na światłach "ucieka" do przodu.
  11. Można trzymać na hamulcu nożnym (palą się światła stop) lub za każdym razem zaciągnąć hamulec ręczny. Ale może jest inny sposób? W nowym Mercedesie E-class jest chyba tak: po zatrzymaniu samochodu trzeba dodusić pedał hamulca do oporu i wtedy stoi na światłach jak na AutoHold.
  12. Trudzi, jak dobrze widzę to nie masz przycisku Auto Hold. Specjalnie nie zamawiałeś ? Masz jakiś sprytny sposób na "trzymanie" samochodu np. na światłach ?
  13. Jak tak czytam to "wszyscy" narzekają na silniki Audi i VW (i innych firm też) i jakoś "wszyscy" kupują Audi i VW (i pozostałe). Obawiam się że cześć tych opinii tworzą średnio ogarnięci mechanicy na podstawie 10-15-letnich źle eksploatowanych silników. To że był np. silnik 1,4 TSI z złym łańcuchem rozrządu to nie znaczy że ogólnie silniki VW czy Audi kuleją.
  14. Czyli "programowane psucie" ? Bez przesady. Serwis ma zarabiać na tych nielicznych silnikach w RS4 i psuć opinię o Audi ??
  15. Sądzę, że masz rację
  16. Koledzy, pokażcie swoje felgi Śmieszne będzie jak przeczytacie: "Felgi mega, auto tragedia" (to jest żart). Felgi jak felgi, widziałem wiele felg kiepskich a te są jakie są . Ani specjalnie ładne ani brzydkie. Na żywca mogą wyglądać jeszcze lepiej (lub gorzej). Nie wiem po co wałkujecie ten temat felg. Może @grajdek kiedyś zrobi kilka ujęć tych felg i umieści w odpowiednim dziale https://a4-klub.pl/forum/355-felgi/
  17. "kiepska reakcja na gaz" ?? w jakiś realnych wartościach ? Czy to tylko sentyment za V8 (i w Audi i w MB AMG) ?
  18. Czarny bagażnik świetnie komponuje się z biały Glacier i z ciemnymi szybami i z czarną listwą. Sam bagażnik Packline NX Premium to też jest TOP !
  19. krzychu252 odpowiedział(a) na sowiq temat w B9 Fellows
  20. Masz rację. Czyli dealer powinien poinformować Kupującego o takich procedurach.
  21. Przypuszczenie że ktoś jeździł sobie samochodem po porcie lub z fabryki do domu (po osiedlu) jest absurdalne. Jeździł bo mu ktoś dał kluczyki i papiery i ubezpieczenie ? A po jeździe wrócił do fabryki na foliowanie i zabezpieczenie nadwozi? Bez przesady. I z drugim egzemplarzem tak samo ? "Robol" ma dostęp do samochodu? Może wyjechać sobie z fabryki na miasto ?
  22. Można zapytać w Audi Sport (?) czy taka procedura jest stosowana. Jak bym nie miał nic przeciwko. Taki egzemplarz RS4 (lub inny RS) powinien być sprawdzony na żywo. Może być nowy RS z przebiegiem 100 km
  23. Skorzysta z funkcji AutoSTOP (koniec paliwa w zbiorniku)
  24. Musieli śledzić Twój wątek i specjalnie podłożyli
  25. krzychu252 odpowiedział(a) na sowiq temat w B9 Fellows
    Jakie na katalogowe Vmax ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.