Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tamek141

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Tamek141

  1. W tej cenie inny TESTOWANY fotelik. W razie co pomogę znaleźć i kupić
  2. Dzień dobry. Załatwię foteliki samochodowe oraz wózki dziecięce w bdb cenach, wiele firm. Nowe
  3. lewa nie jest brudna tylko było w takim stanie, prawa po rozklejeniu wygląda tragicznie ale z lewą poszło już dużo lepiej
  4. Jak oceniacie jakość świateł po pomalowaniu wnętrza w czerń ?? Warto dla fanu to zrobić czy szkoda świateł ?
  5. Tamek141 odpowiedział(a) na Mandal temat w 1.8T
    Wtrące się, ma ktoś numer tego węża trójnika w który *wpina się* zaworek odmy ? ten trójnik z którego wychodzi jedna metalowa rurka
  6. Przeładowuje i często wywala błąd, na pb98 na 3 biegu. Znalazłem dziure na palec w tym trójniku w który wchodzi zaworek zwrotny odmy.
  7. Cześć ponownie, dalszy ciąg problemów, mianowicie, auto zaczęło przy mocniejszym dodawaniu gazu przerywać i dusić się, zarówno lpg i pb98 a na luzie obroty falowały 1000-1200rpm, przeczyściłem odme i zaworek zwrotny odmy, pomogło że na pb już nie przerywa przy butowaniu ale na lpg jest masakra, dusi się od razu. Na luzie oborty pb stoją mniej wiecej 1000rpm a na lpg potrafią rosnąć do 2000rpm. wrzucam błedy i logi. 3 Znalezione: 17536 - Fuel Trim: Bank 1 (Mult): System too Lean P1128 - 35-10 - - - Intermittent 16891 - Idle Control System RPM Higher than Expected. P0507 - 35-00 - - 17544 - Fuel Trim: Bank 1 (Add): System too Lean P1136 - 35-10 - - - Intermittent https://log.malonetuning.com/chart/250155#H8KLCADDmGHCjlwCA03Ci0EOw4IwDATDv8OiwrMtwrVQw7hMwpRDwqBWwrBUw6LDinFRw6HDtcKQVkI9w67DjE4IcMOXw6dNClM2XcOmCsOYRWxwUsKTD8O%2FJkLDpsOCwpbCnGE3w6XDhcOmw6RKK8KlVVrCsTdpHMOpw71HYMKSH8K%2BJcKVw70gw4IJw484w6AFwq8RwqHDnw5pccKtw7Mkw558P8OEw7gFdcOnw6JCwpcAAAA%3D https://log.malonetuning.com/chart/250156#H8KLCADChGLCjlwCA03CjEEKw4MwDATDv8KiwrMECU1fE3xwa8OhCFI7w4hyScO7w7rDhA7ClB53Z3bDpxnCnsO5w7XCkMOEFDXDl8KtAA4OW8K5ZsKVL8KfESFyYsO1w4ZwwpHDtGY1wrJMO8O5XcOaw6LDmiwSwpjCgjdfw5haeUPDk8OKwo3DuBDDqMOzwpNBJS7DlsOPTsOzD8OMA8OecXIIY8KHwr5aLsObKsO9bMKcwpw7ADFPJ8KOwq0AAAA%3D https://log.malonetuning.com/chart/250157#H8KLCADDnmLCjlwCA23CjUEKw4MwDATDv8KiwrMMdcKbw58YH8OURsK4wobDhArCshLDksK%2Bwr5xDMKlwoced8KGYUMAw6VZNnYjGVU2QMKPwrfCiMO%2Fw7DCtcOhwofDjMO3XMOYJcKVdcKpwoDClw4nw5HDvMOmYyIkLsKsZAzDncKUwo3DlcKcwonDmx3DrcK5FcK9wqFxdMKvLwLDjcOpaWdywrzDvcKIw6BxwogIw75UwrTCmsOUZcOKw5bCjB9iw7wAEENIQsK%2FAAAA
  8. Właśnie to zrobiłem i mam prZed sobą n75 Ale nie wiem co z nim robić, czy rozbierać i czyścić tylko czy go póŹniej złożę? Jak dmucham w dwa krótkie wyjścia jest swobodny przepływ, dwa są drożne
  9. Zmieniłem cewke i błędu na razie nie pokazuje na żadnym, oczywiście jak wywaliło mi wcześniej na 1 cylindze to usunąłem błędy, myśle że kwestia czasu i pokaże znowu. za to znowu wywala checka z przeładowywaniem turbo, coś można wywnioskować z logów ? zrobić inne ?
  10. Powstał z zakręconym lpg noc i wraz nie odpalił czyli ułatwianie się lpg odpada. przełoże cewke
  11. Taki mam zamiar ale to już jutro. Jak sprawdzić stan 1 sondy? Robiłem dziś 115+118, https://log.malonetuning.com/chart/238600#H8KLCADChAbCoFsCA03CjEEKw4MwDATDv8KiwrMECU1fE3xwa8OhCFI7w4hyScO7w7rDhA7ClB53Z3bDpxnCnsO5w7XCkMOEFDXDl8KtAA4OW8K5ZsKVL8KfESFyYsO1w4ZwwpHDtGY1wrJMO8O5XcOaw6LDmiwSwpjCgjdfw5haeUPDk8OKwo3DuBDDqMOzwpNBJS7DlsOPTsOzD8OMA8OecXIIY8KHwr5aLsObKsO9bMKcwpw7ADFPJ8KOwq0AAAA%3D
  12. Witam, od pewnego czasu wywala mi błędy 16712 - Knock Sensor 1 (G61): Signal too High 6684 - Random/Multiple Cylinder Misfire Detected 16685 - Cylinder 1 Misfire Detected 17963 - Charge Pressure: Maximum Limit Exceeded 17511 - Oxygen (Lambda) Sensor Heating: B1 S1: Performance too Low auto po nocy ciężko odpala, przy przyśpieszaniu brakuje mocy (avj 240ps q), przerywa kata nie mam, zakręciłem lpg i zobaczymy jak rano odpali, świece nowe
  13. Odkopie, z tych co sie wypowiadali że zamontują ktoś się w końcu zdecydował i odpowie subiektywnie czy warto ?
  14. Witam, auto quattro jeśli to ma znaczenie, niedawno wymianiałem tył na nowy, jeśli pamietam to jest tam 245mm? teraz czas na przód, jak założe 312mm bądź 320mm to nie bedzie problemu z hamowaniem względem tyłu ?
  15. Witam, czy seryjna pompa paliwa AVJ wytrzyma 260 kuca? Bo spotkałem sie z takim przypadkiem oraz na jakich wtryskach robicie taką moc? Bosch 430cc bedzie ok ? Kolejne pytanie czy ktos osiągnął taką moc na dsmic? Bo również spotkałem sie z takim przypadkiem ale nie wiem czy ktoś coś więcej o tym powie ?
  16. Zamontowany smic z 2.5tdi przed, na zewnątrz 13* https://log.malonetuning.com/chart/232086#H8KLCADDgcOHw6VaAgNNwozDgQ7DgiAQRMO%2FwoXDs25SwrR%2BDcOhwrDDisKGwpJUaMKWw4VUwr%2FDnkITw6Nxw6bCvRnDp8OMwqM8w68pM0YpbcKrBiYPwr1cwovCpA8fEUzDpMOMQsOKw6Ykw7nDhcKiwqgFd8KkPcO1w4XCuVlSYAzCpFRZe3kFwpXDhsKdUAjDuMO%2Bw4lGUlx0wpwdw6YfcBPDnMOAw4IFZg%2FDhg7CgcKawpbCusKtaRzDmsOZw7svwqLDphzCnsKxAAAA po, na zewnątrz 27,5* https://log.malonetuning.com/chart/232084#H8KLCADDo8OHw6VaAgNNwoxBCsODMAwEw7%2FCosKzBAlNXxN8cGvDoQhSO8OIcknDu8O6w4QOwpQed2d2w6cZwp7DucO1wpDDhBQ1w5fCrQAODlvCuWbClS%2FCnxEhcmLDtcOGcMKRw7RmNcKyTDvDuV3DmsOiw5osEsKYwoI3X8OYWnlDw5PDisKNw7gQw6jDs8KTQSUuw5bDj07Dsw%2FDjAPDnnFyCGPCh8K%2BWi7DmyrDvWzCnMKcOwAxTyfCjsKtAAAA I pytanko, ile otwórów powinienem zaślepić bo wywaleniu pompy SAI ?
  17. Znaczy chodzi mi o oświetlenie ziemi pod drzwiami, bedzie dobra ta w5w co wybrałem? Sedan B6/7: -Podsufitka przód: 2x T4W 5x SMD 5050 -Podsufitka przód: 2x C10W 42mm 6x SMD 5630 -Podsufitka tył: 2x T4W 5x SMD 5050 -Spód drzwi: 4x W5W 8x SMD 5050 LED PANEL -Schowek: 1x W5W 3x SMD 5050 One Side -Oświetlenie nóg: 4x W5W 3x SMD 5050 One Side -Osłony przeciwsłoneczne: 2x C5W 36mm 6x SMD 5630 -Bagażnik: 2x W5W 4x SMD 5630 One Side -Klapa bagażnika: 1x C5W 36mm 6x SMD 5630 zgodnie z tą rozpiską do schowka, oświetlenie nóg jest ta sama a spód drzwi jest inna ???
  18. Witam, czy takim zestawem oświetle podsufitke przód tył oraz pod drzwiami ? https://zapodaj.net/50c1259ea7154.png.html
  19. Nie zakładaj bo? No właśnie ile ludzi tyle opiini, znajomy miał takie i mówi że bez problemu pasowały. Może odezwie sie jeszcze ktoś kto je zakładał
  20. To i ja zapytam, próbował ktoś tych z tfb? Albo gdzieś w podobnej cenię? Nie oczekujmy ze beda idealne pasować za takietakie pieniasze. Bez przesady wydawać tyle za ori. Zakładał ktoś te ? https://sprzedajemy.pl/audi-a4-s4-s-line-b6-b7-listwy-na-drzwi-sedan-avant-kombi-lodz-3-6bea9f-nr8054242
  21. Nie mogę usunąć posta ale dowiedziałem się już ze olej w dolocie to standard?
  22. Powitać, zbliża mi się wolne w robocie więc planuje zrobić jakiś mini serwis swojego 1.8T Q 235ps. Planuję all filtry, płukanke silnika i nowy olej oczywiście, płukankę układu chłodniczego, zajrzeć do przepustnicy i ewentualne czyszczonko jej, wypadanie zapłonu więc i pewnie cewka pójdzie do wymiany, moje pytanie co można jeszcze zrobić samemu bez większych nakładów finansowych a może pomóc autku Mam vaga.
  23. Dylematy będą zawsze bo konkretna odpowiedź na konkretne pytanie to najpszyjemniejsza odpowiedź
  24. Witam, co polecacie do AVJ zrobiony na 240ps, do tej pory zalany był valvo ale nw konkretnie jaki, planuje zrobić płukanke z racji że moc świeżo podniesiona i zalać valvoline synpower 5w40, coś lepszego w podobnej cenie? Sprzedawca wciska mi w dobrej cenie castrola. Pozdrawiam
  25. K03/k04 jeszcze z zapasem zdecydowanie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.