Treść opublikowana przez gawri456
-
1.8 T AWT PROSZĘ O OCENĘ LOGOW
Zrób 115+118
-
Swap licznika bez fis --> 1/2 fis
Panowie mam okazje wyrwac za przysłowiową flache licznik z a4 b5 2000r. (Białe podswietlenie 1/2 fis) U siebie mam licznik poliftowy (99r) lecz z czerwonym podswietleniem i bez fis. Jak wygląda sprawa takiej przekładki, co trzeba zrobic, przerobić. Jak to zakodowac (mam pełną wersję vcds) Co z immo i przebiegiem? Pozdrawiam
-
1.8T ANB szarpanie gdy odpuszczam i dodaje gaz
Pierwsze co sprawdz odboj silnika ten z przodu czy sie nie rozerwal
-
Skrzynia z b6 do b5
Witam, sprawa następująca. Czy skrzynia z audi a4 b6 1.8t avj pasuje do b5 anb? Widzę, ze na pewno różnią sie flansze na przeguby wewnętrzne. Trzeba zmienic same przeguby czy całe półosie? I czy cos jeszcze?
-
Chwilowy brak kompresji
Mogły sie zawiesic szklanki
-
[1.8T ANB] falują obroty, szarpie przeładowuje + logi
Dla potomnych. Winny był soft, po wgraniu serii wszystko jest ok
-
Kolektor ssący AEB
nic sie nie powinno dziać
-
Pusta pucha katalizatora a turbo i odczyt z MAF
a sprawdzałeś, czy n75 sprawny? zobacz czy sie sztanga od wg nie zacięła
-
ANB Zamulona Reakcja na wciśnięcie i puszczanie gazu spadek mocy
Logi logi logi i jeszcze raz logi. jak nie masz dostępu do vaga to kabel za 50 zł z viaken + vag-com z forum i już masz. Może obyłoby się bez wymieniania tylu gratów co do cewek to to tak. Układ zapłonowy w 1.8t może dawać zupełnie inne objawy niż w innych autach. U mnie w ANB np po wymianie świec na nowe przestało turbo przeładowywać Najpierw zrób te logi i będziemy myśleć co dalej
-
[1.8T ANB] falują obroty, szarpie przeładowuje + logi
orientujesz sie moze jaki to koszt +/-?
-
[1.8T ANB] falują obroty, szarpie przeładowuje + logi
-
Kontrolki przy odpalaniu - check engine
nie w każdej b5 jest kontrolka check
-
A4 B5 1.8t Avant quattro 180 km ajl Pytanie
jeśli na wężach masz taki osad to pomyśl co jest w kanałach w bloku, chłodnicy i nagrzewnicy. Pasowałoby to najpierw jakoś wypłukać.
-
[1.8T ANB] falują obroty, szarpie przeładowuje + logi
okej zrobię jutro. Tak, turbo seria k03
-
[1.8T ANB] falują obroty, szarpie przeładowuje + logi
jakies sugestie czemu tak faluje? dv i n75 nowe. jedynie klapka od wg sobie troche brzęczy
-
[1.8T ANB] falują obroty, szarpie przeładowuje + logi
jakies sugestie od czego moze sie tak dziać?
-
[1.8T ANB] falują obroty, szarpie przeładowuje + logi
-
[ A4 B5 1.8T AEB ] turbo "wyje" i nie ładuje
sprawdź czy wszystkie przewody i opaski założyłeś bo ewidentnie gdzies ucieka bokiem
-
Plukanie silnika czy warto?
No czyszczenie pokrywy, miski i smoka obowiązkowo w 1.8t jak zdejmiesz to sam zobaczysz ile będzie szlamu
- Rozrząd
-
[1.8T ANB] falują obroty, szarpie przeładowuje + logi
wymieniłem cewki zapłonowe przestał wypadać zapłon. a z przeładowaniem poradziłem sobie tak, że podłączyłem zawór dv bezpośrednio pod kolektor, omijając zawór n249. wiec temat chyba zakonczony
-
[1.8T ANB] falują obroty, szarpie przeładowuje + logi
-
1.8T ANB Stuki na gorącym silniku oraz klapa WG?
To klapa WG. Mam to samo u siebie, zdejmowałem katalizator i luźno sobie lata
-
[1.8T ANB] falują obroty, szarpie przeładowuje + logi
Witajcie. Mam problem z 1.8t ANB. Auto jest po programie robionym w Niemczech przez poprzedniego właściciela w firmie SKN Tuning. Ciśnienie doładowania zadane ma 1 bar. No i problem jest następujący: Samochód przy przyśpieszaniu szarpał. Komputer pokazywał wypadanie zapłonów na cylindrze 2 i 4 + błędy od drugiej sondy (tej za katem, podobno nie ma to na nic wpływu) dodatkowo falują wolne obroty. Kupiłem więc komplet świec denso k20tt. Kupiłem też inne cewki i dalej wypadanie zapłonu na cylindrze 2 i 4. Zamieniłem więc cewki miejscami, żeby sprawdzić czy wypadanie zapłonów przejdzie na inny cylinder. I po tej operacji samochód raz jedzie jakby nie miał turba a raz przeładowuje tak, że nowe sprzęgło się ślizga. Zmieniałem DV i N75. Dalej bez zmian. Jutro zrobię i wrzucę logi. jakies sugestie co może być na rzeczy? EDIT: wrzucam logi. grupa 115+118. O ile dobrze rozumiem przy 3200 dostaje przeładowania do 1.5 bara i potem już leci na doladowaniu 0.2. podmieniałem n75, dv i nic. jakie sugestie? jakie logi jeszcze zrobic?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich serdecznie. Mam na imię Bartek, mieszkam w okolicach Krakowa Mój samochód to A4 B5 1.8t ANB z 1999 roku. Mam nadzieję, że będzie nam się miło współpracowało