Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

DarekS4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez DarekS4

  1. Nie mój styl ale fajna zadbana ładna
  2. Jak ta opona zachowuje się na deszczu ? Szukam 4 fajnych sztuk na 9,5J albo 8.5J. W moim temacie rzuciłem zapytajke odnośnie szerokości felg do Quattro... Wiecie może czy ktoś próbował jeździć na np. 10J z tyłu i 8,5J z przodu lub 9,5j z przodu ?? Czy w B7 9,5 z przodu wejdzie z normalną oponą bez naciągów ?
  3. Siemanko. Udało się klepnąć jeszcze stabilizator RS4 na przód. Temat z felgami znów przesuną się o tydzień. Trochę mnie to drażnić zaczyna bo czas mnie goni. Pierwsze dyskusje były o 4 x 8,5j ale będziemy próbować ładować 4x 9,5J . mam pytano czy ktoś próbował w quattro ładować na tył np. 10,5J i 8,5j na przód ? pytam z czystej ciekawości Tylne zaciski tarcza i zwrotnica pojechały do Best Performance na zrobienie adaptera. Więc mam nadzieję że do końca maja temat chebli będę miał zamknięty włącznie z pełną regeneracją.
  4. Docinałeś flexem kolanka ? Bo jak tak to całkiem ładnie ci to wyszło. jak zobaczyłem elektrodę to zwątpiłem. rozumiem że docelowo tig ?
  5. Tomek - oddają ciepło tak samo. Jak skończę mojego prototypa to zrobie gniazda na IAT przed i za i zrobie próby na niemalowanym i malowanym bo u mnie ma być docelowo czarny. BTW gdzie takie tarczki zegarów dorwę ale bez napisów ?
  6. Zazdroszcze koloru. zawsze mi się w tej budzie podobał zaraz po czarnym
  7. Taka moja uwaga bo mogę się wypowiedzieć i mam jakieś doświadczenie. Robiłem kilka tarcz na ceramice i na kevlarze takie jak poniżej i wnioski jakie wyciągnęliśmy. Przykładowo pacjent Cupra tdi 160hp w seri upgrade GTB2260VK wydech milteka reszta seria. Wynik 490Nm. Na początku przy zwykłej jeździe sprzęgło chodziło jako tako a nawet właściciel zauważył uślizgi. Postanowiliśmy w jednym samochodzie zrobić test palenia sprzęgła po założeniu. 15 sec z zaciągniętymi ręcznym pół sprzęgło i obr na poziomie 3,5tys obr. Ta metoda okazała się na tyle skuteczna że spieki dotarły się w momencie i szczerze powiem że spotkałem się z opiniami podobnymi które są stosowane jako dobre dla nowego spieku.
  8. Pełną parą nie. Musze hamować bo w przeciwnym razie to auto nie wyjedzie w tym sezonie a finansowo to źródełko tez ma dno .... i to mnie martwi. Patent ze sterownikiem jest już oklepany na zachodzie nie wiem dlaczego w Polsce jest na siłę omijany i na siłe kombinuje się z sterami ori 2.7. Z nowości dojechały nyple. Zbuduje na nich układ olejowy, paliwowy, Odmy bo w 2,7 są lipne i szybko je szlag bierze. Majówka szykuje się u mnie wolna a co za tym idzie chce przyatakować tremat z karoserią. Ma może ktoś ze ślaśka pozyczyc takie cudo ?? chce trysnąć gumę w kilka miejsc. https://archiwum.allegro.pl/oferta/pistolet-do-mas-natryskowych-masy-sika-app-3m-gun-i7066410445.html
  9. Siemanko. Mnie tez interesują te lampy z tyłu daj info co to masz
  10. Ten patent z oświetleniem nóg elegancki. Widzę softa99 daj znac jak ci się po nim auto na myjce spłukuje bo jak zrobiłem bmw żony to tak jakby cały czas lekko była zakurzona . Albo za grubo nałożyłem albo czarne trzeba myć tylko ręcznie.
  11. Fajny czarny skurwol łąduj mu front z RSa
  12. Mod kozak. Uwielbiam taką stylówe. Gratki.
  13. Potwierdzam
  14. Black4 - Nie to był dupowóz zwykła 140 nawet softa nie miała. Najniższy zawias z S-Line koło 18" bixy i tyle. i W miare zadbany lakier o który dbałem. Co do rdzenia to się okaże ten który jest na foto to wersja pod nie modyfikowanie belki. U mnie docelowo będzie idento ale już zintegrowany z belką bo będzie grubszy. Ja mam S4 Wrzuce jak tylko ją wytargam z garażu ale mam ja mega rozprutą. Holmatro - No u mnie będzie niestety wielki bo musi być 100% wydajność i będzie mieścił się na cały grill A dokładnie tak to będzie wyglądało: Przymierzony najzwyklejszy zderzak żeby było jak najciaśniej. Wychodzi spoko drobne poprawki i będzie gitara. Wejdą ori kratki i halogeny. W tym tyg model idzie na skan 3D i lecimy dalej z tematem. A wygląda to tak i trochę aktuala. Wpadł komplet najmocniejszych cewek z TFSI ( Docelowo nie planuje ECU z AGB S4, Chce to uruchomić na sterowniku z V6 benzyny z B7 z modyfikacją do sterowania turbo. Rozwiązanie o tyle fajne że nie ma modyfikacji wtyczek od strony grodzi zostaje tylko modyfikacja wiązki silnikowej. A tak pozatym to same plusy. Mod przypuszczam będzie się opierał na tej samej modyfikacji jakie robią w R32 Turbo na ori sterowniku) Tylne Boczki skóra pod elektrykę ( jak już wspomniałem środek miałem rozszabrowany) Kmpl wiązka ze ster. Do Bixów skrętnych PDC Przód tył
  15. Panowie potrzebuje rady bo nie jestem pewny. Mam 80ke na full wypasie z V6 2,6. Licznik full AC/BC z wszystkimi wskazaniami. Silnik niestety jest już w marnej kondycji a auto jest naprawdę nie do zajechania i służy mi od lat. Nie chce zmieniać silnika na niewiadomo co chce zostać w oryginale ale przeszedłbym na 30V ACK z pierwszej A4. Czy ktoś kojarzy czy po takim swapie jest możliwe ogarnięcie żeby na AC/BC pokazywało dalej wszystkie wskazania typu spalanie dystans do stacji ?? Bardzo by mi na tym zależało a jednak parę koni więcej by było.
  16. Foto rdzenia. ten akurat będzie taki że będzie pod belką się mieścił.
  17. Wstępny model centrealnego FMIC prawie gotowy. Mam na dzisiaj 3 rodzaje grubości rdzenia. Całość będzie jednolita z belką tak jak Wagner robi.
  18. Dzisiaj klepnięte RNS-E Od Biggmana. Małymi krokami kompletuje. Czasu totalnie brak Aktualnie męczę kumplowi .... i moja stara B7 2,0 TDi .... Gdyby nie TDi to by została
  19. Uwielbiam takie soczyste detale które robią robotę najbardziej. Kozak panie. Poczytałem trochę i mam pytanie odnośnie kilku rzeczy. -Modyfikacja lamp kto gdzie to że warto to już wiem jak się to ma do skrętnego i czy orientujesz się czy przy rozebranej lampie da się wymienić pomarańczowe szkło kierunku na białe ? - Co daje wymiana modułu radiowego z B8
  20. chodziło o to że jak zrobię u siebie jeden to potem mogę takie mieć gotowe do montażu.
  21. W większości przypadków zderzaki porezane na potęgę. Bartez oferuję się spoko i ma racje. lepiej wyspawany. Zajmuje mniej miejsca niż silikony i jest mniej silikonów więc mniej możliwości do nieszczelności. Gdyby ktoś był zainteresowany jestem w trakcie budowy FMIC zintegrowanego z belką i z rurami od razu wychodzącymi wewnątrz pasa. Aktualnie spasy trwają na mojej B7 w której jest więcej miejsca bo nie ma grilla ale zasada ta sama. Zresztą patent dawno robiony przez Wagnera.
  22. Tak jak Marcin pisze. Kostki do przelutowania a fotel pasuje. Normalnie bym ich nie kupił bo potrafią trzymać niezłą cene ale te akurat miałem za bardzo okazyjną cenę to są,. Marzeniem są CSy ale kwota nie osiągalna więc może kiedyś. W przyszłym tyg je przymierze to wrzucę foto jak pasują. Być może będę miał białe jeszcze z RSa tylko nie znam jeszcze stanu.
  23. Dzięki black. Temat z modułami już przewałkowałem jakiś czas temu a na ten z lusterkami jeszcze nie wpadłem. W każdym razie będę szukać tych 14pin chyba że trafią. Dzisiaj wpadły fotele wyjęte z rozbitego S5 Full elektryka podgrzewane. Co Ciekawe nie mają znaczka S a kolega w zwykłej A5 ma idento fotele ze znaczkiem S-line.
  24. Obstawiam tutaj zdrową serię. U nas na warsztacie też zdarzają się naprawdę zadbane serie które pokazują na wykresie więcej niż podaje producent. Ale to jest w grupie Vaga normalne jeśli napotkamy zdrowy motorek. Przykład mojego kumpla. Leon 20VT 180HP seria na hamowni totalna seria pokazała w trzech próbach kolejno 189hp, 190,5 hp, 190hp. Po modyfikacji dolotu i wydechu + remap dało 240hp

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.