Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

DarekS4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez DarekS4

  1. DarekS4 odpowiedział(a) na R4xx temat w 1.8T
    Jaki masz rok ? Cewka przykręcana?? Nie obstawiam N75 bo napisał ze szarpnięcie jest ostre więc pewnie ucina zapłon. EPC nie wywala ?
  2. Jaki jest TPS gdy zaczyna szarpać ?? oraz przydałby się loud z vcdsa. Opisz okoliczności.
  3. I to podobno nie mały.
  4. Mam kmpl jak potrzebujesz z S4. Dodatkowo ma sterowanie do aktywnego wydechu gdybyś kiedyś chciał sobie dołożyć. Jest łądna nie pocięta. Akurat to ze jest t S4 nie ma znaczenia bo w środku będzie grać. Zapraszam na PW
  5. 484 - swiatła 614 - pompa 457 - świece Wypnij i po oznaczeniach pinów z przekaxnika podaj prąd na pompę lub bezpośrednio na pompę. Przekaźnikiem steruje ECU, Nie mam teraz pinoutu przed nosem. Ecu jest raczej szczelny jak go żaden paprok nie otworzył i nie skleił.
  6. DarekS4 odpowiedział(a) na R4xx temat w 1.8T
    Zalezy o jakim poszarpywaniu mówimy. O płynnnym takim falującym to może być problem z regulacja boostu. Często spotykane przy aucie po sofcie. Często wiąże się to też ze znacznym overboostem. Gruszka wykonuje skoki i turbina zachwouje się tak z emożna to odebrac jako poszarpywanie. Chyba że szarpie ci hamsko jakby odcinało zapłon całkowicie to też sprawdziłbym cewki. z Tym że AJL jak kojarzę to już auto na nowszych cewkach ale moge się mylić więc wywaliło by błąd odrazu. Z logów widze że cofa zapłon jak turbo ma już zdrowo hulać. Masz LPG ? Zobacz czy masz zdrową pompę paliwa.
  7. dzisiaj zrobiłem mały trip Na kolejne stage silnika wpadły głowice z APS czyli fajne wałki i szeroki kanał
  8. DarekS4 odpowiedział(a) na R4xx temat w 1.8T
    czy auto jest po sofcie??
  9. a jak to wygląda w wypadku B7 i bixa skrętnego ??
  10. możesz dac namiar ?? Mam tez nowe klosze więc od razu bym je wymienił i pomalował środki na czarno
  11. Mnie tez interesuje ten temat. Oddałbym swoje lampy na przeróbkę pod ten zestaw. /Kumpel ma w B6 i trawe wypala Mam bixenon skretny
  12. Który rok mazdy i model ?? One palą sporo wiecęj niż wyżej wymienione. Kolega miał problem sprzedać długi czas.
  13. Twoje auto twoja sprawa. Ja jeszcze nigdy nie zmieniłem DV z seryjnej do 300hp. a powyżej zmieniam tylko na mocniejsze z RS4. Sprawdź czy w ogóle podciśnienie otwiera ci to dziadostwo. Doładowanie zakładam że jest trzymane więc zostaje sprężyna Swego czasu jak miałem leona 1m 390Hp to też sobie zmieniłem zawór na Tiala QR. Ale cena za oryginał jest nie mała. Tylko ze zostajesz dalej w układzie DV i to jest za***iste.
  14. DarekS4 odpowiedział(a) na deejayborys temat w Audi A4 B8
    Nie podejdzie
  15. Ok już ogarnąłem temat. Jakby ktoś kiedyś próbował to A3 8P ma długie kodowanie od rocznika 2011-2012 i potem 8v I w tych rocznikach jest też test wskazówek. Dla starszych roczników S3 ale nie wszystkie wersje. I wszystkie RS3
  16. Cześć. Mam na stole 8p ale niestetety nie ma aktywnego helpera długiego kodowania. Może ktoś pomoże z krótkim kodowaniem dla tej wersji aby odpalić test wskazówek ?? W podpowiedziach krótkiego kodowania nie ma wzmianki o teście wskazówek
  17. Stetoskop na uszy i jedziesz. Piston slap piękna rzecz. Robiłem dwa silniki. Doł motoru po rewizji czy jeszcze nie ?
  18. Fizycznie wchodzi w grę niestety jest to już swego rodzaju swap. Możliwe że pompa paliwa będzie za słaba i ECU jest na bank inny możesz sobie nawet 20VT założyć Te silniki które ja ci podałem to identyczny silnik jaki Ty masz z identyczną mocą. Więc osprzęt w 99% też będzie ten sam.
  19. Ja też XD Bo moim wrogiem jest czas. Wczoraj dojechał zamówiony Getrag z RS4 B7. JEździł w S8 D2 Turbo. Ale na 0,8 bara więc nie dostała aż tak w dupe Od razu wpadł też olej do skrzyni. ( W dalszym ciągu jak ktoś chce sobie zrobić quattro mam skrzynie po rewizji + dyfer z ASNa )
  20. Musisz przekodowac głowny ECU że masz manual a nie sterownik skrzyni.
  21. Daj log z zapłonu na wolnych i przy obciążeniu. I najważniejsze to kiedy przerywa
  22. Na moje oko to wali zapłon w ch... ale nie z powodu cewek świec etc. Sprawdzić napięcie i ustawienie rozrządu. Sprawdzić pompę paliwa na końcu stan hydropopychaczy Ale to jest tylko moje zdanie na podstawie doświadczenia w podobnym przypadku logów i opisu właściciela.
  23. Martwi Cię ciśnienie ??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.