Treść opublikowana przez DarekS4
-
A4 B7 1.8T Q/ S4 look/249KM 365Nm/ Vfiz/ Gwint/ Recaro/ Kiera MF zB8 lift/ Hamulce 345/300
Połączmy się w bólu xd
-
1.8T AJL podszarpuje
Jaki masz rok ? Cewka przykręcana?? Nie obstawiam N75 bo napisał ze szarpnięcie jest ostre więc pewnie ucina zapłon. EPC nie wywala ?
-
szarpanie silnika podczas płynnej jazdy
Jaki jest TPS gdy zaczyna szarpać ?? oraz przydałby się loud z vcdsa. Opisz okoliczności.
-
A4 B9 MyAudi problem Glowny uzytkownik
I to podobno nie mały.
-
Audi A4 B6 1.8T bex avant - wiązka elektryczna
Mam kmpl jak potrzebujesz z S4. Dodatkowo ma sterowanie do aktywnego wydechu gdybyś kiedyś chciał sobie dołożyć. Jest łądna nie pocięta. Akurat to ze jest t S4 nie ma znaczenia bo w środku będzie grać. Zapraszam na PW
-
a4 b7 1.9tdi BRB 116km - problem z odpaleniem po zalaniu ecu
484 - swiatła 614 - pompa 457 - świece Wypnij i po oznaczeniach pinów z przekaxnika podaj prąd na pompę lub bezpośrednio na pompę. Przekaźnikiem steruje ECU, Nie mam teraz pinoutu przed nosem. Ecu jest raczej szczelny jak go żaden paprok nie otworzył i nie skleił.
-
1.8T AJL podszarpuje
Zalezy o jakim poszarpywaniu mówimy. O płynnnym takim falującym to może być problem z regulacja boostu. Często spotykane przy aucie po sofcie. Często wiąże się to też ze znacznym overboostem. Gruszka wykonuje skoki i turbina zachwouje się tak z emożna to odebrac jako poszarpywanie. Chyba że szarpie ci hamsko jakby odcinało zapłon całkowicie to też sprawdziłbym cewki. z Tym że AJL jak kojarzę to już auto na nowszych cewkach ale moge się mylić więc wywaliło by błąd odrazu. Z logów widze że cofa zapłon jak turbo ma już zdrowo hulać. Masz LPG ? Zobacz czy masz zdrową pompę paliwa.
-
Audi S4 B7 LIMO / 2.7 BiT Black Vader by Pro Performance
dzisiaj zrobiłem mały trip Na kolejne stage silnika wpadły głowice z APS czyli fajne wałki i szeroki kanał
-
1.8T AJL podszarpuje
czy auto jest po sofcie??
-
Montaż bi-led w zwykłych lampach a samopoziomowanie
a jak to wygląda w wypadku B7 i bixa skrętnego ??
-
Montaż bi-led w zwykłych lampach a samopoziomowanie
możesz dac namiar ?? Mam tez nowe klosze więc od razu bym je wymienił i pomalował środki na czarno
-
Montaż bi-led w zwykłych lampach a samopoziomowanie
Mnie tez interesuje ten temat. Oddałbym swoje lampy na przeróbkę pod ten zestaw. /Kumpel ma w B6 i trawe wypala Mam bixenon skretny
-
Black Avant S-line Plus Quattro Engine Porsche Macan 3.0 V6 S Diesel
Ale bandzior. Kozak .
-
Jaki silnik benzynowy najlepszy?
Który rok mazdy i model ?? One palą sporo wiecęj niż wyżej wymienione. Kolega miał problem sprzedać długi czas.
-
Blow off do A3 1.8T
Twoje auto twoja sprawa. Ja jeszcze nigdy nie zmieniłem DV z seryjnej do 300hp. a powyżej zmieniam tylko na mocniejsze z RS4. Sprawdź czy w ogóle podciśnienie otwiera ci to dziadostwo. Doładowanie zakładam że jest trzymane więc zostaje sprężyna Swego czasu jak miałem leona 1m 390Hp to też sobie zmieniłem zawór na Tiala QR. Ale cena za oryginał jest nie mała. Tylko ze zostajesz dalej w układzie DV i to jest za***iste.
-
Wydech z q5 do a4
Nie podejdzie
-
A3 8p test wskazówek krótkie kodowanie
Ok już ogarnąłem temat. Jakby ktoś kiedyś próbował to A3 8P ma długie kodowanie od rocznika 2011-2012 i potem 8v I w tych rocznikach jest też test wskazówek. Dla starszych roczników S3 ale nie wszystkie wersje. I wszystkie RS3
-
A3 8p test wskazówek krótkie kodowanie
Cześć. Mam na stole 8p ale niestetety nie ma aktywnego helpera długiego kodowania. Może ktoś pomoże z krótkim kodowaniem dla tej wersji aby odpalić test wskazówek ?? W podpowiedziach krótkiego kodowania nie ma wzmianki o teście wskazówek
-
Skoda fabia 1.4 16v
Stetoskop na uszy i jedziesz. Piston slap piękna rzecz. Robiłem dwa silniki. Doł motoru po rewizji czy jeszcze nie ?
-
[Octavia I] Swap silnika, jaki pasuje plug and play?
Fizycznie wchodzi w grę niestety jest to już swego rodzaju swap. Możliwe że pompa paliwa będzie za słaba i ECU jest na bank inny możesz sobie nawet 20VT założyć Te silniki które ja ci podałem to identyczny silnik jaki Ty masz z identyczną mocą. Więc osprzęt w 99% też będzie ten sam.
-
Audi S4 B7 LIMO / 2.7 BiT Black Vader by Pro Performance
Ja też XD Bo moim wrogiem jest czas. Wczoraj dojechał zamówiony Getrag z RS4 B7. JEździł w S8 D2 Turbo. Ale na 0,8 bara więc nie dostała aż tak w dupe Od razu wpadł też olej do skrzyni. ( W dalszym ciągu jak ktoś chce sobie zrobić quattro mam skrzynie po rewizji + dyfer z ASNa )
-
Przekladka skrzyni na manual a4b6 1.8t avj
Musisz przekodowac głowny ECU że masz manual a nie sterownik skrzyni.
-
roznica napięcia na cylindrach 1.8T APP
Daj log z zapłonu na wolnych i przy obciążeniu. I najważniejsze to kiedy przerywa
-
[ 1.8T AWT ], Passat B5 FL, Analiza Logów
Na moje oko to wali zapłon w ch... ale nie z powodu cewek świec etc. Sprawdzić napięcie i ustawienie rozrządu. Sprawdzić pompę paliwa na końcu stan hydropopychaczy Ale to jest tylko moje zdanie na podstawie doświadczenia w podobnym przypadku logów i opisu właściciela.
-
Logi silnik CFMA.
Martwi Cię ciśnienie ??