Treść opublikowana przez DarekS4
-
Czujnik ciśnienia spalin DPF
Nie polecam. dwa miesiące temu w 8p lift 2.0 TDi CR wymieniliśmy czujnik na zamiennik ( pomimo odradzenia tego klientowi). Klient założył że skoro jest 2 lata gwarancji to powinien działać i nie dał sobie powiedzieć że tak nie będzie. Czujnik żył całe 3 tyg. Aktualnie ma założony OE i lata bez problemu.
-
Maglownica s4 b7 servotronic
kurde leży mi taka tylko muszę ją odkopać to mogę Ci podać nr OE.
-
Poszukiwany tapicer
Poszukuję tapicera. Może być w promieniu 100-150km od Bielska-Białej. Ważne żeby ogarniał temat i robił sumiennie.
-
obudowa komputera
Te same. Możesz kupić używkę pamiętaj że jak będziesz osadzać nową to dobrze użyć czegoś w stylu żywej gumy między budę a obudowę. Zawsze to lepsze zabezpieczenie przed ewentualną wodą
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Wagner / Airtec ewentualnie fmic na coolerach JR speca ale tu już nie jest całkiem P&P
-
Silnik po dwóch latach nieużywania
Z doświadczenia powiem tak. 20VT leżał 2 lata w garażu ogrzewanym. po założeniu go i odpaleniu chydropopychacze były do wymiany. Tak silnik śmiga juz 4 lata i nic mu nie jest. Drugi przypadek znam z bardziej bojowych warunków i były chwycone pierścienie. dodatkowo silnik miał w sobie dużo wilgoci.
-
HOLMATRO's 2.0T Stage3 [331HP/456Nm] by VAGTUNE#Pop&Bangs#S4 Look#Rotor 19x9et33#Vogtland#MILLTEK#DP 3/2,75”#v-Fiz#Hebel345-S4#HEL#Autotech#K04-0064#BOSE#Cupra#etc..
To była twoja szesnastka ??
-
Strzelanie spod maski/drgania wewnątrz/przykry zapach z klimatyzacji.
Opis drgań wynika z wypadania zapłonu i być morzę z wadliwego wtryskiwacza. Przerabialiśmy temat w BMW seri 1 na silniku już z bezpośrednim wtryskiem . na wolnych obrotach a szczególnie jak się dotknęło lewarka zmiany biegów było czuć drgania. Do sprawdzenia cewki i stan układu paliwowego. Co do klimy temat ciekawy. Ciężko mi co kolwiek powiedzieć nie widząc samochodu.
-
Wymiana wtrysków 2.0TFSI CPMA 211KM
Standardowa szyna wysokiego ciśnienia znajduje się pod kolektorem ssącym ( patrz pod przepustnicę) Natomiast jeżeli wiąże się to z innym postem to ta próba wyjdzie raczej pozytywnie. Możesz spróbować zobaczyć ewentualnie jak przebiega sam proces atomizacji paliwa przez wtrysk. Nie trzeba.
-
A4B7 1.8t BFB Limuzyna , hałas silnika przy pierwszym starcie
Sprawdź szczelność ewentualnie opisz jaki to jest hałas albo chociaż nagraj tel.
-
Audi RS4 Avant 2.9 TFSI Glacier white - odebrana
Co trzeba spełnić żeby się załapać
-
Wypadanie zapłonu na 3 cylindrze jak zdiagnozować poprawnie usterkę
Po kolei wszystko. Po mimo że masz nowe cewki ja bym podmienił miejscami tą na której występuje problem z innym cylindrem aby wykluczyć cewkę dalej zmierzyłbym sprawność instalacji następnie układ paliwowy i jego sprawność na danym cylindrze.
-
Program do 1.9 TDI 116 km w Trójmieście
To chyba jedynie Tune UP
-
Wydech s4 b9 do a4 3.0 tdi jak to ogarnąć
Cześć potrzebujesz napewno uchwyt 4M0 253 144E żeby zawiesić drugi tłumik. Jest mocowany do budy śrubą M8 jak dobrze pamiętam. Osłona termiczna 8W0 804 174A , 8W0 804 172. Jak trzeba możemy również zrobić taki odp postaw.
-
Przekładka anglik/UE b6/b7 cabrio
deska nie pasuje . Musisz kupić do cabrio typowa a nie jest tania. Temat znam bo przymierzałem deske z cabrio do swojej. Ceny części są rożne. Polujesz kupisz taniej. Czy się opłaca ?? Ja twierdzę że ogólnie tak. Kwestia wymiany wiązki bo przeróbki nie wchodzą w grę.
-
Prosze o analize logów 1.8T BFB
Po ch*** tak dół ludzie ciągną przy doładowaniu to ja nie wiem ale coraz częściej się z tym spotykam.
-
Filtr powietrza a4b6 2,4
Nie ma takiej potrzeby
-
prowadnice tylnego zacisku,czym smarowac?
Używam od lat Boscha ( podobno jakiś teflonowy) do układów hamulcowych. Zrobiłem kiedyś próbę na jednej smar łożyskowy a na drugiej ten z boscha. Praca prowadniki bez porównania.
-
Swap z multitronic na manuala
Przywieź
-
Szum przy dodawaniu gazu
Oszzz Ty .... Od dzisiaj wszyscy muszą mi pokazywać ... będzie prościej i szybciej Czy szum narasta przy wzroście prędkości ?? Czy w zakrętach się zmienia ?? Ogólnie pierwsze co bym sprawdził to Opony, łożyska, i na końcu tłumiki
-
Seat Leon mk1 1.8T APP szarpie podczas przyspieszania
Zgodzę się z kolegą. JA jeszcze mam tylko pytanie czy szarpanie jest chamskie czy bardziej płynne ??
-
Gaśnięcie silnika podczas jazdy
Błędy jakiekolwiek są ?? Przyczyn może być multum ... Od gubiącego się sygnału z czujnika położenia wału po choćby zanik napięcia na pompie paliwa.
-
[B7 BGB] 400+ TFSI quattro [STAGE 3+] sprzedam?
Też mam licznik z RS4 do swojej. Nie ma problemu z immo w tych modelach jeszcze. Co do kalibracji wątpię żeby był problem bo odczyt prędkości jest ten sam a RPM można łatwo sprawdzić i porównać.
-
Audi a4 b6 1.8t bex quattro nie odpala po wymianie filtra paliwa.
Pompa jest sterowana z przekaźnika którego odpala ECU Wypnij filtr i sprawdź czy pompa bije czy umarła. Kupiłeś jakiś zamiennik ??
-
1.8T AVJ 150km wgranie ori wsad [PYTANIE]
Mam na pewno ori daj maila to wyśle Ci wieczorem.