Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

DarekS4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez DarekS4

  1. Nie polecam. dwa miesiące temu w 8p lift 2.0 TDi CR wymieniliśmy czujnik na zamiennik ( pomimo odradzenia tego klientowi). Klient założył że skoro jest 2 lata gwarancji to powinien działać i nie dał sobie powiedzieć że tak nie będzie. Czujnik żył całe 3 tyg. Aktualnie ma założony OE i lata bez problemu.
  2. kurde leży mi taka tylko muszę ją odkopać to mogę Ci podać nr OE.
  3. DarekS4 opublikował(a) temat w Śląskie
    Poszukuję tapicera. Może być w promieniu 100-150km od Bielska-Białej. Ważne żeby ogarniał temat i robił sumiennie.
  4. DarekS4 odpowiedział(a) na sureas temat w Audi A4 B6
    Te same. Możesz kupić używkę pamiętaj że jak będziesz osadzać nową to dobrze użyć czegoś w stylu żywej gumy między budę a obudowę. Zawsze to lepsze zabezpieczenie przed ewentualną wodą
  5. Wagner / Airtec ewentualnie fmic na coolerach JR speca ale tu już nie jest całkiem P&P
  6. Z doświadczenia powiem tak. 20VT leżał 2 lata w garażu ogrzewanym. po założeniu go i odpaleniu chydropopychacze były do wymiany. Tak silnik śmiga juz 4 lata i nic mu nie jest. Drugi przypadek znam z bardziej bojowych warunków i były chwycone pierścienie. dodatkowo silnik miał w sobie dużo wilgoci.
  7. Opis drgań wynika z wypadania zapłonu i być morzę z wadliwego wtryskiwacza. Przerabialiśmy temat w BMW seri 1 na silniku już z bezpośrednim wtryskiem . na wolnych obrotach a szczególnie jak się dotknęło lewarka zmiany biegów było czuć drgania. Do sprawdzenia cewki i stan układu paliwowego. Co do klimy temat ciekawy. Ciężko mi co kolwiek powiedzieć nie widząc samochodu.
  8. Standardowa szyna wysokiego ciśnienia znajduje się pod kolektorem ssącym ( patrz pod przepustnicę) Natomiast jeżeli wiąże się to z innym postem to ta próba wyjdzie raczej pozytywnie. Możesz spróbować zobaczyć ewentualnie jak przebiega sam proces atomizacji paliwa przez wtrysk. Nie trzeba.
  9. Sprawdź szczelność ewentualnie opisz jaki to jest hałas albo chociaż nagraj tel.
  10. Co trzeba spełnić żeby się załapać
  11. Po kolei wszystko. Po mimo że masz nowe cewki ja bym podmienił miejscami tą na której występuje problem z innym cylindrem aby wykluczyć cewkę dalej zmierzyłbym sprawność instalacji następnie układ paliwowy i jego sprawność na danym cylindrze.
  12. To chyba jedynie Tune UP
  13. Cześć potrzebujesz napewno uchwyt 4M0 253 144E żeby zawiesić drugi tłumik. Jest mocowany do budy śrubą M8 jak dobrze pamiętam. Osłona termiczna 8W0 804 174A , 8W0 804 172. Jak trzeba możemy również zrobić taki odp postaw.
  14. deska nie pasuje . Musisz kupić do cabrio typowa a nie jest tania. Temat znam bo przymierzałem deske z cabrio do swojej. Ceny części są rożne. Polujesz kupisz taniej. Czy się opłaca ?? Ja twierdzę że ogólnie tak. Kwestia wymiany wiązki bo przeróbki nie wchodzą w grę.
  15. Po ch*** tak dół ludzie ciągną przy doładowaniu to ja nie wiem ale coraz częściej się z tym spotykam.
  16. Nie ma takiej potrzeby
  17. Używam od lat Boscha ( podobno jakiś teflonowy) do układów hamulcowych. Zrobiłem kiedyś próbę na jednej smar łożyskowy a na drugiej ten z boscha. Praca prowadniki bez porównania.
  18. DarekS4 odpowiedział(a) na Maciej97 temat w Audi A4 B8
    Oszzz Ty .... Od dzisiaj wszyscy muszą mi pokazywać ... będzie prościej i szybciej Czy szum narasta przy wzroście prędkości ?? Czy w zakrętach się zmienia ?? Ogólnie pierwsze co bym sprawdził to Opony, łożyska, i na końcu tłumiki
  19. Zgodzę się z kolegą. JA jeszcze mam tylko pytanie czy szarpanie jest chamskie czy bardziej płynne ??
  20. Błędy jakiekolwiek są ?? Przyczyn może być multum ... Od gubiącego się sygnału z czujnika położenia wału po choćby zanik napięcia na pompie paliwa.
  21. Też mam licznik z RS4 do swojej. Nie ma problemu z immo w tych modelach jeszcze. Co do kalibracji wątpię żeby był problem bo odczyt prędkości jest ten sam a RPM można łatwo sprawdzić i porównać.
  22. Pompa jest sterowana z przekaźnika którego odpala ECU Wypnij filtr i sprawdź czy pompa bije czy umarła. Kupiłeś jakiś zamiennik ??
  23. Mam na pewno ori daj maila to wyśle Ci wieczorem.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.