Treść opublikowana przez DarekS4
-
Odczytanie kodu PIN/SKC Immo-Login A4B7
VCDS w immo odczytasz pin
-
Audi 1.8t bex 2004 problem z błędami
ostatnio jak piszczał mi licznik z błedem hamulca to był uszkodzony licznik.
-
Audi a4 B7 zgasło podczas jazdy i nie odpala
Czekaj prawie dopijam kawę więc zaraz zostaną fusy ..... Miernik do reki i ogień.
-
Szwedzkie 1.8T AVJ quattro
I możesz im to tłumaczyć a kończy się klasykiem .... Panie ja to chce sprzedać sprzedać Wczoraj podjechał klient MK7 GTi na mod końcowego wydechu + koncówki ALE ile to hajsu będzie bo on to sprzedaje.
-
Szwedzkie 1.8T AVJ quattro
Znam temat. I dobrze przemyślane.
-
Szwedzkie 1.8T AVJ quattro
Widać ze zdrowy motorek a dwa soft zrobiony w stylu building boost więc pewnie podzespoły nie dostaną az tak po d*pie. Sam tak chciałeś czy to wolna inwencja tunera ?
-
Rozrząd jaki polecicie
Całkiem niezłe ceny na topteca ... dobrze wiedzieć
-
1.8t Duże odchyłki z sondy lambda - prośba o opinie
Auto nie zaczęło więcej palić ?
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
U mnie pompa ciepła nie miała prawa bytu. Koszt urządzenia wyceniony na 75tys. Split wysokotemperaturowy. Dodatkowo Ci ludzie w sklepach którzy bazują na kalkulatorach które wyliczają zapotrzebowanie cieplne budynku do klimatu syberyjskiego są oderwani od rzeczywistości. Te kalkulatory to jest jakaś bzdura. Skoro Tłumaczę chłopu w sklepie że na węgiel na CWO. dla całego roku wydaję Xzł i tyle faktycznie jest utrzymuąc temp 50 stopni na piecu. Dodatkowo tłumaczę że posiadam pełną automatykę w każdym pomieszczeniu więc jest to in plus dla rachunku za ogrzewanie. To on mi gada że jego kalkulator takich danych nie uznaje i to jest nie możliwe że ja tak mało wydaję. .... looool .... i wciskają mi piec który ma 2x za dużą moc grzewczą niż ja potrzebuję.
-
Dziwne zachowanie silnika przy odpalaniu
Czytajcie inne posty bo na tym forum w połowie tematów są odpowiedzi na druga połowę bolączek. Szczelnośc do sprawdzenia i oczywiście wszystko dzieje się na PB ?? Standardowo jak mantrę będę powtarzać że do sprawdzenia korekty o ile sonda jeszcze żyje.
-
fis caly na czerwono sie swieci bez informacji
mogło się tak zdarzyć. Naprawiłem dużo liczników jagera i nie takie przypadki już były
-
[1.9 TDI] Problem z turbiną.
jak słyszysz metaliczne odgłosy to zrzuć węża i zobaczy czy wirnik nie ociera już o muszle.
-
Nawaliła pompa olejowa A4 B7 2.0TDI
Myśle że z tych wypowiedzi masz już prostą decyzję.
-
Nawaliła pompa olejowa A4 B7 2.0TDI
do regeneracji Ja biore z imielina mają odrazu na wymianę i poprawioną. Starą oddajesz dostajesz nową.
-
Instruktaż dla właścicieli BMW w kwestii prawidłowej pozycji za kierownicą :
mam bmw potwierdzam
-
Niskie cisnienie oleju
manometr do ręki i prawdę Ci powie
-
Audi a4 b6 1.8t bfb wydech
DP + dobry środkowy tłumik + końcowe komorowe jest ok z końcowymi przelotowymi już będzie głośniej i to już jest kwestia indywidualna bo dla jednych jest za głośno. Dla mnie za głośno jest jak jest prosta rura od poczatku do końca. Osobiście polecam dopłacić i zrobić sobie aktywny wydech. wtedy robisz końcowe komorowe + full przelot i otwierasz zamykasz jak chcesz. Zestawy z pilotem mają teraz różnorodne opcje i zrobisz sobie nawet do 4 trybów.
-
4.2 bbk
korekty krótko i długoterminowe. po dodaniu gazu możesz też wtedy zobaczyc czy go przylewa czy ma nieszczelność. Ale skoro już to usunołeś i chodzi równo na wolnych i jestes tego pewny to coś możesz mieć źle w rozrzadzie poskładane. jesteś go pewny ?
-
4.2 bbk
ja tak samo. Jak masz opcję innym diagnoskopem zrób FTST i FTLT jako wykres na ciepłym dodatkowo. Często każdemu to polecam ale to pokazuje w którą stronę iść. Odkręć jeszcze korek oleju i zobacz cz coś się stanie poprawa lub pogorszenie
-
Chip 1.8T w woj. Śląskim bądź Dolnośląskim
Mozesz podstawić samochód
-
Czyszczenie przepustnicy
Może napisz jak to wykonłeś i jakim środkiem. Bo znam przypadki że przepustnica nurkowałą na całą noc do dziwych specyfików a potem cuda się działy.
-
Audi a4 b7 Swap
wszystko zależy od $$$$$ jakimi dysponujesz Napisz a mogę przygotowac ofertę z jakimiś wariantami.
-
1.8T BFB ~250
teoretycznie tak bo jest inny kierunek spalin.
-
1.8T BFB ~250
ja mam k04 za 3k nówki. One już spadły z cen. Nie znam tej firmy więc nie będę negować. Sorry jeszcze bo ja patrzyłem na temat a w pierwszym poście napisane że ponad 200. Więc nie ma o czym dyskutować. Co do poprzeczniaków nie różni się to niczym oprócz różnych układów paliwowych. Jak wszystko zdrowe to podaje dobrze. Chociaż ludzie sami zabijają silniki turbiny etc. - ostatnio miałem chłopaka na pop and bang gdzie auto totalna seria łącznie z całym wydechem.
-
1.8T BFB ~250
jak trafia się zdrowy np AUQ który pluje mi w seri na dyno 180-190 HP to po FMIC i wydechu z dobrym tipem robię nawet po 245 koni na regulatorze 4bar Druga sprawa jest taka że lepsze seryjne k04 niż hybrydowe k03. Nie spotkałem się jeszcze nigdy z dobrze zrobioną hybrydą k03. Znam tylko jedną firmę która zrobiłaby to sensownie ale mało kto chciałby tyle zapłacić. A w tym budżecie kupi sobie nowa k04 i ma z bani i z zapasem. co do dolotu gotowego wiadomo z kąd lepiej dac sobie spokój