Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

DarekS4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez DarekS4

  1. No bo jak np. zmierzyłeś masę to tak będzie. tak samo zmierzyłbyś masę na innym czujniku między sondą to też byś miał przejście.
  2. A ma pewność że sworzeń jest wymieniony na nowy ??
  3. Takie czasy Panowie są nawet u mnie czy to handlarz czy nawet już prywatne osoby ... Chcą wycinać tablice DTC . Potem mechanik ma niezły orzech do zgryzienia BTW korekty na jałowym tez już są ciut podejrzane. Sprawdź jeszcze na PB
  4. Zakładałem GSP i jest to dobry stosunek jakości do ceny
  5. Nie przesadzaj. Ostatnio każde B6/B7 co do nas trafia ma zwinięta sonde na grodzi. Mnie osobiście krew zalewa jak to widzę. Wrzuć 033 na rozgrzanym jałowym. I zapłon też dynamiczny teraz z Ciekawości.
  6. Wydawało mi się że pisałeś że była podmiana na nową Co zobaczycie ? Słuchaj bo jest jeszcze jedna sprawa .... Krzycho jest jaki jest ... Ale dlaczego nie podjedziesz do niego przedstawisz problem i poprosisz żeby wsiadł z Tobą i zrobił logi ? Jak cos to podjedź wgram Ci serie.
  7. Ciekawostka. Mi po zrobionej zbieżności w leonie 2013r. gdzie wymieniałem pompę ABS i adaptowałem kąt skrętu na prostych kołach czujnik pokazywał ok 4% odchylenia. musiałem tak ustawić kierownice żeby mieć 0%
  8. No stary tak kariery nie zrobisz. Objawy masz jak na nie ogarnięty mafless. Czyli reasumując : pompa filter sonda , nieszczelności ogarnięte auto dalej jedzie za ubogo. Nie chce wbijać kija w mrowisko ale mam u siebie auto z podobnymi logami po sofcie. Robiłem je dokładnie wczoraj. Soft pochodzi od tego samego Pana co u Ciebie. Nikomu nie ujmując oczywiście dzisiaj wgram tam serie. Oczywiście synchronizacja rozrządu była sprawdzona ? Kompresja pomierzona ?
  9. Sądzę że problem u Ciebie jest taki że kiedy masz ustawić kierownice na wprost to czujnik pokazuje Ci odchylenie w kącie skrętu. Miałem tak kilka razy. Ja używam akurat Odisa a tam jest trochę prościej, ale zawsze jak kończyło się niepowodzeniem to własnie z tego powodu. Ja zawsze przestawiałem kierownice delikatnie żeby było 0 i wtedy weszło. O, Muskel też o tym pisał
  10. DarekS4 odpowiedział(a) na zionx temat w 1.8T
    Lecę z głowy ale raczej będzie OK Grzałka jest między 3 a 4 pinem kabel biały i szary 1 - czarny Vs 2 - zielony CalR 3 - szary H+ 4 - biały H- 5 - żółty Vs/lp 6 - czerwony lp Mam nadzieje że nie pomyliłem bo ostatnio pod EMU jak robimy, częściej leci LSU 4.9 . Sprawdzę do pewności jeszcze wieczorem. Zerknąłem na szybko w twój temat. Zobacz sobie jak wygląda u Cb. synchronizacja rozrządu.
  11. DarekS4 odpowiedział(a) na poziek temat w Audi A4 B6
    Sorry faktycznie robi się niepotrzebne zamieszanie. Zrobię listę nr części które ja mam jak auto wjedzie już na warsztat i w razie wątpliwości będę pisać.
  12. DarekS4 odpowiedział(a) na poziek temat w Audi A4 B6
    Tak wiem ... sterownik akurat mam już. Zakładam że nie obsłuży bo to B6 nie miało xenonu tylko zwykłe lampy. Ale sprawdzę bo i tak mam deskę do wymiany. więc musze to porozbierać. Tak informacyjnie auto ma oryginalne DRL i CLH ... jest z ostatniego miesiąca produkcji. Wersja szwecka. Po odpaleniu fury światła same świecą odrazu. I to na pewno muszę zmienić.
  13. DarekS4 odpowiedział(a) na poziek temat w Audi A4 B6
    A to aż tak źle nie ma. co do podłączenia to też filozofii nie ma ja tak testuje sprawność różnych komponentów Co do sterownika brac konkretny nr czy pierwszy lepszy do bixenonu ?? np. ten : https://www.olx.pl/d/oferta/audi-a4-b6-b7-modul-swiatel-bi-xenon-CID5-IDFa2BH.html
  14. DarekS4 odpowiedział(a) na poziek temat w Audi A4 B6
    Klosze już lecą ^^ nie mają rdzy wyglądają całkiem spoko. Ale jednak jakby były felerne to będę w czarnej d... Pila - czyli nie ma opcji np sprawdzić po prostu czy żyją np samą zmianą polaryzacji ? wydaje mi się że powinno wtedy przejechać góra dół Jutro zamaiwam sterownik to myślę że nie będzie problemu sprawdzić tak jak Ty to zrobiłeś na stole.
  15. DarekS4 odpowiedział(a) na poziek temat w Audi A4 B6
    Langista juz na to wpadłem i dałem dekle kumplowi. Zobaczy co da się zrobić. Firma która będzie modyfikowac lampy powiedziała ze nie ma tragedii. i że regulacje też ogarną. Natomiast nie sa mi w stanie sprawdzić czy autopoziomowanie działa. Sprawdzał to kiedyś ktoś na stole ? regulacja działa na 12V ?
  16. Mój ziomek robi. Zobacz sobie na FB High Gloss Spa
  17. DarekS4 odpowiedział(a) na poziek temat w Audi A4 B6
    Dziwie się ze jeszcze żaden chińczyk tego nie klepie
  18. DarekS4 odpowiedział(a) na poziek temat w Audi A4 B6
    Właśnie kupiłem bixy ale sprzedający znacząco rozminą się z prawdą i te dekielki są zmasakrowane. Lampy mam wysłać do firmy która będzie robić renowacje i modyfikacje na bi led ale musze dorwać te dekielki. Kupiłem tą B6 w mega fajnych pieniądzach ale nie sądziłęm ze fanty będą kosztować aż tyle .... czyli nie ma co szukać okazji dekli za 100zł kmpl tylko jak są to brać ?
  19. DarekS4 odpowiedział(a) na poziek temat w Audi A4 B6
    Autopoziomowanie z czujników na zawieszeniu. Tak postojowa jest po ukosie z boku H7. OK dzięki za info. Jak coś to szukam tych mocować przetwornic lewej i prawej.
  20. DarekS4 odpowiedział(a) na poziek temat w Audi A4 B6
    Cześć. Może ktoś wie czy lampa z B6 o nr 8E0 941 004P i nr Valeo 89309500 to lamba bixenonowa z autopoziomowaniem ?
  21. nie ma tej naklejki. Gość dość toporny w współpracy. Piła nie chodzi o nr z obudowy przecież wiemy wszyscy ocb. Kupię go od niego bo biore od typa dużo więcej czesci bo ceny ma dobre. Najwyżej licznik mu oddam a sam sobie go podepnę bo pewnie i tak nic nie wydukamy po samym zdjęciu licznikia.
  22. Ja nie mam tego licznika. To jest licznik od gościa co go sprzedaje. Niestety gość nie chce współpracować i nie podłączy go pod vcds bo nie ma na to czasu jak to tłumaczy.
  23. Cześć. Nie mam czasu na próby więc pytanie. B6 z końcówki produkcji. 3.0 V6 czerwony fis mam do kupienia taki licznik niestety za dużo info na nim nie ma .... podejdzie ??
  24. Napisał ze czujnik wału mu pokazuje. 20Vt ma zwykły trigger 60-2 jeżeli wiesz jak ma wyglądać zbocze sygnału i masz opcję to oscyloskop i ogień dla wykluczenia czujnika wału. Jeżeli czujnik wałka leży ci na jednej wartości mimo czy kręcisz czy nie to odepnij go i powinien odpalić na samym wale. Duże trudności z odpaleniem będą z powodu braku synchro. Jeżeli nie byłoby jej w ogóle to byś nie odpalił. Widocznie czasem ją łapie.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.