Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

DarekS4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez DarekS4

  1. DarekS4 odpowiedział(a) na Skeili1.8T temat w Audi A4 B6/B7
    k03s najlepiej bo dobrej regenracji, chyba że masz kasę to nowa k04-064 Wtryski ok ale mogłeś kupić po prostu z S3 byłoby P&P + może być pompa do wymiany bo swój przebieg ma i często już niedomagają. Fmic.pl ale kup JR speca (lepszy rdzeń) Przynajmniej konkretny DP + mile widziany konkretny Tip no i dobre strojenie.
  2. S6 C5 jest na me 7.1.1 a bex jest na ME 7.5 co i tak w wypadku epromu nic nie zmienia bo oba są na 29F800bb wiec generowanie kosztu co do zakupu ecu jest bynajmniej bez sensu. Dorwać pełny wsad z manuala i tyle. Wyjdzie taniej .
  3. Moje pytanie zawierało tez to co napisał kuba. Remap na wsad z manuala wystarczy
  4. twardo zaczął chodzic z dnia na dzień ?? 10-15 sec wystarczy
  5. to auto ma jakiś soft zrobiony ?? Wrzuć 004 na rozgrzanym jałowym
  6. DarekS4 odpowiedział(a) na Bimberson temat w Audi A4 B6
    Robiliśmy. kupujesz dokładkę i możesz przerobić swój komin lub dokupić ori jeśli nie chcesz zmieniać końcówki. Dwa kominy sprawa indywidualna.
  7. Możesz ewentualnie skorelować to z temp licznik - silnik.
  8. Super kolor. Silnikowo też spoko. Mieliśmy okazje robić softa do kilku silniku modeli z tym silnikiem i naprawdę jest petarda.
  9. Jak to wszystko będzie działać to zobacz czy z Wg coś nie ejst kombinowane
  10. DarekS4 odpowiedział(a) na tomek3815 temat w 1.8T
    Potwierdzam. miałem już kilkanaście takich przypadków i z jednym Panem od regeneracji musiałem się rozstać bo ładowali mnie w pręta.
  11. Skasuj sprawdź na następny dzień. ?Jak sprawdzasz po dwóch tyg to na bank jest ich więcej. Przykład : jak mas problem z zapłonem to po dłuższym czasie pojawią się i inne błędy np sondy itp itd.
  12. olej LPG w tym wypadku i zrób log na samym PB. Auto ma latać igła na PB potem możesz się zająć LPG lub jego ewentualnym dostrojeniem. Co do błędów skasuj wszystkie i zobaczysz co zostanie
  13. Zrób próbę z druga osobą jak zachowują się czujniki. I czy pracują
  14. Odma to nie plotki Do jasności. na PB jest igła ? Zrób log STFT i LTFT na ciepłym na jałowym dla PB l LPG
  15. Prędzej bym powiedział że 5-6 bieg miałby największy problem. Jak jedziesz na 6 biegu ok 2,5K RPM wciskasz gaz w podłogę to jeżeli sprzęgło miałbyś dno to obroty leciały by do góry a auto by nie przyśpieszało. Im niższy bieg tym lepiej sprzęgło będzie kleić. Oczywiście zależy bo jak jest już totalny syf to będzie ślizgać na każdym. Skrzynia nic do tego nie ma. Jest to proste urządzenie. jak 3 wchodzi ciężko możesz mieć problem z łożyskiem lub synchronizatorem. Wrzuć film z przyspieszania i licznika może coś będzie widać.
  16. jest tam gdzieś w eterze temat który czeka na aktualizację.
  17. No ja mam S4 DTM i mam tez całe body RSa ... leży to i tylko zawadza bo czasu brak ... już mi to chodziło po głowie ale szkoda mi ori zderzaków dtm żby je rzeźbić i poszerzać.
  18. mam taką słabość do S4 DTM ja mało któego auta Ciekawe jakby wyglądało takie auto resztą gratów RS4.
  19. Tak dla pewności wiesz że vag w wypadku ustawiania pompy w starym VP działa w odwrotności ?
  20. Logi statyczne turbiny są totalnie nie potrzebne w tym wypadku. Twój problem raczej tkwi w układzie paliwowym i pochodnych sterowania. Ktoś grzebał w pompie ? Dawka mogłaby być mniejsza
  21. Rezonansy na budzie od wydechu szczególnie dużo głośnoiejszczego są spowodowane a. Brakiem tłumika środkowego b. Chu*&^%$#ym tłumikiem środkowym Jeżeli ktoś miał styczność z wolnossakami będzie wiedział o czym mówię. Odkręć półosie i sprawdź poprzeczny luz na satelitach + luzy na półosiach wewnętrznych nawet minimalne podczas pewnych obciążeń powodują bicie - info potwierdzone w samochodzie klienta gdzie wibrowało tak że plomby wypadały. data:image/gif;base64,R0lGODlhAQABAPABAP///wAAACH5BAEKAAAALAAAAAABAAEAAAICRAEAOw== To się zgadza, turbo raz wstanie szybciej, raz wolniej, raz lekko przeładuje raz nie... I to co napisał soul87 potwierdza się bo obciażenia są różne i w zalezności potem jak taki komponent ukłądu napędpowego z luzem np. poprzecznym + jakieś konkretne doładowanie daje taki efekt. Powiem z własnego doświadczenia że stan układu napędowego w wielu audi B6 B7 ma wiele do rzyczenia. szczególnie w quattro. Niebawem będę robić remont całego napędu w B6 i chyba zrobię taki pokazowy temat żeby pokazać ile różnych luzów może mieć wpływ na taką akcję. Quattro jest o tyle specyficzne że duze luzy na skrzyni dają po d*pie dyfrowi i na odwrót. Polatasz tak jakiś czas i masz do roboty całość.
  22. poczytaj temat w którym walczyliśmy z bex i tą samą sytuacją. Soul dobrze mówi ale robić softa pod zużyty dwumas też średnio. Auto ma swój przebieg więc trzeba by go pewnie zrobić jeśli to już jego czas
  23. musisz mieć sygnał z kierownicy w kostce jeżlei nie masz trzeba mieć przejściówkę . Może na początek pokaż tego hinola

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.