Treść opublikowana przez DarekS4
-
1.8T BFB ~250
k03s najlepiej bo dobrej regenracji, chyba że masz kasę to nowa k04-064 Wtryski ok ale mogłeś kupić po prostu z S3 byłoby P&P + może być pompa do wymiany bo swój przebieg ma i często już niedomagają. Fmic.pl ale kup JR speca (lepszy rdzeń) Przynajmniej konkretny DP + mile widziany konkretny Tip no i dobre strojenie.
-
Fraza "Audi a4 b7 1.8t po zmianie z multitronic ma manual powoli schodzą obroty"
S6 C5 jest na me 7.1.1 a bex jest na ME 7.5 co i tak w wypadku epromu nic nie zmienia bo oba są na 29F800bb wiec generowanie kosztu co do zakupu ecu jest bynajmniej bez sensu. Dorwać pełny wsad z manuala i tyle. Wyjdzie taniej .
-
Fraza "Audi a4 b7 1.8t po zmianie z multitronic ma manual powoli schodzą obroty"
Kuba pierwsze słyszę.
-
Fraza "Audi a4 b7 1.8t po zmianie z multitronic ma manual powoli schodzą obroty"
Moje pytanie zawierało tez to co napisał kuba. Remap na wsad z manuala wystarczy
-
audi ajm słabo przyspiesza powyżej 2800 i twardo pracuje
twardo zaczął chodzic z dnia na dzień ?? 10-15 sec wystarczy
-
audi ajm słabo przyspiesza powyżej 2800 i twardo pracuje
to auto ma jakiś soft zrobiony ?? Wrzuć 004 na rozgrzanym jałowym
-
Fraza "Audi a4 b7 1.8t po zmianie z multitronic ma manual powoli schodzą obroty"
a kodowanie zrobione ?
-
1.9 TDI TŁUMIK
Robiliśmy. kupujesz dokładkę i możesz przerobić swój komin lub dokupić ori jeśli nie chcesz zmieniać końcówki. Dwa kominy sprawa indywidualna.
-
Termostat temp spada do 70 problem z dpf
Możesz ewentualnie skorelować to z temp licznik - silnik.
-
A6 4G Avant 3.0 V6T Bi-Turbo 326ps 650Nm Competition Sepang Blue Audi Exclusive
Super kolor. Silnikowo też spoko. Mieliśmy okazje robić softa do kilku silniku modeli z tym silnikiem i naprawdę jest petarda.
-
Prośba o analizę logów 1.8T APU, brak mocy
Jak to wszystko będzie działać to zobacz czy z Wg coś nie ejst kombinowane
- Gwizd
-
Falowanie obrotów/ogranicza doładowanie na lpg
Skasuj sprawdź na następny dzień. ?Jak sprawdzasz po dwóch tyg to na bank jest ich więcej. Przykład : jak mas problem z zapłonem to po dłuższym czasie pojawią się i inne błędy np sondy itp itd.
-
Falowanie obrotów/ogranicza doładowanie na lpg
olej LPG w tym wypadku i zrób log na samym PB. Auto ma latać igła na PB potem możesz się zająć LPG lub jego ewentualnym dostrojeniem. Co do błędów skasuj wszystkie i zobaczysz co zostanie
-
Czujniki parkowania- problem
Zrób próbę z druga osobą jak zachowują się czujniki. I czy pracują
-
Falowanie obrotów/ogranicza doładowanie na lpg
Odma to nie plotki Do jasności. na PB jest igła ? Zrób log STFT i LTFT na ciepłym na jałowym dla PB l LPG
-
Problem ze skrzynią/sprzegłem jaka przyczyna?
Prędzej bym powiedział że 5-6 bieg miałby największy problem. Jak jedziesz na 6 biegu ok 2,5K RPM wciskasz gaz w podłogę to jeżeli sprzęgło miałbyś dno to obroty leciały by do góry a auto by nie przyśpieszało. Im niższy bieg tym lepiej sprzęgło będzie kleić. Oczywiście zależy bo jak jest już totalny syf to będzie ślizgać na każdym. Skrzynia nic do tego nie ma. Jest to proste urządzenie. jak 3 wchodzi ciężko możesz mieć problem z łożyskiem lub synchronizatorem. Wrzuć film z przyspieszania i licznika może coś będzie widać.
-
Audi A4 B7 DTM Edition 2005 by Carlos
jest tam gdzieś w eterze temat który czeka na aktualizację.
-
Audi A4 B7 DTM Edition 2005 by Carlos
No ja mam S4 DTM i mam tez całe body RSa ... leży to i tylko zawadza bo czasu brak ... już mi to chodziło po głowie ale szkoda mi ori zderzaków dtm żby je rzeźbić i poszerzać.
-
Audi A4 B7 DTM Edition 2005 by Carlos
mam taką słabość do S4 DTM ja mało któego auta Ciekawe jakby wyglądało takie auto resztą gratów RS4.
-
1.9 TDI AFN/AVG - Prośba o analizę logów statycznych
Tak dla pewności wiesz że vag w wypadku ustawiania pompy w starym VP działa w odwrotności ?
-
1.9 TDI AFN/AVG - Prośba o analizę logów statycznych
Logi statyczne turbiny są totalnie nie potrzebne w tym wypadku. Twój problem raczej tkwi w układzie paliwowym i pochodnych sterowania. Ktoś grzebał w pompie ? Dawka mogłaby być mniejsza
-
Problematyczny wydech w 1.8t fwd
Rezonansy na budzie od wydechu szczególnie dużo głośnoiejszczego są spowodowane a. Brakiem tłumika środkowego b. Chu*&^%$#ym tłumikiem środkowym Jeżeli ktoś miał styczność z wolnossakami będzie wiedział o czym mówię. Odkręć półosie i sprawdź poprzeczny luz na satelitach + luzy na półosiach wewnętrznych nawet minimalne podczas pewnych obciążeń powodują bicie - info potwierdzone w samochodzie klienta gdzie wibrowało tak że plomby wypadały. data:image/gif;base64,R0lGODlhAQABAPABAP///wAAACH5BAEKAAAALAAAAAABAAEAAAICRAEAOw== To się zgadza, turbo raz wstanie szybciej, raz wolniej, raz lekko przeładuje raz nie... I to co napisał soul87 potwierdza się bo obciażenia są różne i w zalezności potem jak taki komponent ukłądu napędpowego z luzem np. poprzecznym + jakieś konkretne doładowanie daje taki efekt. Powiem z własnego doświadczenia że stan układu napędowego w wielu audi B6 B7 ma wiele do rzyczenia. szczególnie w quattro. Niebawem będę robić remont całego napędu w B6 i chyba zrobię taki pokazowy temat żeby pokazać ile różnych luzów może mieć wpływ na taką akcję. Quattro jest o tyle specyficzne że duze luzy na skrzyni dają po d*pie dyfrowi i na odwrót. Polatasz tak jakiś czas i masz do roboty całość.
-
Problematyczny wydech w 1.8t fwd
poczytaj temat w którym walczyliśmy z bex i tą samą sytuacją. Soul dobrze mówi ale robić softa pod zużyty dwumas też średnio. Auto ma swój przebieg więc trzeba by go pewnie zrobić jeśli to już jego czas
-
multi funkcja z B7 do B6
musisz mieć sygnał z kierownicy w kostce jeżlei nie masz trzeba mieć przejściówkę . Może na początek pokaż tego hinola