Treść opublikowana przez DarekS4
-
4.2 quattro
Na wszystko. Jak chcesz mieć w miarę pewny silnik to najlepiej faktura kiedy był robiony rozrząd ... Te auta mają już swoje przebiegi i jak rozrząd będzie miał nalatane XXXXXX to już masz ładny wydatek dodatkowo pełny pakiet logów i ja bym widział jeszcze pomiar na hamowni. rzadko kiedy się zdarza aby któraś trzymała serię.
-
1.8t BEX quattro dwumasa
Ja pisałem o całym kmpl z AWX. Nie porównywałem dwóch zestawów. Ale ostatnio takie do BEXa montowaliśmy i lata
-
1.8t BEX quattro dwumasa
AWX pasuje P&P
-
RS4 B7 wersja Vintage Custom
super robota poproszę namiar na blacharza na PW
-
RS4 B7 wersja Vintage Custom
Ale świnia ... daj namiar na blacharza bo u mnie już leży też zestaw na RSa w limo i szukam konkretnego chłopa do tej roboty Co do Stronika spoko pomysł ... Zalezy kto do czego chce auto ... ja poszedłem w ori skrzynie JHM z RS4 + carbonowe synchronizatory z USA od JHMu ... żałuję trochę że nie kupiłem od nich też przełożenia 6 biegu bo na trasach trochę średnio.
-
Promienniki podczerwieni w ogrzewaniu mieszkań
Kumpel ma w wiatrołapie. za***ista sprawa. i fajne odczucie jak się pod nim stoi Ma też instalację PV nie wiem jak by to było normalnie ale napewno drożej.
-
kość Soft 180km aeb 1.8t 150km ori
nie przełożysz kości z PSOP44 na plcc44 tak jak napisał Tom wyżej. Druga sprawa.... dlaczego nie dasz zrobić sobie softa na tym co masz ?
-
kość Soft 180km aeb 1.8t 150km ori
hmmm mam ecu fizycznie w ręce z 29f200ac. Chyba że początek produkcji mógł taką mieć jak podajesz. W każdym razie jeżeli taka jest to lepiej odrazu wlutować podstawkę. I lepiej nie tą z ryżu
-
kość Soft 180km aeb 1.8t 150km ori
AEB jest na kosci 29F200AB Kość z AJL raczej ma większy wsad ale nie pamiętam bo już bardzo rzadko się lutuje Zazwyczaj każdy robi konwersje na ME7xxxx Ogarnięty tuner zrobi ci wszystko jak należy. W gotową kość bym się nie bawił.
-
Szarpanie podczas przyśpieszania, dziwna praca N75.
Dokładnie o tym samym pomyślałem W drugą stronę można poczekać aż pompa zacznie niedomagać
-
Szarpanie podczas przyśpieszania, dziwna praca N75.
Rozumiem że to co się dzieje stało się zaraz po modyfikacji i strojeniu tak ? Czy wszystko było OK i nagle się popsuło ?
-
Nieszczelny dv
Może regulacja boostu przez tunera jest nie do końca taka jak ma być. Kiedyś miałem klienta który miał problem po mapie z over boostem na 1.2 bara przy lekkim przyspieszaniu i tez myślał że mu spada doładowanie a problem był w drugą stronę bo miał przeładowanie a potem normowanie.
- Żarówki led
-
Żarówki led
Cześć mordeczki ... czy ktoś tu lata na jakimś fajnym zestawe H7 / H1 LEd ?? Ceny są różne i różni producenci. Szukam czegoś fajnego do BMW żonki. Zastanawiam się nad osramem chociaż nie wykluczam też budżetowej bosmy która ma dobre opnie. Ktoś może coś polecić ??
-
ECM Titanium
Oczywiście problem występuje w oryginalnym ECM ? ... Czy ja wiem czy tajemna ... Każdy sobie rzepkę skrobie ... nikt tego nie ogarną w rok a swoje musiał poświęcić. Z tego co się orientuję to są organizowane treningi w chiptuningu. Najprędzej tam nauczysz się czegoś konkretnego. Bo fizycznie zobaczysz. Jeżeli temat ma się opierać na piratach wersjach demo i sprzęcie z ryżu to stary naprawdę ale to naprawdę radzę uważać albo odpuścić. Pcham ten wózek już 10lat i tez na początku wydawało mi się że starsi doświadczeni przesadzają bo młody chce się nauczyć że nie chcą nowych na rynku ETC. Mieli racje w 100%. Uwalałem dawno temu sterowniki. Miałem problem z Chk z blokowanie sterowników i różne przygody które generowały straty zamiast zarobku. I musiałem dojrzeć do tego co starsi koledzy mówili a nie mówili tego z zazdrości a z doświadczenia. Niestety Sprzęt drożeje bo auta są coraz trudniejsze. Nie będę się rozwodzić ile ja wydałem na sprzęt ale wież mi że gdy programujesz auto za ponad 100k nie możesz pozwolić sobie na amatorkę. Chyba że twój cel to edc15+ cze stare motronic'i.
-
1.8T BFB - 150 koni na hamowni - prosba o analize logow dynamicznych
Raczej powinni powiedzieć : Gdybyśmy umieli sprawdzić to może byśmy się do czegoś przyczepili. Zrób tak jak Jarek pisze ...
-
Problem z hamulcami - potrzebna pilna pomoc
ja lubie tu zaglądać ale niektóre tematy po przeczytaniu zamykam. OT. Apropo kupki ostatnio fajne porównanie słyszałem ...... Porównanie zasady działania EGR ..... To tak jakby się wysrać i trochę tego zjeść ....
-
Problem z hamulcami - potrzebna pilna pomoc
wyczyściłeś jarzma prowadzenie nasmarowałeś ? Taka mega podstawa
-
Tuning 2.0tfsi - szukam fachowca
Mogę ogarnąć strojenie... a na całość to termin początek roku.
-
Nowy poziom termoizolacji w A4 B7 1.8T
Jeżeli jest to bandaż z ryżu to może się tka zdarzyć ze się podpali to racja
-
Nowy poziom termoizolacji w A4 B7 1.8T
JEst to super rozwiązanie i robiłem w tym już 3 kolektory. Co do bandaża i jego nasiąkliwością olejem to nie do końca tak jest bo jeżeli nawet ci nasiąknie olejem to normalnie go płukasz chemią z wodą. Odpalasz furę i wygrzewasz. Po kilku godzina co się miało wypalić to się wypali a bandaż po pewnym czasie robi się jak skorupa. To się tyczy dobrych markowych bandaży. Przerobiłem temat w motorsporcie. Łącznie z zapłonem bandaża Co do Thermo schielda jest to za***iste rozwiązanie i już dawno praktykowany. W PL dosyć świerzy i praktykowany w projktach za grube bańki z racji ceny. Co do cen trochę znam stawki w PL ... czy są przesadzone ... jeżeli jest to zrobione dobrze to moim zdaniem warto. Natomiast znam też stawki za położenie ceramiki na kolektor i nie polecam nikomu. jest to drogie i nie tak efektowne jak thermo shield a różnica miedzy dwoma jest mała i lepiej dopłacić i mieć konkret.
-
1.8T pod 250km (quattro czy fwd)
wyczerpało cały temat Aktualnie kończę kolejny swap MK2 na 1,8T z 6gang w ośce i ja bym takiego auta nie chciał. owszem po highwayu od 3-4 biegu do góry jest kosa ale ze startu zapomnij. Kiedy ty będziesz walczyć z trakcją i ja znajdziesz to gość z trakcją będzie zapinał czwarty bieg
-
Audi a4 B7 zgasło podczas jazdy i nie odpala
Nie miej ziomeczku do mnie pretensji bo to nie była złośliwość
-
Odczytanie kodu PIN/SKC Immo-Login A4B7
Dodam że jeżeli wymienisz licznik /ECU a masz stary licznik ecu jest szybki sposób na załatwienie tego tematu.
-
Odczytanie kodu PIN/SKC Immo-Login A4B7
Muskel1, Przepraszam kolego za wprowadzenie w błąd myślałem o czymś zupełnie innym...