Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lechu85

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lechu85

  1. Wleje chyba taki jaki zaleca producent, ważne że będzie wymieniony na nowy, na pewno będzie to lepiej niż nie zmieniać w ogóle Czy zmieniacie tylko w części gdzie są sprzęgła, czy w skrzyni właściwej też? Jest jakaś specjalna procedura dla tej skrzynio S-TRONIC?
  2. Witam. Wczoraj mechanik mi powiedział, że mam na przodzie ine opony i na tyle inne. Rozmiar taki sam, ale inny bieżnik 255x35/R19. Mechanik mówił, żebym założył takie same na tył i przód, ponieważ padną mi napędy. Coś wiecie na ten temat? Mam się bac, że auto się rozleci?
  3. Panowie, przepraszam jeżeli zaśmiecam. Do czego jest ta usługa online? Czy mapy się wtedy same aktualizują czy jak?
  4. ok rozumie. Firma handlująca olejami proponuje mi olej MOTULA Multi DCTF do S-Tronic "Szczególnie zalecany do dwusprzęgłowych skrzyń biegów (DCT) konstrukcji ZF, GETRAG oraz BORG WARNER używanych przez producentów pojazdów: VW-AUDI-SEAT-SKODA (DSG oraz S-tronic)," Co Wy na to? Chciałem zalać olej Motula, ale teraz się boje, że przedobrze i narobię bigosu Jakie jest Wasze zdanie o oleju MOTULA Multi DCTF ?
  5. ok rozumie. Jeżeli nie byuło tej opcji w audi a4 b8, to odpuszcze sobie sprawe po prostu.
  6. Czyli nie da się dołożyć czujników ciśnienia do audi A4 B8 2014r? Znalazłem takie cuś: http://allegro.pl/show_item.php?item=7257764268
  7. Witam Panowie. Pośredni sposób badania ciśnienia w kołach mam u siebie. Już dwa razy niestety wprowadziłmnie w błąd, jak się okazało, ciśnienie było poprawne. Proszę o informacje, czy dołożenie czujników spowoduje, że komputer zacznie je wykrywać? Czy jest gdzieś jakaś instrukcja, która mówi, jak dodać BEZPOŚREDNI sposób mierzenia ciśnienia? z czujnikami?
  8. Witam. Jakie dywaniki polecicie do Audi a4 b8? Chciałbym welurowe, nie w kolorze czarnym, troszke jaśniejszy szary byłby lepszy. Gdzie można kupić porządne, żeby się nie zawijały Coś polecicie konkretnego?
  9. Lechu85 opublikował(a) temat w Audi A4 B8
    Witam. Czy ktoś chipował audi A4 B8 2.0TDI quattro - 2013r po lifcie ? Czy auto to nie jest już maksymalnie wysilone? Jakie realne bezpieczne przyrosty? Planuje autem jeździć jeszcze przynajmniej 5 lat, na tyle mam kredyt Możecie kogoś polecić na Dolnym śląsku, kto zrobi takiego chipa, nie za miliony, ale żeby mi nie zepsuł auta tez przy okazji. Czy do 1000 zł da się to zrobić fajnie?
  10. Witam na Forum. Dolnyśląsk Kłodzko
  11. Dziękuje bardzo sporo mi to rozjaśniło 2000 zł to nawet nie biore pod uwagę Na allegro znalazłem takie cuś za 79zł, piszą, że jest CAN http://allegro.pl/kabel-interfejs-elm-327-obd2-can-usb-cd-z-pl-i7133095818.html Jest też takie cuś za 280 zł https://www.olx.pl/oferta/kabel-diagnostyczny-hex-can-vcds-usb-vag-178-audi-vw-skoda-seat-CID5-IDsXNFP.html#5db0c3bdcb Poczytałem troche, wszyscy kierują do poniższego tematu, jednak klikam tam w linki a tam są opdnośniki do programu a ja potrzebuje i kabel i program. Na allegro i w sklepach internetowych to jużcałkiem pomieszane różne standardy, nie do ogarnięcia
  12. Witam. Pozwolę sobie odświeżyć wątek. Niestety linki podane w tym artykule jak i na innych tematach w większości są nieaktywne. Jest takie coś, ale widze, że to jest link do programu, nie do kabla. W ogóle całośc jest niejasna: 1. Czy kabel za 30 zł w porównaniu do takiego za 300zł nie ma wszystkich wtyków, że jest gorszy? Rozumie dobry kabel analogowy, czy HDMI, żeby nie było zakłóceń, ale do prostego połączenia się z komputerem auta? 2. Możecie polecić jakiś kabel z allegro, żebym mógł zacząć naukę i podłaczyć się pod Audi A4 B8 2014r? 3. Czy program muszę kupić razem z kablem, czy mogę kupić osobno? Jakie są najbardzierj polecane programy do diagnostyki Audi A4 B8, może w przyszłości inne auta? Kiedyś byłem u mechanika Nissanem Patrolem i nie mógłmi się podłaczyć w jakimś programie. P.S. Czy ktośma do sprzedania taki kabel bo nie używa już? Nie mogę jeszcze dawać ogłoszeń w dziale KUPIE.
  13. Konkret dziękuje --- EDIT ---- Nie ma gdzieś wersji np w PDF? To jest zrobione na Flashu, na telefonie nie działa mi :/
  14. Witam. Może się naraże, ale ma ktoś linka do instrukcji obsługi Audi A4 B8, ale auta od 2013 ? Poliftingowego? Mam swoją w wersji z 2013.05 ale po niemiecku. Będe wdzięczny za jakiś link. W przypiętym temacie jest wersja od 2007roku.
  15. Jeszcze jedno pytanko. Czy to prawda, że w audi A4-S4 B8 zaciski są takie same? Różnica to tylko jarzma i większe tarcze? Wiecie coś o tym? Czy wystarczy więc wymienić jarzma i tarcze na 345mm aby mieć takie tarcze jak w S4?
  16. Jak będzie dobra cena to podziałamy coś.
  17. Chciałem najpierw przód, zrobić porządnie. Za jakiś czas tył. Boje się że wywale kase a mechanik rozkręci i powie, że to nie pasuje, żebym to zabierał Interesuje mnie 345mm. Są to używane zaciski? Jaki koszt z renowacją? FV Pan wystawia? Prosze o info na PRIV
  18. Panowie. Pytanie za sto punktów od nowego użytkownika audi a4. Jeżeli zrobię swap hamulców tylko przednich na taklie z S4 B8 to będzie jakaś katastrofa? Może coś się dziać? Zarzucać tył itp? Boje się, że jak będe chciał zrobić przód i tył to polegne finansowo i mogę się naciąć na jakieś niespodzianki. Chciałem od razu wykonać renowacje takich zacisków przednich, z nową tarczą i klockami. Tył np za pół roku? Mam audi a4 2.0tdi 177km 2014r. Nie wiem jaka tarcza z tyłu, widze, że malutka Proszę o kilka informacji jakie konsekfencje mogło by to przynieść?
  19. Witam. Posiadam niedawno kupione audi a4 b8 z 2013 roku. Audi niestety mimo, że fajnie wyposażone, nie posiada pokrętła mmi. Z opisu wynika, że jest tylko wyświetlacz MMI. Jak mogę sprawdzić, czy można do mojego audi założyć system Bang&Olufsen? Konsola auta wygląda tak:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.