Treść opublikowana przez Lechu85
-
Różnice w budowie i działaniu klimatyzacji 3 i 1 strefowej w Audi A4 B8
del
-
Filtr oleju 2.0TDI CGLC - źle dobierają w sklepie
Witam. Głupia sprawa Mam taki problem, że drugi raz już mi źle dobierają filtr oleju w sklepie. Dają mi do "starszej wersji", większy jakiś. Jaki filter do audi A4 B8 2.0TDI 177KM 130KW CGLC ?
-
RURKA EGR ? Mechanik mówił, że trzeba wymienić ?
Witam. Wczoraj byłem u mechanika, żeby zerknął na turbine w audi a4 b8 2.0tdi 177km 130KW. Powiedział mi, żebym zamówił rurkę egr bo już widac okopcona, one mają wade i trzeba znależć używke albo nową W sklepie tego nie mają, szukalem na internecie i jest sporo różnych aukcji. Pomoże mi ktoś dobrać? Czy to jest takie coś? RURKA EGR 03G131521T VW AUDI SKODA SEAT GWARANCJA - Silniki Wilk SILNIKIWILK.PL
-
Problem z chłodzeniem auta?
1. Termostat przepuszcza i jak jest mróz to nie grzeje. Jade wolno z górki pare kilometrów to temperatura spada. 2. Drugi problem latem kiedyś troszke wody mi się wygotowało, mechanik mówi, że słabo webntylator wieje. Widocznie przepuszczający termostat latem nie wystarczy, żeby chłodzić auto
-
Problem z chłodzeniem auta?
Filtr wymieniony na nowy Majstrowi bardziej chodziło o wentylator chłodzenia silnika/chłodnicy.
-
SWAP hamulców w Audi A4 B8
Witam Panowie. Zaciski tył. Czy do zacisków standardowych można dołożyć jarzmo pozwalające założyć tarczę 330mm wentylowaną? Obecnie mam zwykłą niewentylowaną. Czy jest to całkiem inny zacisk?
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe do Audi A4 B8?
Panowie. Proszę o informacje, czy do zacisków na tył klocki są takie same przy wentylowanych 330MM jak przy zwykłej tarczy niewentylowanej?
-
Aktywacja mapy 6.30.1 na K0942?
Witam. Mam problem z aktywowaniem mapy 6.30.1 na sofcie K0942. MMI 3G plus Audi a4 b8 Problem w tym, że żaden aktywator nawet nie startuje. Pościągałem kilka wgrałem na karte 32GB FAT32 i nie startuje. Zastanawiam się, czy w zielonym menu nie trzeba włączyć, żeby wczytywał automatycznie karte. Robiłem wg instrukcji czekałem ze 7 minut aż się wszystko odpali. Czy jakąś kombinacją klawiszy można uruchomić tą aktualizacje?próbowałem opcją którą uruchamiam instalacje softu, ale tam pokazuje mi komunkat, że nie wykryto aktualizacji czy coś takiego. Soft i mapa wskoczyły bez problemu.
-
SWAP hamulców w Audi A4 B8
Akebono 375. Widziałem te tarcze na żywo, są przeogromne i dosyć ciężkie. Czy nie pogorszy się prowadzenie auta? Masa nieresorowana sporo wzrośnie. :/
-
Problem z chłodzeniem auta?
Witam. Miesiąc temu dałem do elektryka auto. Szukał co się dzieje, że auto zimą nie grzeje. Powiedział, że wentylator słabo dmucha. Podpowiedzcie czego szukać w sprawie wentylatora? Zeszłego lata otworzyłem maskę i widziałem że stan płynu chłodzącego jest poniżej minimum, musiało sie troszke podgotować. Więc może mieć racje, że słabo dmucha. Sterownik jak można zbadać czy działa? Wentylator może być przytarty? P.S. Pytam bo nie daje już do tego zakładu, po wyjeździe od niego, przestał mi działać GPS, mówił, że nic nie ruszał. Oddałem , żeby sprawdził i mówi, że antena spalona. Niby wymienił 400 zł wziął. Obawiam się że odłączył ją w tedy i teraz podłączył.
-
SWAP hamulców w Audi A4 B8
Chce zakupić zaciski AKEBONO 375MM do audi a4 b8. Widzę, że montują tam tarcze od mercedesa GL. Czy nie można by założyć tam tarcz np z rs3 o średnicy 369mm? Na olx są zestawy 6 tłok akebono + takie tarcze od rs3. NP takich? Tarcze ZIMMERMANN Przód do AUDI RS3 8V 8989527033 - Allegro.pl ALLEGRO.PL Kup teraz na Allegro.pl za 1089 zł - Tarcze ZIMMERMANN Przód do AUDI RS3 8V (8989527033). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!
-
Wymiana termostatu w Audi A4 B8 2.0TDI
Panowie jak na kompie 100 a wskaźniku 90 to jest 100. Fabryka celowo przekłamuje na 90, żeby klienci nie dzwonili spanikowani. Niestety taki zabieg marketingowy.
-
Wymiana silniczka wentylatora jest możliwa? Czy trzeba cały wymieniać?
Dałem ostatnio do majstra auto, żeby zbadał dlaczego nie grzeje. Wg niego termostat puszcza za wczesnie. Zwrócił mi uwage na to, że wentylator bardzo słabo dmucha. Patrzyłem na nowy to 900 zł. Czy jest możliwość wymiany samego silniczka, czy trzeba cały wentylator wymieniać? Macie jakieś pomysły. Rok temu zmieniałem rozrząd to mi mechanik przedmuchał chłodnicę.
-
Po wyłaczeniu silnika chodzi wentylator chłodnicy
dobrze,że chodzi wentylator. u mnei coś rzadko się włącza. nawert zimą jak docisniesz to silnik temperaturer łapie. 2 minuty chodził więc nie ma sensu robić afere.
-
ciężko odpala z włączonym webasto
Witam. Zauważyłem jakiś czas temu, że gdy odpalam na włączonym webasto, które już grzało jakiś czas auto ciężko pali. Jka by świece niedogrzewały. Co może być przyczyną? Wyglada jak by auto myślało, że jest ciepłe i nie grzeje świecami. Jka webasto wyłaczone to pali bez problemu w największe mrozy Akumulator ładuje, raczej dobry, świeży raczej jest. Nie sprawia problemów. Proszę o podpowiedź.
-
Jaki olej w napędach i skrzyni biegów Audi A4 B6?
Sory, że odświeżam wątek. do mostu A4 B8 quattro też taki olej można wlać?
-
Jaki olej do mostu - audi a4 b8 quattro
Nikt niegdy nie zmieniał w moscie oleju? w internecie milion infomracji na ten temat
-
Jaki olej do mostu - audi a4 b8 quattro
Witam. Szukałem ale nie znalazłem konkretnego info. Jaki olej do tylnego mostu do audi a4 b8 2.0tdi 2013r 177km? Most ma chyba blokade LSD. Jaki olej polecacie? Jedni pisza, że wchodzi tam litr, inni, że 1,8litra. Czy musze do tego jakieś uszczelniacze kupić? Proponuja mi olej motula do mostów LSD. 80 zł za litr chyba. Proszę o info.
-
Jak skonfigurować telefon żeby jakość byla najlepsza?
A dlaczego tak wraca? Czy wykrywa ze mmi nie obsługuje tego? Jest na to jakaś rada?
-
Jak skonfigurować telefon żeby jakość byla najlepsza?
Witam. Mam u siebie MMI 3G+ i ustawiłem aby audio szło przez bluetooth. Na telefonie mam Tidala, jakość muzyki mam bezstratna. W telefonie znalazłem duzo ustawień bluetooth. Android -> ustawienia programisty. Ktos zna się na tych ustawieniach?
-
Uchwyt na telefon wciskany do slotu cd?
Ktoś takie coś używał taki uchwyt na teelfon, gdzie wciska się go do slotu cd? https://pancernik.eu/pl/p/Uchwyt-samochodowy-iOttie-iTap-Magnetic-CD-Slot/4379
-
wymiana 2 termostatu jest poprawa ale nie do końca
Czy mógłby się ktoś wypowiedziec, kto ma też 2.0TDI, czy mu auto grzeje zawsze i jak jest ogrzewanie na maksa i spokojna jazda z górki np 20 minut to czy temperatura nie spada? mam 2.0 TDI 177KM -> 220km i jak zjezdzam z górki to temperatura spada. Pierwszy raz się z takim czymś spotkałem.
-
BŁAD - Pompka wspomagająca układ chłodzenia- po chiptuningu ?
Witam jeszcze raz. Odświeżam temat. Mechanik odkręcił pompke podłączył ją pod prąd i mówił, że zaszeleściłą i zaczęła chodzic. wykasował podłączył, wykasował jakiś błąd klimatyzacji i znikło. dzisiaj odbieram auto, i błąd dalej sięświeci. mechanik skasował za robote 300 zł i mówi, że pompka jest ok.
-
BŁAD - Pompka wspomagająca układ chłodzenia- po chiptuningu ?
Zamówięłm pompke z allegro, mechanik mói, że wstyczki pasują, ale pompka ma w inną strone króćće obrócone ? Pompke takązmaówięłm: https://allegro.pl/elektryczna-pompa-wody-audi-a4-b8-2-0tdi-07-15-i7612392744.html W aucie jest webasto. Czy to może mieć wpływ na to? W sklepie tu na miejscu chłop szukał, podał mi numer częsci 5N0.122.093 i taki jest na aukcji. Więc dlaczego nie pasuje?
-
Audi A4 B8 – jakie opony pasują do tego auta ?
Rozmiar 255x40 r19 jest standardowy dla A6. Na szczeście mam u brata taki rozmiar, będe dzisija albo jutro dokręcałna próbe . kawałek się przejade i zobacze. to tylko 1,2cm różnicy w wysokości a wygoda nieporównywalnie wieksza.