Treść opublikowana przez sebek1093
-
Budowa zimnego dolotu w A4 B6
Gdzie kupiłeś taka przegrodę
-
[A4 B6] Angielski czterołapny AVFant *Quattro* *320/288* *LZ5C* *FMIC* *Bi-LED* *GTC1549VZ* *Sachs Performance*+18
I 70mg, u mnie na AL jest 72mg na wydruku ze sprawdzenia. Przy 200km mapie ustwiona jest dawka 65mg i 1.75boost na logach. Bo zastanawiam się czy pompowtryski są ok, czy jednak ten wydatek na AL nie powinien być większy.
-
[A4 B6] Angielski czterołapny AVFant *Quattro* *320/288* *LZ5C* *FMIC* *Bi-LED* *GTC1549VZ* *Sachs Performance*+18
Jakie pompowtryski masz włożone?
-
[A4 B6] Angielski czterołapny AVFant *Quattro* *320/288* *LZ5C* *FMIC* *Bi-LED* *GTC1549VZ* *Sachs Performance*+18
Będę musiał się tym zająć bo efekt jest fajny
-
[A4 B6] Borówka(LZ5C), AVF+, Quattro, Bose, Bi-Led, 345mm/324mm, GTD2060vz, Światek 268
Nie hamowałeś tego bydlaka? Bo ciekawy jestem ile Ci się udało wyciągnąć z tego diselka.
-
[A4 B6] Angielski czterołapny AVFant *Quattro* *320/288* *LZ5C* *FMIC* *Bi-LED* *GTC1549VZ* *Sachs Performance*+18
Mam u siebie zostawiony końcowy i zrobiony popcorn ale nie ma takiego efektu, muszę coś podłubać.
-
[A4 B6] Angielski czterołapny AVFant *Quattro* *320/288* *LZ5C* *FMIC* *Bi-LED* *GTC1549VZ* *Sachs Performance*+18
Fajna furka.. Mam pytanko żeby mieć taki popcorn z płomieniami to specjalnie jest coś przerobione czy tylko program i przelotowy wydech?
-
Turbosprężarka GTB1756VK do Audi A4 B6/B7 1.9 TDI
Najtaniej i bez przeróbek to hybryda, tu coś znajdziesz https://powertdi.pl/seria-gt
-
Wałek SDI do TDI PD
Witam. Chciałbym się dowiedzieć czy ktoś z was montował wałek SDI do TDI PD wzdłużnego? Interesuje mnie nr tego wałka oraz jakieś opinie, ewentualnie też jakieś dane wzniosy, czasy, kąty aby porównać z seryjny.
-
A4 B6 AVF 256km/462NM
Specjalnie ograniczony jest moment żeby można było też nieraz w zimę wyprzedzić. ? Nie potrzeba mokrej nawierzchni...??
-
A4 B6 AVF 256km/462NM
-
Audi A4 B6 Avant 2.7 BiT / S-Line Plus/ Quattro/Recaro/Rotor 19"/Big Brakes 345/300
Ja mam u siebie zwykłe gtd2060. Jaki potencjał? Lepszy dół? Orientujesz się?
-
Audi A4 B6 Avant 2.7 BiT / S-Line Plus/ Quattro/Recaro/Rotor 19"/Big Brakes 345/300
Suszatka to Gtd2060 na tytanowy wirniku?
-
Turbosprężarka GTB1756VK do Audi A4 B6/B7 1.9 TDI
A dał byś radę podesłać mi zdjęcia tej turbiny? Jak ona jest wpasowana i podpięta.
-
Turbosprężarka GTB1756VK do Audi A4 B6/B7 1.9 TDI
Zdecydowałem się na gtd2060.
-
Turbosprężarka GTB1756VK do Audi A4 B6/B7 1.9 TDI
Nie ma narazie żadnych gtb 2060 tylko 2056 i gtd...
-
Turbosprężarka GTB1756VK do Audi A4 B6/B7 1.9 TDI
Orientujecie się gdzie można kupić dobrze przerobioną gtb2060 do AVF.
-
Polecane amortyzatory o obniżonym skoku do springów -30mm
Do A4 B6 1.9 tdi FWD sądzie SACHS 558 297 przód i 312 784 tył do tego EIBACH PRO-KIT -30mm? Ewentualnie ktoś sprzedaje na forum?
-
Fmic z Fmotors
Orientujecie się ile kosztuje te zestaw z FMOTORS do 1.9 AVF?
-
[ ALL B6 ] 1.9 AWX by dydek1
A w jakiej cenie?
-
[ ALL B6 ] 1.9 AWX by dydek1
A dało by radę podać nr części żebym mógł sobie skomponować zestaw na 300mm?
-
[ ALL B6 ] 1.9 AWX by dydek1
Trzeba przegwintowac zwrotnice? Nie wentylowane, czyli 12mm grubość?
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Mam jeszcze pytanko. Jarzmo z a6 c6 302mm da się połączyć z zaciskiem z T5? I jakie wtedy tarcze do takiego zestawu?
-
[ ALL B6 ] 1.9 AWX by dydek1
Cześć a co z tymi jarzma i 302mm? Podpasuje do nich zacisk z T5? Bo szukam czegoś na 300mm w dobrej cenie...
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
A znacie może jakieś inne oznaczenia jarzm pod 300mm? Lub jakiś inny patent na dobre hamulce na tył? Bo jest problem z kupnem jarzma BDA632