Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

matix608

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez matix608

  1. Klocki tyl były do wymiany to od razu trzeba było zrobić swapa na 320/288 No i wpadly zaciski z a6, przewody HEL w stalowym oplocie oczywiscie wieksze talerzyki cudem udalo mi sie je dorwac, tarcze mysle ze przyzwoite wersja GT czyli fa wysokonaweglana i tradycyjnje textar no i oczywiście wymienie tez plyn przy okazji
  2. Dawno mnie tutaj nie było Czasu coraz mniej, ale trochę się od tego czasu działo, audi jednak śmiga cały czas ze mną, obsługa na bieżąco miesiąc temu wpadł Przegląd gwarancyjny Gazu pp 30 tys km w Silesia Cars w Katowiacach - gorąco raz jeszcze chłopaków polecam jak narazie 0 problemów z gazem, Zakupiłem komplet Ledów do wnętrza + żarówki Led cofania ale nadal nie nam czasu na montaż... Na montaż czeka również klimatyzowany schowek ale też brak czasu. Z ważnych rzeczy zrobiłem przednie nadkola bo wiadomo że to mankament B6/B7 także zakupione zostały nowe dobrej jakości zamienniki, zabezpieczone zostały antykorozyjnie i pomalowane w kolor A wszystko dlatego że Audi miało mały incydent pod praca ktoś mi przerysował tyl i uciekł, ale na szczęście udało się skorzystać z AC i został pomalowany cały tylni zderzak z dokładką zderzaka, błotnik tylni lewy, tylne lewe Drzwi zostały wycieniowane żeby nie było widać różnicy w odcieniu j wpadła również nowa tylnia lewa lampa
  3. Cześć Mogę prosić o rozkowanie WAUZZZ4G2EN180596
  4. 550€ z tym że siedziały juz na aucie ale stan igła. Więcej na priv nie będziemy zaśmiecać tematu
  5. Tak Adas wszystko mam dograne ale temat jest praktycznie nierealny juz do dostania także to istny fart
  6. Dokladnie jak jest ktoś zainteresowany to zapraszam na priv Jak znajdę kupca to na pokład wjeżdża osram xenarc
  7. Wpadła paczucha od @dzik dzięki Marcin !
  8. Wpadła nowa mata bagażnika Teraz jest klasa
  9. Cześć, posiadasz jeszcze te moduły?
  10. @kamil-vag dzieki za cala pomoc ^^ W aucie siedzą soczewki BiLEDowe 2.5 cala wraz z osłonami Iris dzieki temu mamy efekt który wygląda prawie jak BiXenon. Tutaj porównanie jak świeci Bixenon(po lewej) a mój BiLED (po prawej @k3m0t89 dzieki za pomoc w zamontowaniu wszystkiego trochę pracy było Lampy poszły w Czarny Połysk, klosze zostały wypolerowane Noo i oczywiście wpadły tez postojowki Led od Promotora Takie małe porównanie z tym co było a tym co jest No i dwa filmy porównujące światło na h7 (tak jak bylo) 20201205_173952.mp4 oraz na BiLED (tym co jest teraz) 20201212_191640.mp4 20201212_191411.mp4 20201212_190759.mp4 Mysle tylko żeby ewentualnie dać je trochę niżej szczególnie prawą ale teraz jest tak dobrze że widać pobocze i wszystkie zwierzęta wiec nie chce tego robić...
  11. Troszeczkę nam się przód zmienił
  12. No siema Zgrabne pupcie ^^
  13. No i wpadł moduł świateł dziennych zamontowany w jedynym słusznym miejscu czyli pod kierownicą Dzięki @kaju za montaż Teraz tylko czekam na montaż BiLEDów, lampy w czerń no i żaróweczki LED H7 od promotora
  14. Lampy mam z anglika i sam malowałem na tym zdjęciu tak wygląda ale w rzeczywistości jest dobrze a jak bedzie kinowo zawsze mogę je jeszcze raz przeszlifowac i pomalować, dobrze ze kupilem drugi komplet lamp i swoich nie ruszalem soczewki wziąłem 2.5 cala do tego oslony iris ale na oslony jeszcze czekam
  15. Mała zapowiedź Dawcy na przeszczep już są teraz znaleźć czas i złożyć wszystko w całości i zawieźć lampy do regeneracji mam nadzieje ze w nowym roku wrzucę jak wyszło ^^
  16. Panowie poratujcie mnie Jaki w końcu kupić ten MODUŁ?? Czy ten od Be-Smart będzie dobry czy jednak inny wziąć?jaki?? ........................................................... AUDI A4 B7 Mam zwykle lampy (H7+H7) Mam pokrętło z funkcją AUTO Mam ustawiony tryb skandynawski (światła mijania, podwietlanie tablicy, postojowe - Świecą się CALY CZAS) Mam również Comming Living Home i pokrętło z regulacją wysokości o takie: Chce ten modul swiatel dziennych zamontować w skrzynce bezpieczników po lewej strony kierownicy Powiedzcie mi proszę tylko na szybko Czy ten modul nie wiem jeszcze jaki np ten od MODUŁ ŚWIATEŁ DŁUGICH DZIENNYCH DRL Dzienne 7048038914 - Allegro.pl ALLEGRO.PL Kup teraz na Allegro.pl za 118,99 zł - MODUŁ ŚWIATEŁ DŁUGICH DZIENNYCH DRL Dzienne... Bedzie mi współpracował z czujnikiem zmierzchu? Czy muszę wyłączyć w vagu światła skandynawskie??? Bardzo chciałbym aby calosc działała automatycznie żebym nie musiał pokretla do świateł wcale używać. powiedzcie mi czy ten mój przełącznik musze zmienić na taki z DRL czy wystarczy taki jaki juz???
  17. Tez myslalem ze będą większe ale bo cóż, większe by sie nie zmieściły ^^ Ja jestem zadowolony zdecydowanie wolę szufladki niż te uchylane. Co do spinek to nie miałem, zamontowałem na śruby i nakretki śruba m5x8. Problem byl jedynie z umieszczeniem nakrętek bo uciekała ale jak ktoś kumaty to ogarnie ja akurat użyłem do tego trochę papieru i nitki aby mi nakretka nie uciekała
  18. Polecam te gąbki z S-line dużo razy mnie uratowały, co do schowków no pewnie ze moglby by być nawet większe ale producent wymyślił taki i nic z tym nie zrobimy i tak jestem zadowolony bo to kolejne miejsce gdzie można coś schować
  19. Dziś wpadł kolejny mały ale przydatny mod
  20. Nie mogę się doczekać aż dostanę instrukcje jak zrobic by led na wstecznym nie pokazywał błędu. Dla uściślenia ty tylko zmieniasz moduł MCR czy montujesz również jakieś rezystory badz przekazniki?
  21. Nie rób tego. Taka moja rada bedziesz żałował, jak masz bose to stracisz na dźwięku bardzo stracisz, przygotuj się na problem z szumem w głośnikach szczególnie na włączonych światłach. Nie dość że wyglada to tandetnie bo taka jest prawda nic nie wygląda lepiej niż oryginalne rns-e z srebrnymi gałkami. Oczywiście zrobisz jak uważasz ale mówiąc na swoim przykładzie, miałem zwykłego rnse zachciało mi się androida kupilem za 1500 zl ori xtronsa 32 GB pamięci 4 GB RAM. Mialem problemy o których wspomniałem wyżej wkurw.... sie, sprzedałem i kupilem rnse led. Dziś nawet gdyby ktoś mi dal 2 tys za leda i androida w gratisie nie wymieniłbym się nie ma takiej możliwości.
  22. Jeśli masz taki sam material jak ja czyli tkanina czarna soul to pisz priv dam namiary na gościa który ma ten podłokietnik i chce za niego stówkę
  23. Wpadł nowy mod przyda się na wyjazdy w dłuższe trasy
  24. Witam proszę o rozkodowanie: WAUZZZ8E38A165805 Oraz WAUZZZ4B85N006665
  25. Świece wymieniłem właśnie po zrobieniu logów na nowe NGK. Cofanie zapłonowe bylo od Świec? Z Łukaszem jestem na bieżąco oglądał logi i powiedział że wszystko OK. Zbieram graty mam juz DP i wtryski z bexa brakuje mi tylko 2 icka albo fmic ale nie znam nikogo kto mógłby mi to zamontować bo ja się nie znam...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.