Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

indyczes

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez indyczes

  1. Z tylnej lampy 12V z żarówki świateł cofania możesz śmiało brać. Moduł parktronika jest aktywowany poprzez podanie +12V w chwili wbicia biegu wstecznego.
  2. indyczes odpowiedział(a) na ibbanez temat w Audi A4 B6/B7
    Panowie po co przepłacać za OSRAM i tak większość to podróbka, dobrym palnikiem jest BOSMA,ewentualnie VERTEX, na tych drugich już jeżdżę ponad rok i jest ok. Co do temperatury barwowej to według mnie 4300K.Podstawa do nie wypalone odbłyśniki i czysta soczewka, jesl to nie będzie spełnione to można wsadzać nawet palniki z górnej półki markowe i światła dobrego i tak nie będziecie mieć.
  3. Witam kolegów. Jest ktoś na forum kto wykona czip 1.9TDI PD motor AVF.Chodzi mi o czip zdalny po logach. Możecie ewentualnie kogoś polecić? Pozdr.
  4. Podziękował, no i oczywiście z wystrojeniem instalacji LPG nie było problemu. Pozdr.
  5. Wrzucam komplet logów, panowie oceńcie Grupy 115, 118: http://vaglogi.pl/log-115_118_XUpwATS.html Grupy 003, 020: http://vaglogi.pl/log-003_020_BlZx93x.html Grupy 002, 033: http://vaglogi.pl/log-002_033_D1mjy.html Grupy 002, 031: http://vaglogi.pl/log-002_031_9CaQ554.html
  6. indyczes odpowiedział(a) na ziutek657 temat w Audi A4 B6/B7
    No cóż takich mamy mechaników, dobrych i uczciwych jak na lekarstwo, dlatego w miarę możliwości trzeba robić samemu przy aucie.
  7. OK logi dorzucę w czwartek.
  8. Soft poprawiony, jak to oceniacie teraz? Jest lepiej ale nie do końca.
  9. Kto Ci to robił? A może się tylko przeleżała i została obmyta z zewnątrz. Może śruba regulacyjna na sztandze była ruszana, jest tam fabryczna plomba z farby. Zrób tak jak Ci mówiłem, 011BS i obserwuj czy sztanga jest podnoszona i opuszczana. Niekiedy samo czyszczenie nie pomaga jeśli kierownice w turbo są przerysowane, no ale jak ktoś ma pojęcie jak to działa i jak to należy zrobić to nie powinno być problemu.
  10. Witam Masz totalne przeładowanie, jak dla mnie jeśli wymieniłeś N75 to masz zapieczoną zmienną geometrię w turbinie i stąd tak dużo ładuje sprężarka. Trzeba wytargać turbinę i wyczyścić zmienną geometrię, miałem kilka lat temu to samo w AVF i różne zabiegi nic nie dawały, dopiero wytargaliśmy z kolegą turbinę, zawiozłem do zakładu regeneracji i gośc na miejscu przy mnie zrobił i problem załatwiony raz na zawsze. Możesz mieć również zaciętą sztangę przy gruszce ale to mało prawdopodobne. Włącz sobie na VAG-u kanał 011BS i obserwuj czy sztanga porusza się cyklicznie, silnik będzie miał podwyższone obroty i w pozycjach on-off będzie poruszana sztanga. Przeplywkę narazie zostaw w spokoju, ona nie wpływa na totalne przeładowanie. Sprawdze czy poprawnie powpinałeś wężyki podciśnienia przy N75,ale na moje turbo będzie do czyszczenia.
  11. Podziękował, wole się upewnić aby sprawnie przeprowadzić wymianę.
  12. Czy ten schemat podłączenia jego jest prawidłowy, prośba o potwierdzenie. Czy wtyczka psuje bez kombinacji?
  13. indyczes odpowiedział(a) na husajn22 temat w 1.8T
    To pewnie ten byłby właściwy 7.22687.39.0
  14. indyczes odpowiedział(a) na husajn22 temat w 1.8T
    No tak,ale ponoć ma mniejsze srednice króćców niż oryginał.
  15. Witam. A jak tam w tym zaworku ze średnicą króćców? Są takie same jak w oryginale i nie trzeba kombinować z wężykami? Ponoć tutaj są mniejszej srednicy niż w oryginale. Również mam podejrzany ten zaworek, oryginał ponad 200zł. Jak będą te same średnice to czy wystarczą długości wężyków?
  16. indyczes odpowiedział(a) na Tomek 13 temat w Audi A4 B6
    Witam. Jak chcesz na legalu i to raczej polecam to szukaj oryginalnych lamp, kompletny zestaw do poziomowania tj. czujniki wiązka i centralka oraz zderzak pod spryski plus spryski i ich instalacja oraz zbiorniczek na płyn pod xenon. Tanio nie bedzie. Wszelkiej maści HIDY itp. omijak szerokim łukiem, raz ,że nie przejdziesz przeglądu i w razie wypadku moga być problemy.
  17. Ale jakiegoś totalnego przeładowania nie widać, praktycznie przez 3s wali 1.3 Bara. Ogolnie te ciśnienia żądane sa na za wysokim poziomie, bezpieczne dla tej turbiny to 1,2bar dla średnich obrotów i 0,75bar dla zakresu 5-6krpm. Przypuszczam,że szukanie tej usterki może być problematyczne, w grę wchodzą: zawór N75, gruszka turbiny, zawór west-gate.
  18. Proszę o ocenę logów, już wiem,że program skopany, chodzi mi zwłaszcza o ocenę doładowania i czy to jest bezpieczne dla seryjnej KO3? Grupy 002, 031: http://vaglogi.pl/log-002_031_FO8a6E.html Grupy 002, 033: http://vaglogi.pl/log-002_033_bXqm1C.html Grupy 003, 020: http://vaglogi.pl/log-003_020_UVEv9X.html Grupy 115, 118: http://vaglogi.pl/log-115_118_OVx39.html
  19. Ile chcesz za te wtryski? Czy do wymiany potrzeba jeszcze jakieś uszczelnienia itp?
  20. Według gazownika instalacja sporo z zapasem, graty następujące: wtryski ACW02, parownik KME GOLD GT, centrala KME NEVO.
  21. No i to się potwierdza, byłem dzisiaj u gazownika i niestety nie mogł wystroić instalki, między 5-6krpm zapętla wtryski gazowe, kompromisowo jest w tym zakresie włączone przejście na benzynę. Czy z logów wynika jakies totalne przeładowanie? Rozumiem,że zadane ciśnienie doładowania przez tunera jest za wysokie?
  22. Oto logi wykonane dzisiaj http://vaglogi.pl/log-002_031_FO8a6E.html http://vaglogi.pl/log-002_033_bXqm1C.html http://vaglogi.pl/log-003_020_UVEv9X.html http://vaglogi.pl/log-115_118_OVx39.html
  23. indyczes odpowiedział(a) na husajn22 temat w 1.8T
    Witam kolegów. Może wiecie jakie nr. powinien mieć ten zaworek z firmy Pierburg? Kod silnika BFB.
  24. Zrobię logi i wtedy coś może się wyjaśni. Czy oprócz logów 002-033, 003-020, 115-118 wykonać jakieś dodatkowe?
  25. Czyli hamownia do d*py?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.