Treść opublikowana przez indyczes
-
Panowie prośba o ocenę pracy tunera
Tak tylko sam program, osprzęt seria, logi wykonam pewnie jutro lub pojutrze jak będę miał pomocnika. Obawiam się,że to może być zabójcze dla silnika, w serii wyszło 245nM to również dziwne. Auto fajnie jedzie ale jakoś nie mam przekonania.
-
Panowie prośba o ocenę pracy tunera
Jak w temacie. Jak dla mnie te wartości są nierealne, czy ten nagły skok Niutona nie zabije sprzęgła? Wszystkie graty seria, robione przy niskiej temperaturze ale i tak to mnie nie przekonuje.
-
Zawieszenie silnika - poduszki
Sprawna poduszka bez nakrętek powinna mieć wagę 740-750g, nie powinno w niej chlupać przy potrząsaniu.
-
Dorobienie kluczyków KOMPLET. Kodowanie, adaptacja, dodawanie pilota, IMMO, PIN, pompka centralnego zamka.
Panowie podepne sie do tematu: mam kluczyk 8E0 837 220E, czy za niego pójdzie z literką Q?
-
Gazownik Podkarpacie
Również polecam, robiłem tydzień temu i jak na razie gitara.
-
Prośba o analizę logów dynamicznych.
Błędów brak, ciągnie równo do odcięcia, świece zmienię i powtórzymy logi. Moc niby jest, doładowanie niby trzyma w całym zakresie, przepływka niby nie zaniża.
-
Prośba o analizę logów dynamicznych.
Witam kolegów. Zerknijcie na te logi. Grupy 002, 033: http://vaglogi.pl/log-002_033_RvWSJ6.html Grupy 003, 020: http://vaglogi.pl/log-003_020_rAi05w.html Grupy 115, 118: http://vaglogi.pl/log-115_118_89jJcs.html
-
prośba o ocenę logów statycznych.
Nie podoba mi się praca napinacza paska osprzętu, skacze i jakby hałasuje, rolka alternatora wcześniej sprawdzona i niby ok. Co ciekawe drgania nasilają się znacznie jak jest włączona klima, na econ 50% mniej. Trudno o wiarygodnego mechanika, niby sprawdził i jest ok, ale ja im nie wierzę, większość to typowi wymieniacze.
-
prośba o ocenę logów statycznych.
Z relacji tych co próbowali to wiem,że to walka z wiatrakami. Moim zdaniem te drgania są o wiele za duże, nieakceptowalne, dodatkowo przy probie zduszenia silnika ruszając pod wzniesienie słyszę,że tłucze pod maską co by sugerowało poduszkę. Okresowo czasami jak się ułoży, to te drgania są o wiele mniejsze, akceptowalne. Nie wymagam aby było idealnie w środku zawsze jakieś mrowienie będzie, ale ten masażer na siedzeniu i kierownicy doprowadza mnie do szału??
-
prośba o ocenę logów statycznych.
Tak drgania czuć na fotelu i kierownicy ,są dość znaczne jak dam klimę na econ to znacząco maleją.Patrzyłem na auto znajomego i tam praktycznie minimalne mrowienie na kierownicy i fotelu.Generalnie czuć na całej budzie nawet na tylnych siedzeniach, wystarczy podniećś obroty do ponad 1000rpm i chodzi gładko. Wiem, że niektórzy powymieniali sporo i bez efektu, uważam jednak to za usterkę której nie powinno być. Osobiście skłaniam się ku poduchom silnika, auta mam od ponad miesiąca i z tą wadą kupiłem świadomie reszta chodzi miodzio, mam zamiar zagazować i dlatego chciałbym to wszystko sprawdzić i usunąć ewentualne usterki.
-
prośba o ocenę logów statycznych.
http://vaglogi.pl/log-001_003_tMCe2DT.html http://vaglogi.pl/log-002_033_T4q3E.html http://vaglogi.pl/log-015_016_kRtRv.html http://vaglogi.pl/log-026_ZWSf87G.html http://vaglogi.pl/log-090_093_p3231k.html
-
prośba o ocenę logów statycznych.
Problem to nadmierne drgania silnika na biegu jałowym LOG-01-001-003-xxx.CSV LOG-01-002-033-xxx.CSV LOG-01-015-016-xxx.CSV LOG-01-026-xxx-xxx.CSV LOG-01-090-093-xxx.CSV
-
Zawieszenie silnika - poduszki
Na nowe obecnie brak kasy, obydwie to prawie 1000zł, mam na oku używki o takich numerach a pochodza z SEATA EXEO z 2010r tak więc szansa,że będa nie wymęczone. Te wszystkie poduszki jesli chodzi o wymiary sa takie same jak ustaliłem, różnią się twardością-sprężystością.
-
Zawieszenie silnika - poduszki
Witam kolegów. Może ktoś jest w stanie mi odpowiedzieć czy do silnika BFB podejdą poduszki od 2 .0 TFSI? Oryginalnie mam poduszki: 8EO 199 379BG i 8EO 199 382AH. Poduszki z 2.0TFSI to: 8EO 199 379BH i 8EO 199 382AJ
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Również witam wszystkich i pozdrawiam.