Treść opublikowana przez kakamber1
-
Turbo GT2871 do 1.8t
Poszukuję kogoś kto chciałby zrobić na nowo mój kolektor wydechowy. Znacie może kogoś takiego?
-
Koc termiczny do turbosprężarki 2.0 16v blb
Zupełnie nie ma sensu, pieniądze lepiej wydać na paliwo.
-
Turbo GT2871 do 1.8t
Nie stwierdzono. Z wydechu olejem nie śmierdzi. Olej wymieniam co około 2000 kilometrów więc ciężko zaobserwwać ubytek. Zwłasza że do układu wchodzi około 6 litrów.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Ja tam wolę mieć większą lufę?
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Nie o to chodzi. Luneta jak byś na 2 kilometry strzelał a krótka lufa wygląda na 10-12 cali?) średnio się do tego nadaje. Na jaki dystans strzelałeś?
-
Tuning I stage 1.8 T b7 tiptronic regulacja
A multitronica da się poprawnie zmierzyć na hamowni?
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
AR fajny ale za duża luneta do za krótkiej lufy?
-
Kocyk na turbo audi a4 b7
Nie odczujesz różnicy w jeździe ale na pewno pod maską będzie chłodniej bo dobry kocyk po pałowaniu da się dotnąć ręką. I trzeba pamiętać by po ostrej jeździe dłużej chłodzić turbo bo bardzo wolno oddaje ciepło.
-
Turbo GT2871 do 1.8t
Czyli jednak głowica z szerokim kanałem wymiata?
-
Turbo GT2871 do 1.8t
EFR 7670 - tytanowy wirnik, ceramiczne łożyska kulkowe, wydajność do 650 koni. Głowica i wałki ADR po portingu, kolektor ssacy z szerokim kanałem. No i pojemność około 2.1 robi różnicę. Hopek03 a ty ile u siebie dmuhasz?
-
Turbo GT2871 do 1.8t
Mam wskaźnik i pokazuje niecałe 1,5 bara. Paliwo 98. Naciągnąłem sztange w turbo i teraz wstaje 200 obrotów szybciej? 448,9 konia A tu log z dziś tylko tu już z podciągnętą sztangą przeładowuje momentami. http://vaglogi.pl/log-115_118_TvhRdb.html Czemu nie wierzysz w 1,5 bara? Za dużo mocy czy co?
-
Turbo GT2871 do 1.8t
Byłem Proszę nie przejmować się dołkiem, auto ciągle jest w trakcie strojenia. Interesowało mnie tylko czy jest sens go kręcić tak wysoko i już wiem że nie. Mam takie marzenie żeby była 6 z przodu?
-
Turbo GT2871 do 1.8t
Czujnik oryginał BEX, zmiennej fazy nie ma. Doładowanie jak w logu 1.5 bara.
-
Turbo GT2871 do 1.8t
Logi. Grupy 115, 118: http://vaglogi.pl/log-115_118_01xLc.html Grupy 002, 032, 033: http://vaglogi.pl/log-002_033_032_gJ5uJ.html Grupy 003, 020: http://vaglogi.pl/log-003_020_fs4C13f.html A tak przyspiesza.
-
Turbo GT2871 do 1.8t
Po wymianie wydechu od około 4000 jest pełen cios. Zrobie logi to je tu wrzuce.
-
Turbo GT2871 do 1.8t
Nie wiem czy ktoś to jeszcze śledzi ale auto od jakiegoś czasu jeździ. Doładowanie na razie 1,3 bara, 100-200 w 11,7s. Dziś odebrałem po zrobieniu wydechu i będzie można cisnąć z mocą dalej? A tak to brzmi VID-20220606-WA0004.mp4
-
Budowa Strokera (2.1 95,5mm ) Wał z TDI
Sprzedajesz swoje używane czy masz jeszcze jakiś komplet na sprzedaż?
-
Turbo GT2871 do 1.8t
Trzeba będzie.
-
Turbo GT2871 do 1.8t
Dzięki wielkie
-
Turbo GT2871 do 1.8t
-
Turbo GT2871 do 1.8t
Moim zdaniem z belką jest lepiej, przynajmniej cooler ma się na czym solidnie trzymać. A ze zderzakiem to zobaczymy jak wyjdzie. W moc nie celuję, zrobię ile się da
-
Turbo GT2871 do 1.8t
-
Turbo GT2871 do 1.8t
Zderzak będzie wycięty tak żeby nie zasłaniał i tablica przeniesiona na bok.
-
Turbo GT2871 do 1.8t
Co myślicie o takim montażu fmica?
-
Turbo GT2871 do 1.8t
Dawno nic nie wrzucałem ale projekt powoli toczy się do przodu.