Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kakamber1

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kakamber1

  1. kakamber1 odpowiedział(a) na krzysiuhhhh temat w 1.8T
    Zrób komplet logów zgodnie z instrukcją z działu diagnostyka to na pewno ktoś coś podpowie. Najlepiej żeby problem podczas robienia logów występował.
  2. Sprawdź błedy tylko w silniku, nie skanuj wszystkiego bo tylko zment to wprowadza.
  3. Aha i zmieniłbym mechanika
  4. Błędów żadnych nie ma? Kasowałeś błedy przed logiem? Nie jedzie on przypadkiem w trybie awaryjnym? Poszukaj w dziale diagnostyka jak się logi robi.
  5. AWW i AWP to silniki z turbo
  6. Pierścienie tłokowe w silnikach czterosuwowych nie mają zamków. Oprucz przerw na pierscieniach sprawdź luz w rowku tłoka. O wiele ważniejsza sprawa.
  7. W ostateczności dotrysk wody z metanolem do dolotu, przy okazji spaliny troche chłodzi. Mój silnik już jeździ, 700 kilometrów bez problemów. Narazie na starym osprzęcie, chce chociaż 1000 km zrobić przed montażem nowego turbo. Na k03s 1,2 bara mam już przy 2400 obrotów ?. Mimo szerokiego kanału w głowicy. Teraz to dopiero jedzie jak diesel.
  8. Jak nie masz kata to bez sensu trzymać SAI. Wywal to dziadostwo.
  9. Jeśli auto się przegrzewa to sprawdź czy wtyczka od termostatu i czujnika temperatury za ptzepustnicą nie są zamienione. Są takie same. Objawy takie że auto się przergrzewa a temperatura w dolocie według vcds to 143 stopnie.
  10. I w audi TT też
  11. Jak turbo gorące to normalne że się płyn w turbo gotuje. Niektórzy znawcy zalecają powrót płynu z turbo dać prosto do zbiorniczka wyrównawczego żeby silnika nie zapowietrzać.
  12. Dzięki
  13. Może ktoś pomoże. Mam głowicę ADR z wałkami z ADRa, dół BEX i teraz zastanawiam się które kółko na wałek założyć. Z ADR czy z BEX? Wygląda na to że mają inne odsadzenie i znak na kółku jest w innym miejscu.
  14. Też tak myślę. U mnie już głowica wałki napinacz na miejscu. Czekam na uszczelki i zamykam silnik.
  15. W 1.8 i 1.9 ALH nie ma to chyba znaczenia, wszystkie czopy są takie same ale ACL pisze żeby założyć na czwartą więc tak też złożyłem u sieie.
  16. Na którą podporę włożyłeś dwie panewki z rowkiem? Na trzecią?
  17. Niezły wał. Kto Ci go tak odchudził? Aaa już widze?
  18. Jednak kupiłem oryginał, znalazłem niezłe zniżki i zamwiłem kilka innych gratów.
  19. Przekladka i obie podkładki mają średnice 83,4a cylinder 82,5 Ciężko to dokladnie policzyć, ja tylko szacowałem uwzględniając jak najwięcej danych
  20. 8,5
  21. Z uszczelką będzie 2,8
  22. Mam przekladke z kwasówki
  23. Wiseco zaleca na 9 i tak jest, a poza tym nie wykluczam nitro?
  24. No właśnie tłoki są na strokera 2.0 i z tąd komplikacje i przekładka. Na codzień się raczej nie nadaje patrząc na pasowanie tłoków na 9 setek i ogromne przerwy na pierścieniach no i oczywiście za duże turbo. Ale ścigać się też nie planuję.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.