Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kakamber1

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kakamber1

  1. I w zanadżu planuje dotrysk metalolu żeby na E85 nie trzeba było jeździć.
  2. Tłoki wiseco, i przekladka pod głowice. Z moich niesamowicie skomplikowanych obliczeń wynika że powinno być koło 8. Jak w Żuku?
  3. I zapomniąłem o najważniejszym, podobno zniosą 2,5 bara? Chętnie przetestuje
  4. W tym tempie to będzie gdzieś za dwa lata ale spoko, będę informował o postępach?
  5. Wszystko mierzone i sprawdzane u szlifierza. Troche to trwa ale nareszcie widać postępy.
  6. Wał, korby tłoki na miejscu nawet pasują. Rozebrałem pompę oleju i okazało się że szrot. Jeszcze troche drobiazgów mi brakuje więc powoli szukam i składam.
  7. Właśnie składa silnik.
  8. Połowa ceny febiego. Masz taką? Działa?
  9. W intercarsie jest dstępny febi i jakies jeszcze chińszczyzny. Febi kosztuje kolo 800zl, to już chyba lepiej oryginał. Ma ktoś dostęp do oryginalnych części z jakąś zniżką? Bo troche będę tego potrzebował?
  10. Czy może ktoś polecić jakąś sensowną pompę oleju z zamiennika? Czy tylko oryginał się sprawdzi? Silnik BEX
  11. Na pewno problemem jest przeładowanie, możliwe że spowodowane złym programem. A taka moc na seryjnych wtryskach to też słaby pomysł bo nie ma żadnego zapasu.
  12. W twoim przypadku najlepiej by było jechać z reklamacją do tunera co robił chip. Jak bedziesz w takim stanie męczył silnik to możesz go rozwalić. Przeładowanie przy braku paliwa to się może skończyć stopionym tłokiem.
  13. Po pierwsze w dziale diagnostyka przeczytaj jak się robi logi. Przeładowanie o 0,3 bara to już lekko niebezpieczne zwłaszcza na seryjnych wtryskach. U mnie podobną stabilną moc udało się zrobić dopiero na więkrzych wtryskach. Seryjne dawały podobne obiawy do twoich. Przede wszystkim zrób logi jak należy a napewno ktoś pomoże.
  14. To kwestia jednostek. 380cc to centymetry sześcienne na minutę, 269 to gramy na minutę Gęstość n-heptanu to 0,68 g/cm3 380 x 0,68 to mniej wiecej 269 To samo tylko podane w różnych jednostkach.
  15. O, kolejne S4 w dieslu
  16. Zderzak był zdemontowany przed przyjazdem żeczoznawcy. Co do zakresu napraw to z żeczoznawcą się zgadzam. Do wymiany jest poszycie zderzaka, spojler zderzaka, wzmocnienie zderzaka (mimo haka było zamontowane). Wszystkie części były oryginalne i nieuszkodzone. Do naprawy jest podłoga bagażnika ( uszkodzenie prawie niezauważalne) i klapa bagażnika (bardzo delikatnie. Zastanawiam się tylko czemu spojler zderzaka policzyli z oryginału a zderzaka i wzmocnioenia zderzaka już nie.
  17. Witam Czy ubezpieczyciel może do wyceny szkody używać cen zamienników? Likwidacja szkody z OC sprawcy. Chodzi konkretnie o okładzinę zderzaka tylnego i wzmocnienie zderzaka. Poniżej kosztorys, może ktoś zechciałby zerknąć? Kosztorys edyt.pdf
  18. Sprawdź chocoaż błędy. Bez tego to tylko wróżbita Maciej pomoże.
  19. Pewnie bombulator z miedzyskopem padł. Norma w tych autach.
  20. Czyli co? Gruba rura powinna być zamknieta a cieńsza dolna otwarta.
  21. A jak go wyjąłeś to był otwarty czy zamkniety?
  22. Mogło coś go przyblokować i cały czas jest troche otwarty.
  23. kakamber1 odpowiedział(a) na kamilm123 temat w 1.8T
    Głowica będzie pasować tylko pytanie jakie zawory i prowadnice tam siedzą.Podobno da się jeździć na nieprzerobionej głowicy ale po coś seryjnie są tam te inne bardziej odporne na temperature zawory i prwadnice.
  24. kakamber1 odpowiedział(a) na kamilm123 temat w 1.8T
    W wolnossacych glowicach (ADR) są inne zawory i prowadnice wydechowe. Do turbo powinno się je wymienić przynajmniej teoretycznie.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.