Treść opublikowana przez kakamber1
-
Wymiana oliwy a4b7 1.8t
Do nomalnej jazdy co najwyzej 5W40 moim zdaniem. Niektórzy polecają na przykład Ravenol VST i to chyba dobry olej. Na forum na temat olejów znajdziesz dużo, wystarczy poszukać.
-
Wymiana oliwy a4b7 1.8t
Co to znaczy "troche bierze"?
-
Wymiana oliwy a4b7 1.8t
Czemu taki olej 5W50? Upalasz bez przerwy?
-
Wypadanie zapłonów na wszystkich cylindrach PB + LPG @1.5bar
U mnie takie objawy powodował przepływomierz. Oszukiwał dziad. Odepnij od niego wtyczke i przejedz sie wtedy. Jesli bedzie dobrze to masz winowajcę.
-
Przepis na strokera BFB plus składniki
Też jestem ciekaw.
-
Pęknięta głowica BFB, prośba o rady
W głowicy z ADR trzeba wymienić zawory i prowadnice wydechowe jeśli ma w doładowanym silniku pracować.
-
Przepis na strokera BFB plus składniki
A turbo zostaje stare?
-
Turbo GT2871 do 1.8t
Czekam na tłoki, juz od miesiąca. Za 3 dni mają być to spróbuję troche pchnąć temat.
-
Turbo GT2871 do 1.8t
Sam jestem ciekaw jak to będzie jechać.
-
Turbo GT2871 do 1.8t
Jak wstanie do 4000 to będzie git poniżej i tak nie jeżdże?
-
Turbo GT2871 do 1.8t
Taki jest plan tylko nie wiem czy silnik nie będzie zamały do tej turbiny.
-
Turbo GT2871 do 1.8t
Tak 7670
-
Turbo GT2871 do 1.8t
Czas chyba ryszyć troche temat. Powoli zaczynam kompletować graty, plany na turbo się troche zmieniły. Mam nadzieję że na lepsze?
-
Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
Jako ciekawostka. Gdyby ktoś chciał raz na zawsze pozbyć się napinacza to fest firma w Wielkiej Brytanii która robi taki kit jak poniżej.
-
Turbo GT2871 do 1.8t
Też nie mają, pytałem w re5pect.pl i w thompson też. Też mam głowice z wałkami od adr, blok z bex. Tylko nie zapomnij o kolektorze z szerokim kanałem bo różnica jest ogromna
-
Turbo GT2871 do 1.8t
Mam wał ale nie mogę kupić tłoków bo supertech wstrzymał produkcję. Czy dobrze pamiętam że ty już tłoki masz?
-
Przepis na strokera BFB plus składniki
Nic tylko pogratulować
-
Limiter na 5000? wypadanie zapłonu?
Masz racje, lepiej wymieniać na pałe.
-
1.8T Odcina przerywa
Zrób komplet logów, sprawdź błędy i na pewno ktoś coś doradzi.
-
1.8T Odcina przerywa
Na jedynce działa bo nie ma dużego obciążenia. Zrób komplet logów to ktoś pewnie coś doradzi. Może program Ci turbine wykończył.
-
Limiter na 5000? wypadanie zapłonu?
Możesz odpiąć przepływkę i spróbować wtedy. Na wolnych będzie się telepać ale jeśli będzie jechać dobrze to będziesz miał winnego.
-
Limiter na 5000? wypadanie zapłonu?
Niestety wypadanie zapłonów może być z tylu przyczyn że nikomu się nawet nie będzie chciało rozpisywać.
-
1.8T Odcina przerywa
Co jest z turbiną nie tak? Skąd wiesz?
-
Limiter na 5000? wypadanie zapłonu?
Bez logów to tylko do wróżki?
-
1.8T Odcina przerywa
Proponuje zacząć od logów. Błędy jakieś są?