Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kakamber1

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kakamber1

  1. kakamber1 odpowiedział(a) na Pepko temat w 1.8T
    Do nomalnej jazdy co najwyzej 5W40 moim zdaniem. Niektórzy polecają na przykład Ravenol VST i to chyba dobry olej. Na forum na temat olejów znajdziesz dużo, wystarczy poszukać.
  2. kakamber1 odpowiedział(a) na Pepko temat w 1.8T
    Co to znaczy "troche bierze"?
  3. kakamber1 odpowiedział(a) na Pepko temat w 1.8T
    Czemu taki olej 5W50? Upalasz bez przerwy?
  4. U mnie takie objawy powodował przepływomierz. Oszukiwał dziad. Odepnij od niego wtyczke i przejedz sie wtedy. Jesli bedzie dobrze to masz winowajcę.
  5. Też jestem ciekaw.
  6. W głowicy z ADR trzeba wymienić zawory i prowadnice wydechowe jeśli ma w doładowanym silniku pracować.
  7. A turbo zostaje stare?
  8. Czekam na tłoki, juz od miesiąca. Za 3 dni mają być to spróbuję troche pchnąć temat.
  9. Sam jestem ciekaw jak to będzie jechać.
  10. Jak wstanie do 4000 to będzie git poniżej i tak nie jeżdże?
  11. Taki jest plan tylko nie wiem czy silnik nie będzie zamały do tej turbiny.
  12. Tak 7670
  13. Czas chyba ryszyć troche temat. Powoli zaczynam kompletować graty, plany na turbo się troche zmieniły. Mam nadzieję że na lepsze?
  14. Jako ciekawostka. Gdyby ktoś chciał raz na zawsze pozbyć się napinacza to fest firma w Wielkiej Brytanii która robi taki kit jak poniżej.
  15. Też nie mają, pytałem w re5pect.pl i w thompson też. Też mam głowice z wałkami od adr, blok z bex. Tylko nie zapomnij o kolektorze z szerokim kanałem bo różnica jest ogromna
  16. Mam wał ale nie mogę kupić tłoków bo supertech wstrzymał produkcję. Czy dobrze pamiętam że ty już tłoki masz?
  17. Nic tylko pogratulować
  18. Masz racje, lepiej wymieniać na pałe.
  19. kakamber1 odpowiedział(a) na dawid3232 temat w 1.8T
    Zrób komplet logów, sprawdź błędy i na pewno ktoś coś doradzi.
  20. kakamber1 odpowiedział(a) na dawid3232 temat w 1.8T
    Na jedynce działa bo nie ma dużego obciążenia. Zrób komplet logów to ktoś pewnie coś doradzi. Może program Ci turbine wykończył.
  21. Możesz odpiąć przepływkę i spróbować wtedy. Na wolnych będzie się telepać ale jeśli będzie jechać dobrze to będziesz miał winnego.
  22. Niestety wypadanie zapłonów może być z tylu przyczyn że nikomu się nawet nie będzie chciało rozpisywać.
  23. kakamber1 odpowiedział(a) na dawid3232 temat w 1.8T
    Co jest z turbiną nie tak? Skąd wiesz?
  24. Bez logów to tylko do wróżki?
  25. kakamber1 odpowiedział(a) na dawid3232 temat w 1.8T
    Proponuje zacząć od logów. Błędy jakieś są?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.