Treść opublikowana przez Kunio
-
[B5 AEB] Uszczelka turbina - katalizator
zwykle moga sie odkrecac. Powinny byc samokontrujące M10. N 903 690 01
-
sportmile a4 1.8t
no nawojowalem sie. Jak bullit, chyba sobie przykleje bile z nr 13 jak on W pt przyjezdza jakis koles je ogladac
-
[B5 AEB] Uszczelka turbina - katalizator
8D0 253 115
-
[B5 AEB] Moje niemrawe malenstwo :) Kilka nowszych fot str 1 :D
nie wiem, zrob i sie okaze czy tacy spece mi naprawiali czy rzeczywiscie lipne są
-
sportmile a4 1.8t
Adas, musialbys silnik wyjac i glowice zwalić, a wtedy znajde ci zajecie Jak moge placic na raty to chetnie sie podstawie
-
sportmile a4 1.8t
a co zrobisz mi tuning w zamian za powierzchnie reklamową?
-
sportmile a4 1.8t
Adas pochwal sie lepiej swoim nowym fukaczem Ta A4 to juz dawno przeciez nie jest Twoja
-
[B5 AJM]FMIC na zime...?
a co to ma wspolnego z temperatura?? Co prawda FMIC bardziej sprawdza sie w upalne dni, ale nie zaszkodzi go zamontowac teraz
-
[B5 AEB] program dla 1.8T po hamowni
plati smiga do tej pory bez zadnych problemow
-
[S4 2.7T] Wykres do oceny
i co znalazl sie jakis specjalista? Cos nie widac... poradzilem zeby zapytal na sr bo tam wiecej osob mialo do czynienia z 2.7BiT. nowe turbiny i luz na walku LOL Dla mnie to nie masz sie czym przejmowac. Ty chyba falowania nie widziales...
-
[B5 AEB] Falowanie obrotów
na to wygląda, znajac zycie sam do tego dojde, o ile wczesniej go nie sprzedam
-
[S4 2.7T] Wykres do oceny
ono, skoro wiesz to sie wypowiedz
-
[S4 2.7T] Wykres do oceny
z takim pytaniem idz lepiej na streetracing.pl bo tutaj malo fachowcow jest
-
[B5 AEB] Moje niemrawe malenstwo :) Kilka nowszych fot str 1 :D
cos mi sie wydaje ze z regeneracja tej turbiny bedzie tak jak u mnie czyli d*pa blada. dalej wywala olej a poprawiali chyba ze 3 razy. bardzo ciekaw jestem efektow
-
[B5 AEB] Falowanie obrotów
nie, nie padla sonda przepustnica tez byla czyszczona
-
[B5 AEB] Falowanie obrotów
po nocy, kiedy uruchamiam zimny silnik i rusze lekko kierownica, tez silnik przez moment sie dlawi a pozniej jest juz ok. Kuzwa ja to sie mam z tym zlomem, moich problemow nikt nigdy nie potrafil rozwiazac, do wszystkiego musialem dojsc sam Nigdy wiecej turbo
-
[B5 AEB] [B5 sedan]Demontaż oparć tylnej kanapy i listew drewnianych
tak, mam skladane oparcia
-
[B5 AEB] [B5 sedan]Demontaż oparć tylnej kanapy i listew drewnianych
na tych rysunkach malo co widac. probowalem sie dobrac do tego oparcia ale ja tam widze ze jedno oparcie mocowane jest na dwie druby po srodku kanapy a jeszcze jest cos z boku i do tego nie wiem jak sie dobrac. I po co kaza demontowac zaglowki ?
-
[B5 AEB] Falowanie obrotów
zauwazylem ze obroty mi faluja przy max skreconych kolach. Chyba cos ze wspomaganiem w takim razie
-
[B5 AEB] Falowanie obrotów
ja tak jezdze czesto i jakby cos bylo zatkane to dawno juz mialbym spokoj
-
[B5 AEB] Falowanie obrotów
przeplywka ok, bledow nie ma. Pozostaje mi sprawdzic swiece itp
-
[B5 AEB] Falowanie obrotów
w 1.8T nie ma silnika krokowego
- [B5 AEB] Falowanie obrotów
-
[B5 AEB] Falowanie obrotów
to szukaj dalej bo to nie to
-
[B5 ABC] Urwana poduszka silnika. [2,6 V6]
kup oryginal. podroba posypie sie szybko. a poduszka jest taka sama jak 2.8