Treść opublikowana przez LukaszxxxD
-
Elementy podświetlenia szufladki kubka i wizytownika z Audi A4 B5 do A4 B6
Dzień dobry piszę z takim tematem. Jakiś czas temu zakupiłem przezroczyste elementy do podświetlenia kubka i wizytownika do A4 B6 (wiem nie ten dział ale powoli). Okazało się że nie pasują te paski, są za krótkie i elementy odbijające światło do frontu mają inny kształt, może jeden byłby dobry ale już nie pchałem tego na siłę i moje pytanie czy nie pasowało by to jednak do A4 B5. Nic nie mogę znaleść w sieci zdjęcie w Google też nic nie podpowiada. Może ktoś z szanownego grona będzie potrafił określić do czego to pasuje z góry dziękuję za poświęcony czas. Pozdrawiam
-
[ALL B6] Lusterka od cabrio-czy podejdą?
To świetnie, nic tylko rezać
-
[ALL B6] Lusterka od cabrio-czy podejdą?
Witam. Czy można przełożyć lusterko „full opcja” (silniczki składania, regulacji, fotochrom…) z cabrio do ramienia zwykłego (tylko regulacja i grzanie) z avanta?
-
Upgrade systemu PDC (Parktronic) - czujniki z przodu oraz zdalne załączanie w A4 B6/B7
Witam. Czym się różni głośniczek o numerze 4B0 od 8E0 i 5Q0 tylko numerem czy coś w budowie?
-
Wizytownik- zasada działania
Jest bardzo podobnie tylko po lewej stronie bardziej. Ja miałem wyłamany uchwyt sprężyny przewiązałem drucikiem takim jak są nieraz jakieś przewody powiązane od nowych urządzeń to ściągnąć izolacje i użyć
-
[ALL B7] Włączenie MENU FIS
Tu jest na samym końcu napisane co zrobić
-
[B6] Przycisk, panel Menu
Potwierdzam, działa ten sposób ?
-
Nawigacja BNS 4.2 można wybierać tylko dwie opcje menu
Witam. Okazało się że była niesprawna gałka w panelu, podmiana rozwiązała problem. Ktoś juz grzebał przy tym, jak go wyciągnąłem to dopiero zobaczyłem urwane zatrzaski ale mimo, że dociskałem to mocno, to i tak nie działało jak powinno trochę łapało trochę nie, czyszczenie tez nie pomogło, przełożyłem przyciski i jest jak w oryginale
-
Nawigacja BNS 4.2 można wybierać tylko dwie opcje menu
Od początku cos takiego było z tym menu. Jest tam oryginalna niemiecka mapa i tez nie mogłem wybierać więcej niż dwie opcje. Generalnie nie używałem wczesniej tej nawigacji tylko z ciekawości włączyłem a teraz znalazłem możliwość spolszczenia menu i polską mapę (próbowałem uruchamiać na załączonym filmie) i dostrzegłem ze jest robiłem z wybieraniem trzecich i kolejnych funkcji czy opcji. Początkowo myślałem że źle nagrałem płytę ze spolszczeniem bo nie mogłem wybrać trzeciej opcji czyli SW DOWNLOAD 8DA136DA-5C14-4867-A07C-81892158E06F.MOV
-
Nawigacja BNS 4.2 można wybierać tylko dwie opcje menu
Witam. Mam taki problem, mianowicie nie mogę wybrać innych opcji w żadnym menu nawigacji czy to wpisywanie nazw ulic tylko dwie litery się przełączają mimo innych dostępnych, czy wybieranie ustawień nie mogłem wybrać opcji SW DOWNLOAD przy próbie aktualizacji języka i nie wiem czy to wina gałki czy oprogramowania dodam że jest niemieckie a jak wchodzę w opcje zmiany języka to się zawiesza znika pasek zaznaczenia i zostaje malutka strzałeczka
-
Klapa bagarznika
- Klapa bagarznika
Witam ja dokładałem w Avancie siłowniki ze sprężynami ale w sedanie tez da sie zrobić wynika to z poniższego wątku- Montaż modułu coming home - nie ori
Witam nie wiem czy w dobrym temacie pisze. Czy mozna zastosować foto diodę zamiast podłączać całe lusterko fotochrom z czujnikiem. Posiadam moduł F chodzi mi zeby tylko uruchomić clh- Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3/R8/S6/TT/A4 B7/B8 w A4 B6
Dzięki uprzejmie. Czyli szukać bez tych przycisków chyba że się ma skrzynię multitronik- Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3/R8/S6/TT/A4 B7/B8 w A4 B6
Witam nie wiem czy w dobrym temacie piszę ale chciałbym zapytać do czego służą te dodatkowe przyciski na górnych ramionach kierownicy: KIEROWNICA PODUSZKA AUDI A4 B6 MULTIFUNKCJA KOMPLE 7772047681 - Allegro.pl ALLEGRO.PL Kup teraz na Allegro.pl za 300 zł - KIEROWNICA PODUSZKA AUDI A4 B6 MULTIFUNKCJA...- Montaż elementów pakietu oświetlenie w Audi A4 B6/B7
Witam. zakupiłem kompletne podświetlane klamki z lampkami białymi, czerwonymi i wiązkami przewodów od anglika tylne klamki pasują bez problemu. Z przodu natomiast wycinałem otwory w swoich klamkach na światłowody według tego tematu i wszystko pięknie śmiga dodam że mam z tylu elektryczne szyby i nic nie musiałem kodować, więc jak by ktoś trafił na angielską wersję oświetlenia drzwi to brać spokojnie bo pasuje i będzie dużo taniej niż jak to często piszą wersje europejskie- Nowicjusz - wątek powitalny
Jestem szczęśliwym posiadaczem Audi A4 B6 Avant. Na razie dużo czytam jak się czegoś nie dowiem, będę pytał - Klapa bagarznika